п'ятниця, 13 грудня 2024 г.
О перспективах развития медицинского страхования в Украине

О перспективах развития медицинского страхования в Украине

Юлия Добренкова

Генеральный директор страховой компании "КРОНА"

По данным исследований, в Украине услугами добровольного медицинского страхования (ДМС) пользуются только 5-6% украинцев. Частой является ситуация когда в страховую компанию по вопросам индивидуального страхования обращаются люди с низким уровнем здоровья, а это влияет на конечную стоимость страхования здоровья или же страховые компании отказывают в приобретении полиса.

Большая часть страховых компаний ориентирована на корпоративный сегмент по причине того, что в компаниях, приобретающих корпоративное страхование не могут работать люди с тяжелыми заболеваниями. Компании, которые борются за лучшие кадры, включают медицинскую защиту здоровья своих сотрудников в социальный пакет.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Корпоративное медицинское страхование - инструмент, позволяющий игрокам на рынке не только бороться за кадры, но и влиять на производительность труда в среднесрочной перспективе. Получение качественного медицинского обеспечения приведет только к удержанию возрастных сотрудников и поддержанию их производительности.

Многие компании отказываются от предоставления услуг по персональному страхованию здоровья. Не буду обсуждать наших конкурентов, но в СК “КРОНА” уже давно нашли формулу, позволяющую предоставлять услуги ДМС по доступной цене для конечного потребителя. При этом, мы предоставляем высокий уровень качества услуг, который уже давно оценили клиенты нашей страховой компании.

Полагаю, что  в результате проводимых реформ страховая медицина из диковинки для большинства украинцев превратится в такую же привычную услугу как абонемент в фитнес-клуб. В СК “КРОНА” мы постоянно работаем над тем, чтобы страховой полис ДМС был доступен каждому украинцу, а качество предоставляемых услуг было на достойном уровне.

Читайте: Перспективные технологии взаимодействия страховых компаний и их клиентов

В 2018 году будет происходить рост спроса на корпоративные программы по страхованию здоровья сотрудников. Компаниям среднего и малого бизнеса необходимо конкурировать за высококвалифицированный персонал, а социальный пакет все более значим для талантливых соискателей. Полагаю, что будет развиваться “точность” прогнозирования страхового пакета, которая будет зависеть от уровня здоровья работников компаний. Это позволит сделать стоимость пакетов медицинского страхования еще более доступной.

Думаю, что многие корпоративные клиенты будут стремиться к софинансированию пакета корпоративного медицинского страхования вместе со своими сотрудниками. Это позволит переложить часть затрат на персонал и оптимизировать затраты.

Если же говорить о трендах в работе СК “КРОНА”, мы продолжим работать над тем, чтобы быть одной из ведущих страховых компаний по уровню качества и доступности страховых услуг в сфере медицинского страхования.

Юлия Добренкова, генеральный директор страховой компании "КРОНА"

KиевVласть

Теги: новости киева, новости компаний, крона, развитие, реформы, тренды, Юлия Добренкова, медицинское страхование, добровольное медицинское страхование, корпоративное страхование

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.