четвер, 25 квітня 2024 г.

В Киевсовете создано межфракционное депутатское объединение “Защитники Украины”

В Киевсовете создано межфракционное депутатское объединение “Защитники Украины”

Представители фракции “Европейская солидарность”, “Голос” и “Батькивщина” создали в Киевсовете новое межфракционное депутатское объединение “Помощь участникам АТО, ООС, волонтерам и членам семей погибших военных Киева “Защитники Украины”. В его состав вошли 4 столичных депутата.

Об этом KV стало известно из сегодняшнего заседания Киевсовета.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

“В президиум Киевсовета поступило заявление депутата Киевсовета Виктора Кононенко о создании депутатской группы – межфракционного депутатского объединения “Помощь участникам АТО, ООС, волонтерам и членам семей погибших военных Киева “Защитники Украины”, в которое вошли четыре депутата Киевсовета: Алина Михайлова, Михаил Ковальчук, Александр Погребиский, Виктор Кононенко”, – сказал заместитель Киевского городского головы – секретарь Киевсовета Владимир Бондаренко.

Напомним, Виктор Кононенко и Александр Погребиский входят в депутатскую фракцию “Европейская солидарность”.  Алина Михайлова из фракции “Голос”, а Михаил Ковальчук – фракции “ВО “Батькивщина”.

Виктор Кононенко – генерал-лейтенант, замглавы СБУ с 17 июля 2017 года до 3 июня 2019 года. С 1999 года работал в Управлении СБУ в Черкасской области, некоторое время занимал должность начальника областного отдела “Т” (контроль за политическими партиями и процессами), в 2010-2014 годах был замначальника Управления СБУ в Черкасской области. С марта 2014 года был первым замначальника Управления СБУ в Черкасской области.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

В 2014 году глава Администрации президента Борис Ложкин сообщал, что на имя Петра Порошенко поступило обращение народных депутатов Виктора Романюка (фракция “Народный фронт”), Дениса Силантьева (фракция “Радикальная партия Олега Ляшко") и Виталия Куприя (внефракционный), в котором они якобы уличали Виктора Кононенко в коррупции и злоупотреблении служебным положением. Но история не получила продолжения. 10 июля 2017 года президент Петр Порошенко назначил Виктора Кононенко зампредом СБУ. 31 мая 2019 года Виктор Кононенко подал в отставку, а 3 июня 2019 года президент Владимир Зеленский уволил его.

В декабре 2018 года в сюжете программы “Наші гроші з Денисом Бігусом” было сказано, что Виктор Кононенко оформил право собственности на служебную квартиру в ЖК Jack House на бульваре Леси Украинки стоимостью 6 млн гривен. В июне 2019 года Печерский райсуд наложил арест на эту квартиру, но дальнейшее развитие событий неизвестно.

Александр Погребиский - ветеран АТО/ООС, член политсовета “Европейской солидарности” с 30 мая 2019 года. В 2019 году баллотировался в ВР №43 по списку “Европейской солидарности”. В 2018-2019 гг на волонтерских началах руководил проектом по строительству 184 общежитий для военнослужащих. Член правления общественной организации (ОО) “Солідарна справа громад”. Бывший соучредитель Киево-Святошинской районной молодежной ОО “Киево-Святошинская молодежная платформа”. Выпускник Национального университета биоресурсов и природопользования Украины. 21 июля 2020 года под стенами ВР облил зеленкой нардепа Олега Волошина (фракция “Оппозиционная платформа – За жизнь”). Был задержан, но выпущен на поруки шести парламентариев, включая Петра Порошенко.

Алина Михайлова – помощник-консультант на общественных началах нардепа Рустема Умерова (фракция “Голос”). Доброволец, участница боевых действий на Донбассе. Парамедик Первой штурмовой роты “Правий сектор”.

Михаил Ковальчук с 2014 по 2015 года был замкомандира добровольного батальона ”Сич”. В 2016 году окончил Межрегиональную академию управления персоналом и получил степень магистра экономики и управления бизнесом по специальности “Менеджмент организаций”. Сейчас является физическим лицом-предпринимателем.

Фото: KV

КиевVласть

Георгий Палуев

Теги: новости киева, объединение, Михаил Ковальчук, алина михайлова, виктор кононенко, Александр Погребиский, киевсовет депутаты

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.