пятница, 28 февраля 2020 г.
Освітній Хаб міста Києва – це територія нових можливостей для кожного

Освітній Хаб міста Києва – це територія нових можливостей для кожного

Марія Богуслав

Директор Освітнього хабу міста Києва

В минулому, 2019 році, Освітньому Хабу міста Києва вдалось досягти чималих результатів. По-перше, і це найважливіше – нам вдалось започаткувати в Києві масовий рух щодо навчання людей, незалежно від віку і сфери діяльності, залучивши до цього процесу велику кількість киян і не тільки.

Зазначу, що для киян цей проект є безкоштовним, бо він реалізується КНП “Освітня агенція міста Києва” Київської міської державної адміністрації.

Понад 10 000 осіб вже пройшли практичні тренінги по найактуальнішим наразі на ринку праці навичкам: емоційному інтелекту, вмінню вести переговори, управлінню людьми та проектами, особистісному розвитку тощо, і це не рахуючи онлайн-користувачів порталу Освітнього Хабу.

Цим навичкам не вчать у школах та університетах, але люди з високим рівнем володінням саме цими навичками, які називають “м‘якими” (soft skills), є успішними та щасливими в сучасному світі, чого ми всі прагнемо врешті решт.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Нам вдалось залучити зіркових тренерів та експертів, таких як: відомий психолінгвіст та поліглот Віталій Зубков, двічі рекордсмен Книги Рекордів Гінесу Володимир Співаковський, найвідомішій лікар України доктор Комаровський та інших фахівців, які відгукнулись на прохання взяти участь  в цьому соціальному проєкті.

Тому наш освітній контент є справді ефективним та корисним, що і підтвердив Інститут педагогічної освіти і освіти дорослих Національної академії педагогічних наук України. Ці навички люди можуть застосовувати у будь-якій сфері, де вони працюють, або для відкриття власного бізнесу, а також при спілкуванні з близькими та друзями у повсякденному житті.

Програми ми формували наступним чином: взяли за основу думку міжнародних експертів Всесвітнього Економічного Форуму в Давосі, які визначили топ-навички, що будуть найзатребуванішими у 2020 році, та саме ці навички і запропонували киянам. 

Вже в процесі роботи ми отримали прохання розробити спеціалізовані курси для викладачів та вчителів. Так з’явився курс “Мистецтво Викладання”, який наразі подивились понад 30 000 осіб, і ще сотні вчителів пройшли практичні тренінги в рамках Форумів Сучасних Викладачів “Освіта 3.0”, які були проведені не тільки в Києві, але і у Львові, Вінниці та Кропивницькому.

Ми використовуємо інноваційну модель “змішаного” навчання (blended learning), тобто поєднуємо онлайн-лекції та тестування  з практичними тренінгами, що дозволяє, з одного боку, охопити максимальну кількість людей, а з іншого – проконтролювати якість засвоєння знань та навичок.

Після цього курсу з’явились й інші: курс для батьків “Діти покоління Z”, екологічний курс “Зелена Україна”, курс з антикорупції для державних службовців “Чесна Країна”, програма з профорієнтації для школярів “Обери професію – забезпеч майбутнє”. У наступному році плануємо нові освітні курси та програми на актуальні для українського суспільства теми.

Завдяки цьому, як показали результати грудневого соціологічного дослідження, впізнаваність Освітнього Хабу серед киян наразі є більше 40%, тобто, майже кожен другий дорослий мешканець Києва знає або вже користувався нашим проектом.

В цьому році ми плануємо рухатися далі. І не тільки запустити нові освітні курси і постійно збільшувати залученість киян до саморозвитку протягом всього життя, але і створити дещо зовсім нове для України. 

Наша місія: зробити так, щоб якомога більше людей не полишали саморозвиток та продовжували вдосконалювати необхідні їм навички протягом всього свого життя, для того щоб кияни зокрема та українці загалом змогли реалізувати себе в своїй країні і не залишати Україну назавжди у пошуках кращої долі.

Тому я щиро хочу побажати всім українцям не опускати руки у будь-які ситуації і пам’ятати, що успіх та щастя кожної людини залежить виключно від неї самої, від її навичок та вміння правильно реагувати на життєву ситуацію, що складається в даний момент, і спрогнозувати, що буде відбуватись надалі.

Як говорить найкращий хокеїст всіх часів Вейн Грецькі, який має українські коріння: “Я мчу туди, де шайба буде, а не де вона була”.

Це і є девіз Освітнього Хабу: “Територія нових можливостей для кожного”.

Читайте: Навички ХХІ століття: емоційний інтелект, позитивні комунікації, ефективні продажі та правління людьми і проектами

Марія Богуслав, директор Освітнього хабу міста Києва

КиевVласть

Теги: новости киева, новости украины, освітній хаб міста києва

пятница, 28 февраля 2020 г.
20:45
Субботние ярмарки 29 февраля пройдут во всех районах Киева (адреса)
20:26
У столичной школы № 147 коммунальщики установили трех “лежачих полицейских”
20:05
Елена Костенко: ГАСИ способствует сохранению иностранных инвестиций в Украине
20:03
За пять лет количество частных детских садов в Киеве выросло почти в 4 раза
19:46
На ж/д вокзале столицы под прикрытием полиции снова орудуют “этнические банды” (видео)
19:33
Тищенко и Комарницкий - смотрящие по Киеву от Ермака - депутат Киевсовета Антоненко
19:23
Столичные власти планируют ко Дню Киева открыть после капремонта 5 парков
19:05
В Киеве начали ежедневно дезинфицировать салоны общественного транспорта
18:46
Фонд госимущества хочет знать сколько недвижимости в Киеве госорганы сдают в аренду
18:25
У двух киевлян полиция обнаружила арсенал оружия и боеприпасов (фото, видео)
18:03
У столичных властей попросили установить регуляторы отопления в четырех жилых домах Дарницкого района
17:43
Из аэропорта “Борисполь” госпитализировали прилетевшую из Италии украинку с температурой
17:36
“Слуги народа” предлагают наказывать “трешечкой” за неповиновение Раде, а за “отписки” на запросы - штрафовать по-крупному
17:26
В КГГА пройдет фестиваль волонтеров
17:04
Столичные власти назвали семь больниц для госпитализации пациентов в подозрением на коронавирус
16:46
До конца марта на столичной улице Никольско-Ботанической будет ограничено движение
Календарь событий