п'ятниця, 16 серпня 2024 г.
Договір оренди землі. З дати реєстрації чи з дати укладання?

Договір оренди землі. З дати реєстрації чи з дати укладання?

Роман Головін

Голова Всеукраїнського об`єднання власників землі

Незаперечно, що договір оренди землі діє з дати укладання. Але власники землі на відміну від орендарів не об’єднанні в цьому питанні й тому суди стають не на сторону закону й економіко-суспільної необхідності, а на сторону тих, хто більше надуває щоки й мотивує. Цю практику треба припинити. Припинити організовано!

Для власників землі, які хочуть припинити договір оренди землі, позиція, що строк дії договору оренди обчислюється від дати реєстрації договору є неприйнятною.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Таку неприйнятну позицію озвучують орендарі. Таку ж неприйнятну для власників землі позицію підтримує й Верховний Суд України.

Орендарям хочеться якомога довше грабувати власників землі, а що хочеться суддям Верховного Суду й з яких мотивів вони прийняли неприйнятну для мільйонів власників землі та членів їх родин позицію невідомо – можливо бракує розуму, помилковість в дослідженнях, а можливо інші мотивуючі мотивації.

Скажу наперед, абзац, який визначає позицію не на користь власника землі, на відміну від інших доводів Суду, не містить жодного посилання на норми закону. Я б сказав, взагалі якась вигадана нереальна, міфічна позиція, в якій змішалися й коні та люди, посвідчення та реєстрація, нотаріальна дія та реєстрація. Ця теза була б зрозуміла, якби вже канабіс (конопля) був легалізований (законопроєкт про легалізацію не пройшов перше читання), а так запитання: “що вони курять й де купують те, що курять, щоб так нагнути мільйони Українців?”.

Абзац-позиція Верховного Суду (з постанови від 10.12.2020 № 396/1513/18): “Договір, який підлягає нотаріальному посвідченню або державній реєстрації, є укладеним з моменту його нотаріального посвідчення або державної реєстрації, а в разі необхідності і нотаріального посвідчення, і державної реєстрації – з моменту державної реєстрації”. – дурня повна!

Проблема з обчисленням строку дії договору оренди актуальна й породжена агрохолдингами та орендарями, які не віддають землю, вказуючи на те, що строк обчислюється від дати реєстрації. Але ж різниця від дати укладання та дати реєстрації станвить 1,2,…5 й більше років – додаткових років обкрадання власника землі.

Я знаю, що є такі проблеми з підприємствами Порошенка, Кернелом, Райзом, Лендфармінгом, Астартою та іншими.

Ми визначилися, що позицію, яка визначає, що договір оренди землі діє від дати реєстрації необхідно змінювати, а вірніше приводити в законні рамки, рамки економічного обґрунтування, суспільної необхідності та здорового глузду.

Дякую власникам землі, які вже звернулися до мене з цим питанням та за їх готовність прийняти участь в цьому процесі відстоювання справедливості та підтримки цього процесу. Будемо судитися!

Об’єднуємося проти орендарів!

Для залучення до цього процесу й його підтримки можна звертатися 0972257375

Також нагадуємо, що:

ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ВЛАСНИКІВ ЗЕМЛІ -

СТВОРЕНЕ, ДІЄ І ДІЯТИМЕ ВИКЛЮЧНО В ІНТЕРЕСАХ ВЛАСНИКІВ ЗЕМЛІ!

МИ ЄДИНІ, ХТО ЗА ПРАВО РОЗРИВАТИ ДОГОВОРИ ОРЕНДИ ЗЕМЛІ!

ТИСНІТЬ ▶ https://www.facebook.com/groups/vlaszem і долучайтеся до ОБ’ЄДНАННЯ ВЛАСНИКІВ ЗЕМЛІ у Фейсбуці!

Читайте: З липня землю не продати!

Роман Головін, розробник і втілювач Народної земельної реформи

КиевVласть

Теги: новости киевской области, новости киевщины, новости украины, народная земельная реформа, роман головин, всеукраїнське товариство власників землі, прогрессивные земельные отношения, всеукраинское товарищество собственников земли, всетвз, договор аренды земли

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.