неділя, 30 червня 2024 г.
Не тим зараз опікується столична влада

Не тим зараз опікується столична влада

Тетяна Петренко

Голова Київського міського комітету порятунку бізнесу

Чим більше думаю, тим більше це все схоже на якийсь абсурд.

В країні війна. Тисячі людей вже втратили робочі місця. До столиці переїхали тисячі людей з регіонів де йдуть бойові дії, шукають можливості і хоча б якусь роботу.

Кияни дякували підприємцям, які в перші дні безкоштовно годували і поїли багатьох. Кияни, які завжди були проти МАФів розуміють, що зараз не час для демонтажу чи знищення цих МАФів (почитайте коментарі під постом в группі Оболонців про демонтаж 66 ТС). Кожен перехожий розуміє, що зараз кожне робоче місце – на ціну золота, а знайти роботу ще та задача.

Президент України, Премєр, вся верхівка влади говорить і працює над тим, щоб бізнес працював – весь! Розробляють програми, дають кредити, підтримку – тільки працюйте!

Розуміють всі, але не столична влада!

Читайте: Громадська рада при КМДА просить Миколу Жирнова захистити підприємців Києва

Всі мовчать про десятки кіосків, які були встановлені в період війни без документів. Влада "дозволяє" встановлення незаконних кіосків ПРЯМО в парку Наталка, який обійшовся бюджету в кілька сотень мільйонів гривень. Деякі райони міста відверто тріщать від кількості незаконних обєктів – чого тільки варто лише проїхати по Деснянському району?

В країні продовжується війна. Людям досі доводиться спускатись до бомбосховищ – невже вони всі в належному стані? В деяких більше 15-20 хвилин не можливо знаходитись. Невже їх вже привели до ладу? Відремонтували?

У вересні планується навчання в школах оффлайн. А вони готові? Чи у всіх школах є бомбосховища? Скільки виділено коштів на облаштування бомбосховищ в школах?

Читайте: Фіктивна безпека: як у Києві будуть готувати укриття в освітніх закладах до початку навчального року

За кілька місяців осінь і початок холодів. 390 будівель (з них 220 житлових) в місті, які постраждали від обстрілів і потребують ремонту. Коли планують їх ремонтувати? Скільки на це виділено з бюджету?

Не рахую скільки київських земель роздано за безцінь в період війни на підставі сумнівних документів.

Що я можу сказати точно. В Києві найближчим часом планують демонтувати біля 70 кіосків (я не рахую тих, хто сам прибирає свої ТС). Рахуйте, демонтаж 1 кіоску обійдеться: мінус три робочих місця, плюс три безробітних і виплати по безробіттю, біля 10 тис.грн на демонтажні роботи, про податки не говорю.

Множимо на 70 тимчасових споруд. Плюс вивіз сміття та інше. Щонайменше МІЛЬЙОН ГРИВЕНЬ з міського бюджету, щоб задовольнити чиюсь особисту забаганку.

Чому МАФи на відстані 100 метрів від виходів з метро заважають евакуації людей (ну так вигадала міська влада), а ТЦ над метро або ближче 20 чи 50 метрів не заважають (ТЦ"ОАЗИС", "Смарт Плаза Оболонь", ТРЦ "Метрополіс", "Поділ Молл", ТЦ"Самсон" та багато інших). Виходи з метро Почайна і Мінська – фактично є входами одразу на ринки.

Читайте: Торгівельні центри або кіоски: з чим столичній владі треба боротися під час війни

Хтось мені може пояснити чи відповісти – чи є такі дії міської влади адекватними? Чи дійсно зараз є така нагальна потреба в демонтажі тимчасових споруд? Чи місто не має інших проблем куди можна витратити мільйон гривень?

Я можу підказати, якщо вже в Києві всі проблеми влада вирішила – ми маємо величезні людські втрати на передовій. Хлопцям потрібні каски, бронижелети, тепловізори.

Мільйон гривень це:

  • 100 касок рівня захисту 3А або

  • 100 бронижелетів класу 4+ або

  • 90 тепловізорів або

  • 15-40 дронів

Джерело публікації 

Теги: новини києва, КМДА, метро, демонтаж, київрада, бізнес, підтримка, уряд, оазис, тс, підприємці, мафи, тц, тимчасові споруди, самсон, кіоски, метрополіс, знищення бізнесу, смарт плаза оболонь, поділ молл

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.