середа, 11 грудня 2024 г.
Суспільне фінансування Всеукраїнського об’єднання власників землі

Суспільне фінансування Всеукраїнського об’єднання власників землі

Роман Головін

Голова Всеукраїнського об`єднання власників землі

Суспільне фінансування – те, що нам необхідне, те, що може бути організовано нами, те, що кардинально вплине на нашу боротьбу з орендарями. Так, саме на боротьбу з орендарями – боротьбу за права, свободи й можливості у здійсненні свого права власності на землю.

Суспільне фінансування – це механізм колективного фінансування, коли проєкт підтримують громадяни, яким важливе втілення цього проєкту.

Всеукраїнське об’єднання власників землі – це всеукраїнська громадська організація і це всеукраїнський суспільно-економічний проєкт.

Мета нашого проєктуздійснення прогресивних земельних відносин в інтересах громадян України-власників землі сільськогосподарського призначення.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Механізм суспільного фінансування розповсюджений у світі, він став прикладом ефективної реалізації багатьох суспільних, суспільно-економічних і суспільно-політичних проєктів.

Але перш за все мені згадується повість Івана Франка “Борислав сміється”, де вперше в українській літературі зображено робітничий рух. Головний герой твору Бенедьо Синиця, колишній помічник муляра, скалічений на виробництві, стає не тільки організатором страйку, а й каси робітничої взаємодопомоги й блокування штрейкбрехерів. Метод організованої боротьби Синиці протиставляється в повісті стихійному бунтарству й насильництву братів Бесарабів. Це події 60-х років 19 сторіччя – 160 років тому.

Таких прикладів боротьби українського народу за землю, за волю, проти насильства багато. Ми живемо у 21 сторіччі, але, на жаль, повинні знову протидіяти насильству.

Всеукраїнське об’єднання власників землі – це представник (лобіст) інтересів українців-власників землі.

У власників землі є гострі питання.

Гостро для власників землі стоїть питання повернення землю з довгострокової оренди.

Гостро стоїть питання повернення землі, яка була забрана за допомогою підробки договорів.

Гостро стоїть питання судових тяжб за землю (як з точки зору вартості, так і часу).

Гостро стають питання погроз, залякувань та примушень власників землі зі сторони орендарів.

Тому нам потрібно ГОСТРО реагувати на будь-які зазіхання на нашу власність, наші права, свободи й можливості. Нам необхідно гостро вирішувати власні питання, які є невід’ємною частиною проблемних питань українського суспільства та держави України.

У власників землі є спільна мета, яка може нас об’єднувати.

Мета нашого проєктуздійснення прогресивних земельних відносин в інтересах громадян України-власників землі сільськогосподарського призначення.

У власників землі є спільні завдання, які можна вирішити в об’єднанні.

Основними завданнями є:

-  отримання власниками землі визначеного законом права вільно розпоряджатися, володіти та користуватися землею;

-  отримання власниками землі визначеного законом права розривати договори користування землею (оренда, емфітевзис) за власною ініціативою (вимогою);

-  перехід до самостійної діяльності на землі;

- збільшення доходу (прибутку) у власників землі від самостійної діяльності на землі при здійсненні прав власності на землю;

-  здійснення державної політики з підтримки самостійної діяльності на землі.

Ми перша і єдина в Україні організація, яка підняла питання здійснення вільного розпорядження землею, головною ознакою якого є право власника землі припиняти (розривати) договори оренди й самостійно господарювати на своїй землі.

Нами зроблено вже багато.                                                                                   

На відміну від будь-яких інших, трохи схожих за назвою організацій, наше ОБ’ЄДНАННЯ має чітку мету, завдання й способи їх здійснення.

Ми не популяризуємо себе отриманням 2-ох гектарів, бо це нагадує безрезультатний квест (пригоди) для тих, хто хоче землі задарма, за умови, що цієї землі аж ніяк не вистачить на всіх українців.

Ми повинні навести лад зі своєю землею – повернути її собі, самостійно почати господарювати на тій землі, яка вже є.

Ми не допомагаємо нікому продавати чи розпродавати землю. Але ми за високу зростаючу цінність землі й ефективний обмін землею між українцями.

Наша мета й наші завдання чітко лягли на папір у вигляді статей проєкту закону (№3208) “Про прогресивні земельні відносини”. Це єдиний закон в інтересах українців – власників землі.

Сформульований, підготовлений і зареєстрований нами проєкт закону (№3208) “Про прогресивні земельні відносини” передбачає:

  • надання права власникам землі припиняти (розривати) договори оренди;

  •  державне фінансування самостійного господарювання без застави землі за мінімальними відсотками;

  • фінансування споживчих потреб власників землі через систему прямого державного кредитування за мінімальними відсотками;

  • визначення мінімальної ціни на землю у п’ятикратному розмірі нормативно-грошової оцінки (приблизно 130-150 тис. гривень за 1 гектар у випадку з чорноземом), що у 5 разів вище, ніж можуть і хочуть пропонувати орендарі;

  • створення ефективного обміну прав на землю з умовою, що власником землі можуть бути виключно українці.

Сотні тисяч українців проінформовані нами про свої права й можливості. Можливість отримувати більше доходу (прибутку) від власної землі й конституційне право власників землі розривати договори оренди землі.

Зараз первинною і головною задачею ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ ВЛАСНИКІВ ЗЕМЛІ є збільшення поінформованості власників землі про їх права, можливості й необхідності об’єднуватися багатомільйонній армії власників землі. Саме на це первинно необхідно зосередити всі ресурси ОБ’ЄДНАННЯ – на збільшення учасників та прихильників ОБ’ЄДНАННЯ.

Потребу об’єднатися повинні усвідомити не тільки ті власники землі, які стикнулися з проблемою припинення договору оренди, підробкою договорів оренди, несправедливістю судів та правоохоронних органів, тиском і погрозами зі сторони орендарів, а й ті власники землі, які ще не стикнулися з означеними проблемами.

Рано чи пізно ґвалтівна система орендарів зачепить, принизить чи спробує “роздавити” кожного власника землі.

Об’єднатися необхідно й заради збереження, відтворення та розвитку аграрної галузі. Орендарі не спроможні на відновлення українського сільського господарства, доказом чого є занепад тваринництва, занепад сіл і селищ.

Тільки через об’єднання власників землі можна вирішити завдання глобального розвитку зрошення українських земель, відновлення тваринництва та переробки, припинення занепаду сіл та подальше соціально-економічне відновлення сіл і селищ.

Дорогу осилить той, хто йде, а допомагають тим, хто щось робить.

Щоб вирішити задачі й досягти мети, необхідні ресурси, але головне – бажання. В об’єднанні нас більше, ніж орендарів, і фінансово ми потужніші.

Голос власника землі і його родини – це мільйони голосів на виборах, на яких нам необхідно буде обирати свої права й можливості через виборче право.

Зі світу по нитці – бідному сорочка, по одній гривні від власника землі – приговор орендарям і свобода українцям-власникам землі.

Організоване, спільне, об’єднане вподобання й поширення публікацій про права, свободи, можливості власників землі, публікацій про проблеми власників землі може замінити десятки телеканалів та інформаційних сайтів. Наше ОБ’ЄДНАННЯ саме по собі може бути потужним інформаційним середовищем.

Україна для українців, а не орендарів, бізнесменів, продажних політиків та олігархів – висновок, який напрошується сам.

Орендарі вже давно об’єднані й діють проти власників землі.

Орендарі об’єднуються в аграрні ради, асоціації, конфедерації. Неважливо. як називаються їх об’єднання, але ці угрупування орендарів діють виключно у власних інтересах.

Орендарі зацікавлені тільки в прибутку і неважливо, за рахунок чого чи кого. Чим менше платять орендної плати й чим довше “сидять” на землі українців, тим більше буде у них прибутків.

Угрупування орендарів лобіюють свої закони й рішення судів, погрожують поліцією, бандитами та прокуратурою.

Угрупування орендарів пролобіювали:

  • зобов’язання власника землі укладати договір оренди не менше ніж на 7 років, що порушує безпідставно права власників землі в здійсненні ними прав власності на землю;

  • дію договорів з моменту реєстрації, а не з моменту підписання, що незаконно продовжує строки володіння й користування землею орендарями;

  • автоматичну пролонгацію договорів оренди на той же строк і на тих же умовах, що порушує конституційні права громадян – вирішуючи за власників землі виключне їх волевиявлення на свій орендарський розсуд;

  • виключне право орендарів купувати землю у її власників за умов і ціною, що вигідні орендарям.

В угрупованнях орендарів є внески, є спільна каса. Щомісячно загальна каса орендарів за різними оцінками може зростає на 50-200 мільйонів гривень. Це ресурс для купівлі лобізму, депутатів і депутатських крісел, органів влади, інформаційного простору, телебачення, ЗМІ.

Як ви думаєте, скільки коштує проведення в Раді Закону, яким власникам землі без дозволу орендаря не можна продати землю? Десятки мільйонів і не гривень! Це оплатити лобізм депутатам, фракціям, міністрам. Суми величезні, але для угрупувань орендарів це всього 10-20 гривень з 1 гектару – гектару вашої землі і, значить, ваших грошей. За гроші власників землі – проти власників землі, проти нас, проти українців, проти держави Україна.

Чим довше будуть панувати орендарі, тим все гірше для українців і держави Україна – Україна втрачає свою суб’єктність через втрату можливості українському народу як окремо, так і спільно здійснювати свої права на українську землю, її надра, воду та повітря.

Читайте: Вибори, вибори, кандидати... Виборчий маргінес проти Права розривати договори оренди землі

Роман Головін, розробник і втілювач Народної земельної реформи

КиевVласть

Теги: новости киева, новости киевской области, новости киевщины, новости украины, народная земельная реформа, товарищество собственников земли, товарищество владельцев земли

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій