субота, 17 серпня 2024 г.

Депутат Киевсовета Виталий Нестор подозревает, что в недостроенном доме в Соломенском районе столицы заработала частная школа

Депутат Киевсовета Виталий Нестор подозревает, что в недостроенном доме в Соломенском районе столицы заработала частная школа

На улице Василия Седляра в Соломенском районе Киева ведется строительство дома. По словам местных жителей, ранее там возводили жилой дом, но теперь здание реконструируют под частную школу. Депутат Виталий Нестор утверждает, что из недостроенного здания слышны детские голоса, а значит в помещении может проходить учебный процесс.

Об этом идет речь в материале KV Карантинный спецпропуск. Рейтинг активности депутатов Киевсовета (13-19 сентября 2021 года).

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Депутат Виталий Нестор (фракция ВО “Батькивщина”) попросил главу Соломенской РГА Ирину Чечотку проверить, действительно ли в недостроенном жилом доме по ул. Василия Седляра (ранее – ул. Сосновая), 10 работает частная школа. 

Депутат сообщил, что с подобной жалобой к нему обратились местные жители. По их информации, на земельном участке с кадастровым номером 8000000000:72:304:0005 по указанному адресу неизвестными лицами ранее проводилось самовольное строительство жилого дома, а теперь это здание реконструируется под частную школу.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

“Указанные строительные работы проводятся с многочисленными нарушениями действующего законодательства Украины и без соблюдения государственных строительных норм”, – говорится в депутатском обращении.

По словам Виталия Нестора, строительные работы еще не завершены, а из указанного здания доносятся детские голоса, что может свидетельствовать о проходящем в нем учебном процессе.

Депутат сообщил, что на сайте частных школ Елены Ведерниковой говорится, что младшая (1-4 классы) и средняя школа (5-6 классы) переехали с ул. Счастливой на ул. Сосновую, 10. При этом, по его данным, Департамент образования и науки КГГА лицензию на образовательную деятельность учреждения “Частное заведение дополнительного образования “Частная школа Елены Ведерниковой” (код ЕГРПОУ: 44368372) не выдавал.

Читайте: Киевсовет разрешил предпринимателям из турсферы поучить детей Голосеевского района

Фото: culturemeter.od.ua

КиевVласть

Игорь Бровко

Теги: новости киева, соломенский район, соломенская рга, виталий нестор, недострой, ирина чечотка, частная школа, елена ведерникова

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.