середа, 11 грудня 2024 г.
Юлія Тимошенко зрадила селян

Юлія Тимошенко зрадила селян

Роман Головін

Голова Всеукраїнського об`єднання власників землі

Коли ми боремося за право розривати (припиняти) договори оренди, за право самостійного господарювати на землі, певні політики, позиціонуючи себе як захисниками землі, зраджують і селян-власників землі, і українську землю. А це гірше, ніж перетворення землі на товар.

Для багатьох те, що Юлія Тимошенко зрадила селян, не є новиною.

Ті, хто беззаперечно вірить Тимошенко, можуть продовжувати вірити й продовжувати бути провідниками до влади не тільки зрадників селян, а й олігархів різного “покрову”, як, наприклад, Сергій Тарута, який є невід’ємною частиною фракції “Батьківщина”.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Ось прості факти. Усі власники землі чули, а більшість ще й зіткнулися з тим, що договір оренди має укладатися не менше, ніж на 7 років. Так, є така норма. Відповідно до ст. 19 закону “Про оренду землі”, строк дії договору оренди землі визначається за згодою сторін, але не може бути меншим як 7 років. Зміни до законодавства реалізовувалися законопроектом  №1580 від 22.12.2014 року “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення умов ведення бізнесу “дерегуляція”.

Зобов’язання власників землі укладати договір оренди не менше ніж на 7 років – це пряме порушення прав і свобод громадян України, Конституції України. Але в інтересах бізнесу, орендарів та олігархів і Конституцію України можна розірвати на “німецький хрест”.

За такі зміни законодавства проти власників землі і їх родин проголосували Юлія Тимошенко особисто та її фракція “Батьківщина”. Нагнути так селян в інтересах орендарів – хіба це не зрада? Результати голосування ви можете подивитися за цим посиланням на сайті Верховної  Ради.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Заради справедливості необхідно додати, що за такі неконституційні зміни до закону  “Про оренду землі” проголосував і землеїд Олег Ляшко зі своєю фракцією. Саме наближений до Ляшка депутат Олег Галасюк очолював комітет, який ініціював ці ганебні зміни. Тому на Ляшку вини за попрання прав власників землі не менше.

Голосував “Блок Петра Порошенка” (за суттю – з президентом Петром Порошенком, “Народний фронт” (за суттю -з прем'єр-міністром Арсенієм Яценюком). Голосували депутати з “Самопомочі”, “Волі Народу” й позафракційні депутати, такі, як Сергій Ківалов і Володимир Парасюк, майбутній прем'єр-міністр Володимир Гройсман і Віктор Балога.

Жодного голосу за цей закон з певних причин не дав “Опозиційний блок”.

Але історія зради Тимошенко селян продовжилася. За рік до президентських виборів, 23.03.2018 року Юлія Тимошенко підписала меморандум про співпрацю з угрупуваннями орендарів землі, зокрема з “Всеукраїнською Аграрною Радою” (ВАР) та “Аграрним Союзом України” (АСУ). Про меморандум можна почитати на сторінці партії “Батьківщина”.

Тимошенко сподівалася, що орендарі вплинуть (“нажмуть”, “натиснуть”, змусять) на людей – і всі села одностайно проголосують за Тимошенко. Не сталося. Тимошенко – не президент. Та й рейтинги не відповідають її амбіціям.

ВАР об’єднує 800 орендарів, що складає 3,5 млн гектарів орендованої (забраної у селян) землі. АСУ об’єднує 4000 орендарів, що складає 12 млн гектарів орендованої (забраної у селян) землі.

Фактично Тимошенко підписала договір про співпрацю з тими самими орендарями, які підробляють договори оренди, підробляють підписи, примушують погрозами і шантажем продовжувати договори оренди на десятиліття. З тими самими орендарями, які збагатіли на людській землі й не хочуть аж ніяк відірватися від такої прибуткової справи, як красти на землі селян. І Тимошенко аж ніяк не хоче піти з політики, переслідуючи ті ж самі мотиви, що й орендарі.

Але історія співпраці з орендарями для Тимошенко не закінчилася після президентських виборів.

Нові вибори жовтня 2020 року і нова історія нової зради власників землі-селян і новий меморандум з 28 бізнес-асоціацій (про цей новий меморандум зради можна почитати на сторінці партії “Батьківщина”). Тут вже до орендарів-поплічників Тимошенко, окрім ВАР та АСУ, долучилася й “Українська Аграрна Конфедерація” (УАК), яка представляє інтереси “Лендфармінгу” Олега Бахматюка (колишнє “Райз”), “Астарти” Віктора Іванчика, “Нібулона” Андрія Вадатурського та інших орендарів з тисячами гектарів забраної у селян землі – загальна кількість забраної землі у селян приблизно  4 млн гектарів.

І будьте впевнені, що неформально цей меморандум підписали і “МХП” Юрія Косюка та “Кернел” Андрія Веревського – з більше ніж мільйоном “віджатої” у селян землі на двох.

Головна мотивація для підписання такого меморандуму перед місцевими виборами у аграрних латифундистів: заведення до місцевих рад “ненажерливих вовків” – представників орендарів та  великого аграрного бізнесу під прикриттям “овечки” Тимошенко та її партії. Адже досі вважається, що електорат Тимошенко в основному живе в сільській місцевості.

Мотивацією  для Тимошенко підписувати такий меморандум є гроші, які дають політичне (і не тільки політичне) шикарне життя. Чи, може, ви назвете іншу мотивацію брати в списки тих, хто проти українців?

І наостанок про “котлету по-київськи” для Юлії Тимошенко. Список “Батьківщини” до Київської обласної ради очолює Андрій Засуха – син Тетяни Засухи. Він видатний бізнесмен і футбольний діяч. Почитати інтерв’ю видатного футбольного і аграрного функціонера Засухи можете за посиланням на партійному сайті “Батьківщини”.

Утримувати футбольну команду важко будь-якому олігарху. Тому банк землі в більше ніж 100 тис. гектарів є основою утримання футбольної команди, яка “обіграє “Динамо” Київ”. Можна сказати, народна команда, яка, за суттю, фінансується за рахунок грошей, які недоотримують десятки тисяч власників землі. Тільки в депутати йде Засуха, а не селяни.

Яких вам ще футбольних команд не вистачало? Подякуємо Тимошенко за підтримку футболу за рахунок страждань українського народу, про які вона так часто розповідає. Ось який смисл мають слова Тимошенко про захист української землі – заради “котлети” готові на все.

І таких “Засух “у Тимошенко – в кожній області, районі, місті й ОТГ.

Читайте: Андрей Засуха вошел в “Батькивщину” Киевской области

Я думаю, вам все стало зрозуміло. Після розкриття такої картини з меморандумами, антиконституційними законами навряд чи може бути бажання у людини, яка не втратила розум, підтримувати на виборах Юлію Тимошенко, Олега Ляшка, Аграрну партію.

Та і будь-яку іншу партію власники землі, члени їх родин не можуть підтримувати, якщо партія не відстоює право громадянина України-власника землі розривати (припиняти) договір оренди землі, право самостійно господарювати, право на отримання наддешевого прямого державного кредитування як споживчого, так і виробничого. 

Якщо до початку голосування ви не почули про ці ваші  права – не голосуйте, будьте чесними з собою і не носіть останні роки тягар того, що ви самі себе відверто надурили, а партії “поімєлі”.

Україні необхідні нові політичні сили або політичні сили, які ще не стали на шлях зради українців-власників землі, з усвідомленням необхідності реалізовувати права, свободи й можливості українців.

Скажи “Ні!” Тимошенко, скажи “Ні!” Ляшку й будь якій іншій політичній силі, яка не буде діяти в ваших інтересах (навіть якщо від неї балотується ваша рідна людина – допоможи рідному не потрапити в халепу) – стане легше дихати!

Годі вибирати за красоту і солодкі промови вовків у шкірі овець.

Потрібно говорити “Так!”:

  • праву власника землі розривати договір оренди землі;

  • самостійному господарювання на власній землі одноосібно чи через участь у Товаристві власників землі;

  • збільшенню доходів від землі у її власників в 2-4 рази

Ці інтереси селян-власників землі наразі відстоює тільки Всеукраїнське об’єднання власників землі, яке за здійснення прав власників землі, а саме:

  • За право розривати договори оренди;

  • За переукладання договорі оренди;

  • За збільшення доходів від землі у її власників в 2-4 рази;

  • За самостійне господарювання на власній землі;

  • За вільне розпорядження землею.

Власникам землі пропоную долучатися до Всеукраїнського об’єднання власників землі  у Фейсбуці.

Читайте та долучайтесь: Суспільне фінансування Всеукраїнського об’єднання власників землі

P.S. Я прошу вибачення у прихильників Юлії Тимошенко, але факти є факти. Сам сподівався, що вона одумається й стане на чолі політичного руху в інтересах українців і держави Україна. Але сталося як сталося – я не можу замовчувати ці факти і не висловити свої думки.

Коли я агітував депутатів вже поточного скликання Верховної Ради підтримати мій законопроект №3208 “Про прогресивні земельні відносини”, яким надається власнику землі право розривати договір оренди, то Юлія Тимошенко відмовила особисто. Я також без результату спілкувався з “Голосом”, “Європейською солідарністю”, “Слугою народу”, “За Майбутнє”, “Довірою”.

А взагалі, ви вибирайте свої права, а не права для Тимошенко чи будь-кого іншого. Не вирішують наших прав – нехай не займають крісла в сесійних залах!

Читайте: Вільне право розпоряджатися землею – це право власника землі розривати договори оренди землі

Роман Головін, розробник і втілювач Народної земельної реформи

Источник публикации

КиевVласть

Теги: новости киевской области, новости киевщины, новости украины, батькивщина, Петр Порошенко, европейская солидарность, юлия тимошенко, за майбутне, радикальная партия, голос, народная земельная реформа, земельная реформа, олег ляшко, роман головин, всеукраинское объединение владельцев земли, право расторгать договора аренды

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.