п'ятниця, 22 листопада 2024 г.
“Портрет”: незмінне ім`я будь-якого президента України

“Портрет”: незмінне ім`я будь-якого президента України

Понеділок 24 лютого 2014 року виявився доволі копітким для усіх без виключення чиновників України: від начальників управлінь до голів обласних державних адміністрацій. В авральному режимі вони власноруч ставали на стільці й швиденько знімали зі стін портрети “лігітімнава”. Він був для них рідним батьком, але наразі - не до сентиментів та спогадів. Час працював проти них. Адже будь-якої хвилини могли зайти люди і тоді – гріха не оберешся.

Пам’ятаю, скільки тоді віктарфєдоровічєй було на смітнику – деякі навіть із рамками. Коштовними рамками, обережно загорнутими у папір. Пройшло декілька місяців і “святі місця” не залишилися “порожніми”. Тоді типографії-друкарні здорово піднялися на портретах Петра Олексійовича.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

У той час я працював у Держгірпромнагляді. На питання: “Яким нормативно-правовим актом чи законодавчим документом регламентована наявність на стіні портрета”, я отримав доволі конкретну і змістовну відповідь від тодішнього в.о. начальника управління В’ячеслава Володимировича Мазника (до речі, нормальна людина). Він сказав: “Дайте мені через півроку спокійно піти на пенсію, а далі вішайте-знімайте кого хочете!”.

І ось пройшло п’ять років. Сьогодні керівники усіх рангів “топлять” за чільного президента. Я їх розумію і співчуваю. Інколи не хочеться – а треба. До речі, їм байдуже за кого “топити”, адже більшість з них хоче нормально вийти на пенсію. Ті, що посадою вище – ті, звичайно, можуть і не дотягнути до пенсії у цьому кріслі. Але не хвилюйтесь.

Як показала минула “люстрація”, система своїх не кидає і не забуває. За будь-якого портрета на стіні.

Але я дуже хочу подивитися, як ці чиновники, хто зараз називає Зеленського “клоуном”, буде вішати його портрет на стіну свого кабінету. Гадаєте, їм вистачить мужності заявити: “Ні! Ніколи не буду працювати під керівництвом клоуна!”?

Ніколи! “Раді служити, Володимире Олександровичу!”, - і портрет вони все одно повісять.

Наявність у кабінеті на стіні портрету - це і є стовідсотковий показник того, що ніяких реформ тут не буде. Це давня совкова традиція, яка передається від чиновника до чиновника.

То ж, якщо ви зайшли до кабінету і бачите, що висить портрет, то можете навіть не сподіватися на якісь зміни.

Читайте: Сотні тисяч “елітних паразитів”, яких жодному президенту не знищити без великої війни

Константин Карих, блогер

Источник публикации

KиевVласть

Теги: новости киева, новости украины, выборы президента украины

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.