четвер, 2 травня 2024 г.
Влада навіть в цей час краде у українського народу: Сольський і Ко – новий аграрний олігархат на народних землях!

Влада навіть в цей час краде у українського народу: Сольський і Ко – новий аграрний олігархат на народних землях!

Роман Головін

Голова Всеукраїнського об`єднання власників землі

В Україні з’явився новий потужний аграрний олігарх. І це Микола Сольський.

Можна вже сміливо говорити, що Микола Сольський провів унікальну комбінацію, суть якої полягає в наступному:

1. Прийняти правильний закон для прихоплення державної та комунальної землі.

2. Очолити Міністерство аграрної політики та продовольства.

3. Роздати державну та комунальну землю в оренду своїм.

4. Щороку отримувати 16 млрд гривень прибутку в карман.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Микола Сольський розробив законопроєкт №7178 з красивою та брехливою назвою “Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення умов для забезпечення продовольчої безпеки в умовах воєнного стану”. Після вчорашнього призначення Сольського міністром агрополітики (сьогодні, 25 березня) закон прийнято та передано на підпис Президенту Володимиру Зеленському.

За цим законом державні та комунальні землі можна віддавати в оренду без торгів (без конкурсу), за плату не більше 8% від нормативно-грошової оцінки та на строк не більше 50 років.

Сольський і Ко  звільнили Романа Лєщенка (клічка “Плакса”), що б не треба було з ним ділитися прибутками.

Орендна плата 8% від нормативно-грошової оцінки – це до 3 тис. гривень за 1 гектар. Прибуток з 1 гектару за результатами 2021 року становив в середньому не менше 25 тис. гривень. Тобто чистими з 1 гектару Микола Сольський зможе отримувати до 22 тис. гривень.

Обсяг тільки державної землі, який планується віддати у “свійську” оренду становить більше 724 тис. гектарів. То ж Микола Сольський миттєво перетворився в аграрного олігарха з найбільшим банком землі в Україні та Європі!

Прибутки Миколи Сольського будуть складати в межах 16 млрд гривень – і це тільки від державної землі. А є ще сотні тисяч гектарів комунальної землі.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Щоб ці 16 мільярдів не пішли по карманах Сольського та Ко, а пішли б на МОБІЛІЗАЦІЙНІ ПОТРЕБИ, необхідно не передавати цю землю в “свійську” оренду, а згідно вимогам мобілізаційної економіки реалізувати державне самостійне господарювання на землі. Так, необхідно було б створити державну компанію, або передати до тієї ж АТ “ДПЗКУ” (державна продовольска компанія України).

Читайте: До уваги уряду та офісу Президента: МОБІЛІЗАЦІЯ АГРАРНОГО ВИРОБНИЦТВА!

Але пропозиція про те, що держава має самостійно займатись діяльністю на державній землі, натикається на заперечення від тієї ж влади різного рівня та напряму: мовляв, державне управління неефективне. І це традиційно нагадує українському суспільству, що наша влада – імпотента в усьому. що стосується інтересів народу, людей та самої держави.

Зараз – негайно з метою забезпечення продовольчої безпеки країни! – не тільки державна й комунальна землі повинні перейти в безпосереднє володіння й користування органів влади, а й підприємства великих холдингів-монополістів мали б бути націоналізовані. Держава має жорстко контролювати та управляти підприємствами з виробництва яєць, курятини, свинини та іншими підприємствами з виробництва та переробки сільгосппродукції.

А поки що ми бачимо, що війна з рашистськими окупантами – для Українського народу. А гроші – самі бачите кому, орендарям, що окупували українську землю та не хочуть її віддавати законним володарям – селянам-одноосібникам.

Думаю, ви самі розумієте, що треба робити з окупантами.

Важливо для ознайомлення та використання в управлінні державою:

План Зеленського: мобілізаційна економіка України вже зараз!

До уваги уряду та офісу Президента: МОБІЛІЗАЦІЯ АГРАРНОГО ВИРОБНИЦТВА!

Для уряду та офісу Президента: Мобілізаційна економіка – загальні положення та механізми

Мобілізаційна економіка під час війни

До уваги уряду та офісу Президента: МОБІЛІЗАЦІЯ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД (загальні положення)

Роман Головін, голова Всеукраїнського об`єднання власників землі

КиевVласть

Теги: новини україни, новини україни, микола сольский, орендарі окупанти, новий аграрний олігарх, аграрний міністр сольський, державне управління землею

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.