субота, 27 квітня 2024 г.

Архитектор “летающей тарелки” завещал авторское право на свое творение государству (фото, документ, видео)

Архитектор “летающей тарелки” завещал авторское право на свое творение государству (фото, документ, видео)

Архитектор “летающей тарелки” у метро “Лыбедская” в Киеве 91-летний Флориан Юрьев завещал авторское право на свое творение государству. Также он попросил президента Владимира Зеленского присвоить зданию Украинского института научно-технической информации, частью которого является “Летающая тарелка”, статус памятника архитектуры национального значения.

Об этом KV стало известно из сообщения архитектора Виталия Молочко. 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

“Сегодня утром поздравлял с Днем ​​рождения Флориана Юрьева. 91 год – мастеру! Как мы ему и обещали к его празднику докрасить его детище “летающую тарелку”. Накануне я показывал ему фотографии уже после окончания работ. Он был очень рад, но сразу нашел мне новое задание – передать обращение к президенту!” – написал Виталий Молочко.

В обращении Флориан Ильич просит, чтобы зданию Украинского института научно-технической информации, частью которого является “Летающая тарелка”, был присвоен статус памятника архитектуры национального значения. Кроме того, Флориан Юрьев завещает авторское право на “летающую тарелку” государству.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Кроме того, Виталий Молочко сообщил, что к работе по реставрации “тарелки” были привлечены 6 человек. Бюджет – 260 тыс. гривен. Финансирование было осуществлено по личной инициативе архитекторов в партнерстве с меценатским проектом “Украинская скрипка – 1000 лет”.

Далее в планах приступить ко второму этапу работ, который включает такие задачи как восстановление штукатурки и замену стекла.



В мае прошлого года KV сообщала, что строительство торгово-развлекательного центра вблизи здания Украинского института научно-технической экспертизы и информации (УкрИНТЭИ), конференц-зал которого построен в виде летающей тарелки, вызывает беспокойство общественности. Против застройки выступает автор первого проекта здания Флориан Юрьев, который вместе со своей командой создал собственный проект реставрации здания УкрИНТЭИ.

Читайте: Архитектор Флориан Юрьев предложил свой проект реставрации “летающей тарелки” в здании УкрИНТЭИ (видео)

Фото: Facebook-страница Виталия Молочко

КиевVласть

Сергей Албул

Теги: новости киева, строительство, владимир зеленский, архитектура, реставрация, летающая тарелка, флориан юрьев, виталий молочко, метро лыбедская, архитектурная памятка

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.