четвер, 12 грудня 2024 г.
Вибори, вибори, кандидати... Виборчий маргінес проти Права розривати договори оренди землі

Вибори, вибори, кандидати... Виборчий маргінес проти Права розривати договори оренди землі

Роман Головін

Голова Всеукраїнського об`єднання власників землі

Однією з головних помилок політичних партій на місцевих виборах стане формування корпусу кандидатів у депутати в сільській місцевості з числа псевдофермерів, орендарів землі, членів їх сімей, родичів, друзів, працівників. Чому помилок?

Тому що вибори необхідно “робити” на здійсненні права власника землі припиняти (розривати) договір оренди за власним бажанням. І я в цьому допоможу – це буде наша спільна з виборцями-власниками землі мета.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Таких помилок припустилися партії, які паслися на електораті сіл та селищ – і тепер вони або не представлені у Верховній Раді, та й навряд чи будуть представлені, які б радикальні вони не були. Або, якщо й будуть представлені в парламенті, то, судячи з останніх “сердешних” дій, як остаточно маргіналізовані персонажі.

“Сердешні”, радикальні й солідарні їм представники партій в депутатських корпусах всіх місцевих рад відверто достали селян-власників землі та членів їх родин своєю наглістю, жадібністю і тупістю. Саме з причини тупості певні представники політичних партій та певні партії взагалі не зрозуміють, про що йде мова. Але це прекрасно розуміють селяни-власники землі.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Щоб було більш зрозуміло, наведу приклад Аграрної партії. На місцевих виборах вона була у фаворитах, а до Верховної Ради не потрапила. І не допоміг їй навіть шалено успішний “поплавок” на Одеській трасі, підсилений голосом, який любить практично кожна жінка України. Як то кажуть, людям не все одно “с кєм ти пьйош віно”.

Партії, які розширено вирішили задіяти на місцевих виборах для спілкування з селянами (електоратом) орендарсько-фермерську братію, плекаючи надію, що ті “зроблять вибори” партії, попадають в більш страшну пастку, ніж не отримати очікуваний результат. Вони прогнозовано отримають широкий спектр негативу перед виборами до Верховної Ради – за рахунок негативу від набраного орендарсько-фермерського угрупування. Тобто повторяться наслідки, які призвели певні партії до електоральної смерті або  маргінесу.

На місцевих виборах люди будуть голосувати не за підсунуту еліту, а за партію, яка їм або красивіша на вид за ознаками лідерів, або дивиться у правильну сторону світу. На місцевих виборах – це вторинний принцип здійснення вибору і далеко не завжди свідомий, а скоріше вимушений.

Успіх місцевих виборів для партії визначатиметься не кількісною перемогою орендарсько-фермерського угрупування в якості представників партії, а відпрацюванням головних ідей і дій в інтересах виборців, зокрема величезної “армії” власників землі та членів їх родин – майже 25 млн громадян. 

Так, після голосування 25 жовтня партії можна потрапити до місцевих рад через представників орендарсько-фермерських угрупувань. Але, через негатив від таких представників в органах місцевого самоврядування, ці партії недоотримають на виборах до Верховної Ради. І чим кращий результат буде отримано на місцевих виборах партією за рахунок фермерсько-орендних угрупувань, тим більше буде отримано негативу виборцями від партії, що стане причиною втрати електоральної підтримки.

Орендарі та селяни-власники землі – не просто різні соціально-економічні групи, між якими існують протиріччя. Вони – антиподи. І зараз, коли протиріччя вийшло за будь-які уявні червоні лінії, вже вибудовується на примусі й насиллі власників землі орендарями.

Будь-яка підтримка політичною партією  (висування від партії) орендарів та псевдофермерів викличе первинний негатив до партії. Як і будь-яка програма в інтересах орендарсько-фермерських угрупувань ставатиме програмою проти власників землі та членів їх родин, а значить – проти виборців.

Щоб політичній силі збільшити електоральну підтримку за рахунок виборців земельної групи, необхідно безпосередньо працювати з виборцями із земельної групи, формуючи передвиборчу програму, спрямовану на здійснення головної потреби (бажання) виборців із земельної групи – зростання їхнього прибутку від землі.

Перш за все, зростання електоральної підтримки можна забезпечити  через надання власникам землі реального вільного права розпоряджатися землею.

Вільне право розпоряджатися землею – це:

  • право самостійної діяльності (господарювання) на землі.

  • надання права власникам землі розривати договори оренди, це дасть змогу реалізовувати власникам землі своє бажання переходу  самостійної діяльності на землі;

  • надання прав, можливостей і підтримки власникам землі при переході до самостійної діяльності й при здійсненні самостійної діяльності на землі власників землі.

Ці три тези вільного розпорядження землею деталізуються, і їх деталізація дуже актуальна для українців-власників землі. Як – це вже інше питання.

Безумовно, можна заперечити, що місцеві вибори – це вибори не до Верховної Ради, в якій повинно вирішуватися питання землі в інтересах українців, а вибори, де обираються партії для вирішення місцевих проблем. Але ж зрозуміло, що місцеві вибори необхідно розглядати зараз, як початок виборів до Верховної Ради. Тому необхідно від початку формувати правильні тези.

Також політичним силам необхідно розуміти, що після виборів їх депутати-орендарі землі – вже не їх депутати. Вони робитимуть, що їм заманеться, і з більшими зусиллями: дуритимуть власників землі, підроблятимуть договори, залякуватимуть, вірячи у свою безкарність.

Так що вибори виборами, а за чистотою рядів слідкувати треба. А то в бані з такими депутатами й за милом нахилитися буде страшно.

А власникам землі пропоную долучатися до Всеукраїнського Об’єднання Власників Землі. І головне – не голосуємо за партії, які не забезпечують здійснення прав власників землі. Краще ні за кого не голосувати!

Наше Об’єднання:

  • За право розривати договори оренди;

  • За не переукладання договорів оренди;

  • За збільшення доходів від землі у її власників в 2-4 рази;

  • За самостійне господарювання на власній землі;

  • За вільне право розпорядження землею.

Тиснемо і долучаємося https://www.facebook.com/groups/144907373624154/

Читайте: Припиняємо договори оренди землі правильно

Роман Головін, розробник і втілювач Народної земельної реформи

КиевVласть

Теги: новости киевской области, новости киевщины, новости украины, местные выборы 2020, земельный вопрос, народная земельная реформа, народная земельная реформа головина

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.