вівторок, 19 листопада 2024 г.
Київське відділення ФДМУ запрошує до участі у відкритих аукціонах продажу нерухомості

Київське відділення ФДМУ запрошує до участі у відкритих аукціонах продажу нерухомості

Яна Матієва

В.о. начальника регіонального відділення ФДМУ по Києву

2020 рік став стартом справжньої приватизації в Україні – не на словах, а на ділі. Лише в місті Києві регіональне відділення Фонду державного майна має виставити на аукціон 39 об’єктів малої приватизації:єдині майнові комплекси, об’єкти соціально-культурного призначення, об’єкти незавершеного будівництва, а також пакети акцій і окреме майно.

Протягом першого кварталу 2020 року нами успішно було реалізовано та укладено договори купівлі-продажу по 6 об’єктах малої приватизації на загальну суму 63 млн 494 тис. 852 гривень. Додатково очікуємо підписання ще двох договорів купівлі-продажу на загальну суму 17 млн 600 тис. 100 гривень – за результатами успішних аукціонів.

І вже найближчим часом ціла низка цікавих об’єктів для інвестицій отримають нових власників на відкритих аукціонах.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

До прикладу, йдеться про окреме майно у вигляді господарчого блоку, який знаходиться на розі вул. Тупікова генерала 11-А / вул. Деснянська, буд. 19-А (Солом’янський район). Загальна площа об’єкта 691,5 кв. м (трьохповерхова нежитлова будівля 2-ї групи капітальності), 1983 року побудови. Має під’їзні шляхи з твердим покриттям. Підключені усі комунікації: електропостачання, холодне водопостачання, каналізація, опалення, газифікація. Фундамент – бетон; стіни – цегляні; покрівля – шифер; перекриття – залізобетонне; підлога – лінолеум, паркет; санітарно-технічні пристрої – встановлені, комплектні, справні; електротехнічні пристрої – встановлені, комплектні, справні.

Також готується до продажу об’єкт, який відноситься до об’єктів соціально-культурного призначення. До речі, до цієї категорії відносяться не тільки будинки культури та бази відпочинку, а й інші об’єкти, призначені для задоволення соціальних та культурних потреб громадян. В даному випадку йдеться про сауну площею 51,70 кв. м – нежитлову одноповерхову прибудову до приміщення колишньої котельні з окремим входом. Зараз не використовується за призначенням. Будівля розташована по вул. Академіка Білецького, 34 – у промисловій зоні Солом'янського району.

В переліку цікавих, на мою думку, об’єктів є також об’єкт незавершеного будівництва – господарчий блок з градирнею (водонапірна башта), на просп. Академіка Глушкова, 42 (Голосіївський район). Об’єкт розташований на земельній ділянці (будівельному майданчику) площею 1495,32 кв. м – на території Інституту Кібернетики ім. В.М. Глушкова НАН України. Під'їзд до об’єкту здійснюється з боку просп. Академіка Глушкова по фасадному проїзду з асфальтовим покриттям. Рельєф ділянки – рівний, будь-яких гідрогеологічних факторів, що знижують цінність ділянки, не виявлено. 

Запрошую ознайомитись із цими та з багатьма іншими об'єктами, як у Києві, так і в інших містах по усій Україні, на нашому сайті!

Читайте: Оцінка вартості державного майна: звести вплив чиновників до мінімуму

Яна Матієва, в.о. начальника регіонального відділення ФДМУ по Києву

КиевVласть

Теги: новости киева, приватизация, фги, фонд госимущества, аукционы, яна матиева, киевское отделение фги

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.