понедельник, 3 августа 2020 г.
На що чекати новому очільнику Київщини від регіону і навпаки

На що чекати новому очільнику Київщини від регіону і навпаки

Ігор Дармостук

Шеф-редактор КиевВласти

Як і прогнозувалося ще в червні, посаду голови Київської обласної державної адміністрації посів 35-річний Михайло Бно-Айріян. Людина з досвідом роботи у МЗС, українською і російською освітами, обізнана на енергетичних питаннях. 

Якщо поколупатися в біографії нового керманича Київщини, то можна побачити, що посада голови області для нього жаданою була давно. Наприклад, в 2016 він подався на конкурс на посаду голови Житомирської ОДА і здобув непогані результати.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Тож, регіон отримав наймолодшого голову адміністрації. Людину з дипломатичною освітою, зв'язками в українському та російському бізнесі та, як на мене, амбітну і цікаву. Київщиною керували міліцейські генерали, аграрії в широкому сенсі слова, правник, вчителька. Комусь було легко входити в регіон і маніпулювати місцевими елітами, хость занурювався у трясовиння міжвидових розбірок і швидко гинув... Хотів написати, що входження Михайла Бно-Айріяна у владу буде важке, але закреслив. Я поняття не маю, чи швидко йому вдасться поналагоджувати комунікації і опанувати процеси. Надто багато перемінних для аналізу відсутні: яка команда, хто патрон і порадник в оточенні Президента, хто спробує взяти на себе роль тіньового керманича, чи стане в опозицію обласна рада. Єдине, що зрозуміло – місцеві еліти, а особливо представники виборної влади, дуже швидко спробують запевнити нового керманича у стовідсотковій відданості на рівні "чєго прікажітє". Хтось навіть спробує взятися вирішувати електоральну задачу для м'якого проходження представників нової влади у раду. А хтось запевнить, що піде це питання вирішувати, зімітує “бурну дєятєльность”, але не зробить нічого. Це не гарно і не погано, так було завжди.

Читайте: Претендент на пост губернатора Киевщины работал в правительстве Азарова

Існує цікава формула, згідно з якою новому керівникові області треба щонайменше півроку, аби фізично перезнайомитися із усіма керівниками напрямів в районах, містах і громадах, та хоча б поверхнево осягнути сенс основних проблем тієї чи іншою галузі та території. Вже дуже скоро ми побачимо Михайла Бно-Айріяна, який їздить Київщиною і представляє нових голів РДА. Новим головам РДА, до речі, також знадобиться від трьох до шести місяців, аби увійти в матеріал. Отже область знову увійшла в цукерково-букетний період оглядин та представлень. Що це означає для регіону, поки залишимо за дужками, аби передчасно не розводити надмірну “зраду” чи невиправдану “перемогу”. Єдиний прогноз, який з точністю до сотої відсотка можна зробити в цій ситуації такий: найближчі три місяці буде весело!

Ігор Дармостук, шеф-редактор КиевVласти

КиевVласть

Теги: новости киевской области, губернатор, киевщина, прогноз, команда, Ігор Дармостук, Михайло Бно-Айріян, шаги

понедельник, 3 августа 2020 г.
14:43
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
17:04
В Киевоблсовете ищут врио спикера вместо ушедшего Стариченко
16:44
Полиция Киевщины расследует ДТП с четырьмя погибшими
16:28
Нардеп Дубинский опубликовал суммы налоговых “скруток” за июнь и призвал отправить в отставку глав Минфина и налоговой
16:25
“Киевоблагролес” получил временного руководителя
16:04
Предприятия Киевщины задолжали работникам более 160 млн гривен
15:46
“Киевгорстрой” проинформировал доверителей жилых комплексов “Укрбуда” об осуществлении выплат по невыкупленным квадратным метрам
15:14
Захвативший помещение банка в центре Киева мужчина взят живым (видео)
15:00
Хит-парад новостей от КиевVласти, 27 июля – 2 августа 2020 года
14:40
На пешеходном мосту через просп. Броварской частично ограничено движение пешеходов до 1 октября
14:24
Печерский райсуд Киева возобновил уголовное производство против Фонда госимущества из-за Гостиного двора
14:01
Кабмин на внеочередном заседании осуществил новые назначения
13:46
Глава столичной Госпродпотребслужы объяснил, как Киев попал в “зеленую” карантинную зону
13:21
В центре Киева мужчина захватил помещение банка и угрожает взрывом
13:07
Экс-глава Киево-Святошинской РГА Смирнова стала советницей Кличко
12:43
За неделю столичные спасатели ликвидировали более 100 пожаров
Календарь событий