среда, 17 июля 2019 г.
На що чекати новому очільнику Київщини від регіону і навпаки

На що чекати новому очільнику Київщини від регіону і навпаки

Ігор Дармостук

Шеф-редактор КиевВласти

Як і прогнозувалося ще в червні, посаду голови Київської обласної державної адміністрації посів 35-річний Михайло Бно-Айріян. Людина з досвідом роботи у МЗС, українською і російською освітами, обізнана на енергетичних питаннях. 

Якщо поколупатися в біографії нового керманича Київщини, то можна побачити, що посада голови області для нього жаданою була давно. Наприклад, в 2016 він подався на конкурс на посаду голови Житомирської ОДА і здобув непогані результати.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Тож, регіон отримав наймолодшого голову адміністрації. Людину з дипломатичною освітою, зв'язками в українському та російському бізнесі та, як на мене, амбітну і цікаву. Київщиною керували міліцейські генерали, аграрії в широкому сенсі слова, правник, вчителька. Комусь було легко входити в регіон і маніпулювати місцевими елітами, хость занурювався у трясовиння міжвидових розбірок і швидко гинув... Хотів написати, що входження Михайла Бно-Айріяна у владу буде важке, але закреслив. Я поняття не маю, чи швидко йому вдасться поналагоджувати комунікації і опанувати процеси. Надто багато перемінних для аналізу відсутні: яка команда, хто патрон і порадник в оточенні Президента, хто спробує взяти на себе роль тіньового керманича, чи стане в опозицію обласна рада. Єдине, що зрозуміло – місцеві еліти, а особливо представники виборної влади, дуже швидко спробують запевнити нового керманича у стовідсотковій відданості на рівні "чєго прікажітє". Хтось навіть спробує взятися вирішувати електоральну задачу для м'якого проходження представників нової влади у раду. А хтось запевнить, що піде це питання вирішувати, зімітує “бурну дєятєльность”, але не зробить нічого. Це не гарно і не погано, так було завжди.

Читайте: Претендент на пост губернатора Киевщины работал в правительстве Азарова

Існує цікава формула, згідно з якою новому керівникові області треба щонайменше півроку, аби фізично перезнайомитися із усіма керівниками напрямів в районах, містах і громадах, та хоча б поверхнево осягнути сенс основних проблем тієї чи іншою галузі та території. Вже дуже скоро ми побачимо Михайла Бно-Айріяна, який їздить Київщиною і представляє нових голів РДА. Новим головам РДА, до речі, також знадобиться від трьох до шести місяців, аби увійти в матеріал. Отже область знову увійшла в цукерково-букетний період оглядин та представлень. Що це означає для регіону, поки залишимо за дужками, аби передчасно не розводити надмірну “зраду” чи невиправдану “перемогу”. Єдиний прогноз, який з точністю до сотої відсотка можна зробити в цій ситуації такий: найближчі три місяці буде весело!

Ігор Дармостук, шеф-редактор КиевVласти

КиевVласть

Теги: новости киевской области, губернатор, киевщина, прогноз, команда, Ігор Дармостук, Михайло Бно-Айріян, шаги

вторник, 16 июля 2019 г.
20:45
В среду, 17 июля в пяти районах Киева пройдут сезонные ярмарки (адреса)
20:24
Сегодня, 16 июля, вступил в силу закон о языке
20:04
В Яготине демонтировали памятник советскому маршалу Жукову (фото)
19:45
Суд отменил решение об отстранении от должности мэра Василькова Владимира Сабадаша
19:24
Кличко назначил надбавки руководителям департаментов и управлений КГГА
19:05
В Днепровском районе Киева открыли центр услуг по госрегистрации актов гражданского состояния по принципу “единого окна” (фото)
18:43
В Киевской области с начала 2019 года на 20% снизилось количество зарегистрированных преступлений
18:26
Очередное заседание Киевоблсовета состоится на следующей неделе
18:02
В столичном Доме профсоюзов откроют креативное пространство
17:43
Департамент охраны культурного наследия КГГА заключил 100 охранных договоров в первом полугодии
17:24
В Бориспольском районе в результате взрыва газа в частном доме погиб человек (фото)
17:03
Дорожные работы на эстакаде у Южного моста в Киеве продлены до 1 августа
16:44
В киевском регионе зафиксировано наибольшее количество заболевших корью в Украине
16:26
Троещинцы поддерживают “проект” достройки линии метро на Троещину за счет продажи здания администрации президента - уличный опрос (видео)
16:04
В Украинке на Киевщине инициировали проверку компании “Обуховтранс” из-за жалоб на сервис
15:42
Столица отметит 29-ю годовщину поднятия украинского национального флага у здания Киевсовета 24 июля
Календарь событий