пятница, 28 февраля 2020 г.
Проєкт-ініціатива Київської міської державної адміністрації увійшов до ТОП-10 подій та результатів у сфері освіти 2019 в Україні

Проєкт-ініціатива Київської міської державної адміністрації увійшов до ТОП-10 подій та результатів у сфері освіти 2019 в Україні

Марія Богуслав

Директор Освітнього хабу міста Києва

Асоціація інноваційної та цифрової освіти підбила підсумки 2019 року у сфері освіти в Україні, склавши рейтинг топ-10 найважливіших подій та звершень.

Підбиваючи підсумки 2019 року, Асоціація інноваційної та цифрової освіти пропонує топ-10 подій та досягнень у сфері освіти, які відбулись в Україні.

Результат року

Протягом шести місяців діяльності інноваційного проєкту Освітній Хаб міста Києва: територія нових можливостей для кожного, було проведено 600 тренінгів, участь в яких взяли понад 10 тис. осіб.

Згідно із соцопитуванням, яке відбулось у грудні, понад 40% дорослого населення киян вже знає або користується цим проектом (майже кожен другий киянин у віці 18-60 років).

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Призначення року

Відбулося повне перезавантаження виконавчої та законодавчої влади в сфері освіти, після чого прийшли нові команди у Комітет ВРУ з питань освіти, науки та інновацій на чолі з народним депутатом України Сергієм Бабаком та до Міністерства освіти і науки України на чолі з Ганною Новосад.

Вчитель року

У 2019 році за результатами премії Global Teacher Prize Ukraine найкращим вчителем в Україні стала Наталія Кідалова з Мелітополя. Вона викладає англійську, українську мову та літературу в спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №23.

Прем’єра року

В ефірі з’явилося перше в Україні освітнє телевізійне ток-шоу Освітні війни. У першому сезоні було знято п’ять програм, під час яких експерти в палких, а іноді й жорстких дискусіях, шукали відповіді на хвилюючі проблеми, які постають перед українськими викладачами, вчителями, чиновниками, керівниками навчальних закладів, учнями, студентами, а також їх батьками.

Перспектива року

За участі Української біржі благодійності почався збір коштів на створення всеукраїнської платформи з вивчення української мови, запуск якої заплановано на 2020 рік. Запровадити вивчення та вживання української мови у повсякденному житті наступного року планує і Міністерство культури України.

Можливість року

З вересня 2019 року батьки школярів можуть скористатися всіма видами індивідуальної форми навчання – сімейною (домашньою) освітою, екстернатом або педагогічним супроводом. Вони передбачають гнучкий спосіб навчання та дозволяють створити індивідуальний підхід до потреб кожної дитини.

Прорив року

З 1 січня 2020 року вчителі зможуть використовувати державні кошти для підвищення кваліфікації та навчатися в обраних ними організаціях. Вони зможуть зарахувати собі як обов’язкове підвищення кваліфікації не лише навчання в інститутах післядипломної педагогічної освіти, а й інші профільні курси. Відповідну постанову КМУ було ухвалено 21 серпня 2019 року на засіданні уряду.

Дослідження року

Україна вперше взяла участь у міжнародному дослідженні PISA. Дослідження показало, що рівень знань 15-річних школярів виявився гіршим (а з математики – значно гіршим) порівняно з показниками учнів у країнах Організації економічного співробітництва та розвитку.

Закон року

Верховна Рада ухвалила в другому читанні закон №2299 щодо вдосконалення освітньої діяльності у сфері вищої освіти, за який проголосував 321 народний депутат.

Метою закону є врегулювання таких сфер як ліцензування освітньої діяльності, вступ на навчання для здобуття вищої освіти, реалізація міждисциплінарних освітніх програм, а також окремих питань, що стосуються забезпечення якості вищої освіти, студентоцентрованого навчання, форм здобуття освіти, вимог до керівника закладу, Національної рамки кваліфікацій тощо.

Проєкт року

У червні 2019 року Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) вперше додав український освітній проєкт у топ-10 соціальних стартапів країн Східної Європи. Цим єдиним представником нашої держави став наймасовішій освітній проєкт України Lingva.Skills, в якому українці виконали понад 120 млн вправ.

Читайте: Освітній Хаб міста Києва – це територія нових можливостей для кожного

Марія Богуслав, директор Освітнього хабу міста Києва

КиевVласть

Теги: новости киева, кгга, результаты работы, освітній хаб, асоціація інноваційної та цифрової освіти, образовательный проект

пятница, 28 февраля 2020 г.
20:45
Субботние ярмарки 29 февраля пройдут во всех районах Киева (адреса)
20:26
У столичной школы № 147 коммунальщики установили трех “лежачих полицейских”
20:05
Елена Костенко: ГАСИ способствует сохранению иностранных инвестиций в Украине
20:03
За пять лет количество частных детских садов в Киеве выросло почти в 4 раза
19:46
На ж/д вокзале столицы под прикрытием полиции снова орудуют “этнические банды” (видео)
19:33
Тищенко и Комарницкий - смотрящие по Киеву от Ермака - депутат Киевсовета Антоненко
19:23
Столичные власти планируют ко Дню Киева открыть после капремонта 5 парков
19:05
В Киеве начали ежедневно дезинфицировать салоны общественного транспорта
18:46
Фонд госимущества хочет знать сколько недвижимости в Киеве госорганы сдают в аренду
18:25
У двух киевлян полиция обнаружила арсенал оружия и боеприпасов (фото, видео)
18:03
У столичных властей попросили установить регуляторы отопления в четырех жилых домах Дарницкого района
17:43
Из аэропорта “Борисполь” госпитализировали прилетевшую из Италии украинку с температурой
17:36
“Слуги народа” предлагают наказывать “трешечкой” за неповиновение Раде, а за “отписки” на запросы - штрафовать по-крупному
17:26
В КГГА пройдет фестиваль волонтеров
17:04
Столичные власти назвали семь больниц для госпитализации пациентов в подозрением на коронавирус
16:46
До конца марта на столичной улице Никольско-Ботанической будет ограничено движение
Календарь событий