вторник, 1 декабря 2020 г.
Сотні тисяч “елітних паразитів”, яких жодному президенту не знищити без великої війни

Сотні тисяч “елітних паразитів”, яких жодному президенту не знищити без великої війни

Колись вчитель з літератури вчила мене, що кожен твір повинен мати вступ, основну частину та завершення. Спробую.

А ви спробуйте усе це прочитати. Завчасно дякую за терплячість та витривалість.

Цей текст про вибори. Вірніше - про їх безглуздість та потворність.

Вступ

П’ять років тому, наступного дня після втечі “лігітімнава”, на фоні суцільної ейфорії та емоційного свята, я запитав одного з депутатів Верховної Ради України: що будемо робити з тими людьми, хто кричав “бєркут-бєркут”, хто ніколи і нізащо не погодиться стояти струнко і співати гімн України, хто продовжує нести квіти до пам’ятників лєніну-сталіну тощо? Що будемо робити з цими чотирма мільйонами людей, які зі словами “данбас паражняк нє гоніт” топтали український прапор? Куди їх – у тюрми, до концтаборів, у резервації? Адже вони є, і їх доволі багато.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Тоді, 25 лютого 2014 року депутат щиро та наївно відписався: “Будемо перевиховувати, ось подивишся – вони все зрозуміють і стануть такими як і ми!”

Основна частина

Я обіцяв написати цей текст різного роду ботам, але у ньому не буде жодного прізвища. Жодного. Чому? Тому що прізвища не виправлять і не змінять ту об’єктивну ситуацію, яка склалася на території під назвою Україна. Адже назвати цю ділянку землі державою наразі не можу.

Що цікаво, найголовніша брехня ллється не з солодких вуст кандидатів у президенти, а від активістів та інших, здавалося б, нормальних людей: “Від твого голосу на виборах залежить майбутнє країни!”.

Друзі! Не вводьте в оману ні себе, ні людей. Країна приречена. На жаль. На превеликий жаль. Поясню.

За останні два десятиліття в Україні сформувалися залізобетонні утворення під назвою “схєми” і “дагаварнякі”. Бурштин, ліс, газ, ліки, дороги, … митниця, податкова, суди, … “укроборонпроми”. Кожна така схєма – це десятки тисяч розумних та досвідчених людей, які не уявляють своє життя за “середню заробітну плату 10 тис. гривень. Навіть за 20 тис. Навіть за 30.

Крім фінансових “схєм”, існують ще й владно-територіальні. Коли конкретним районом чи областю керують конкретні “смотрящіє”, без дозволу яких навіть директор дитсадка в будь-якій ОТГ не призначається. “Смотрящіє” у свою чергу призначаються людьми, між якими є “дагаварнякі” про “чесний розподіл”.

Загальна кількість усіх цих людей на” схємах”, на “дагаварняках”, та тих, хто усю цю свору обслуговує (тобто їх матеріальний статок залежить від цих людей) – сотні тисяч. Повторюся – грамотних, досвідчених і розумних, адже дурнів там не тримають.

Усю цю спільноту прийнято називати “корупційна система”, очолювана та керована “олігархатом”. І з першим, і з другим явищем усі кандидати у президенти збираються “нещадно боротися”. У мене лише одне питання – Як?

Читайте: Повернення ресурсів українському народу

Навмисно почав цей пост зі вступу: “Перевиховувати” будемо? У тюрми посадимо півмільйона осіб, які захопили усю владу в Україні?”

Повторюю, на зарплату лікаря чи вчителя вони ніколи не жили, і жити не збираються. Міняються президенти, міняються депутати, а вони – залишаються на своїх місцях, бо “схєми” і “потоки” вимагають злагодженого та ефективного управління.

Той, хто намагатиметься зруйнувати усе це – отримає ОРДЛО, але у десятикратному розмірі.

Відтак, перед кожним наступним президентом буде стояти лише одне питання: або домовлятися із “системою”, або оголосити системі війну. Справжню війну - з сотнями тисяч загиблих, адже ці тварі ніколи не віддадуть своє. А тікати їм нема куди: до Росії не можна (бо патріоти), а до Європи зась (бо крадії та шахраї).

Тож в Україні сформувався новий олігархічно-корупційний клас - патріоти-шахраї. Це нероздільне поняття. Тому що тільки-но ви намагаєтесь їх звинуватити у крадіжці, то ви ж автоматично обвинувачуєте патріотів - а там і “путін нападе”.

Але повернемося до виборів президента. Наразі по телевізору часто крутять ролик одного з кандидатів, наголошуючи що лише він здатен зберегти державу. На жаль, це дійсно так. Бо він домовився з вищезгаданими людьми про “пакт щодо ненападу” на наступні п’ять років, та “збереження ТАКОЇ держави”. Якщо ж не він, то на нас чекає черговий переділ “схєм”, або взагалі їх знищення, що в свою чергу може призвести до (не дай Боже) знаємо чого.

Хоча за існуючих рейтингів все буде добре: переподілять лише верхівки “схєм” - і війни не буде. Але буде гаряче. Тому що представники однієї з найповажніших та найдавніших націй зради не пробачають. Це розуміють ті, хто в результаті програшу втратить усе, а тому – “пан або пропав”.

Завершення

Пам’ятаєте з дитинства термін “китайська нічия”? Коли, граючи у шахи, один з гравців, аби не програти, перегортає шахову дошку до гори дригом. Ось цього і треба боятися. Адже на кордоні стоять війська, які будь-якої миті готові втрутитися у шахову партію - і третину дошки під “світове занепокоєння та обурення” забрати собі.

Цугцванг – це позиція, при якій будь який хід призводить до погіршення ситуації. Почекаємо, який хід оберуть реальні гравці. Вже залишилося недовго.

Читайте: Демонополізація декомунізації. Нова промислова політика

Константин Карих, блогер

KиевVласть

Теги: новости киева, новости киевской области, новости киевщины, новости украины, выборы президента украины, схема, откат, система, смотрящие

вторник, 1 декабря 2020 г.
11:36
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
14:04
Виталий Кличко в третий раз принял присягу мэра Киева
13:46
Под Киевом полиция применила оружие для остановки нарушившего ПДД водителя (видео)
13:24
В Киеве зафиксирован рекорд по количеству новых носителей коронавируса за сутки
13:01
“Киевтеплоэнерго” локализовало прорыв теплотрассы на улице Старонаводницкой
12:45
Глава Киевского рыбоохранного патруля Владимир Мухин через суд восстановлен в должности
12:23
Игорь Кушнир признан одним из лучших топ-менеджеров Украины
12:02
В Киеве правоохранители выявили подпольный канал международной телефонной связи (фото)
11:43
На Київщині 841 новий випадок коронавірусу за добу
11:24
В Киеве снова острая нехватка донорской крови
11:05
Коммунальщики похвастались модернизацией освещения возле Центра медпомощи в Соломенском районе Киева (фото)
10:43
Нардеп Василив просит главу Днепровской РГА очисть от омелы бульвар Верховного совета
10:24
За сутки в Украине зафиксировали 12,5 тысяч новых носителей COVID-19
10:02
Курс валют в Киеве: 1 декабря 2020 года
09:45
Митингующие снова блокировали движение по улице Грушевского в центре Киева
09:21
Жителей Днепровского и Дарницкого районов Киева предупредили о сильном загрязнении воздуха
Календарь событий
Вопрос строительства высотного ЖК на улице Радужной завис в апелляционном суде
1 декабря 2020 г. 12:00
Вопрос строительства высотного ЖК на улице Радужной завис в апелляционном суде
ООО “Финджек” пытается в судебном порядке отменить решение Киевсовета о расторжении договора аренды участка на ул. Радужной в Днепровском районе. Компания, которая, вероятно, входит в орбиту олигархов Дмитрия Фирташа (на фото слева) и Сергея Левочкина (на фото справа), арендовала эту землю с 2008 года, однако так и не приступила к запланированному строительству жилого комплекса (ЖК). Это послужило основной причиной для “потери” участка. Кроме того, против стройки выступали жильцы окрестных домов: они опасались, что высотное строительство приведет к чрезмерной нагрузке на инженерные сети, уничтожит спортплощадки, нарушит движение воздушных масс во дворах и т.д. На данный момент земельный вопрос рассматривается в апелляционном суде, а значит, скорее всего, точка в этом деле будет поставлена еще не скоро.