воскресенье, 17 октября 2021 г.

В Борисполі на вулиці Момота добудують дитсадок

В Борисполі на вулиці Момота добудують дитсадок

Управління капітального будівництва Бориспільської міської ради замовило завершення будівництва дитсадку на вул. Володимира Момота, 46-А. Навчальний заклад почали зводити у 2017 році, але перший підрядник – ТОВ “ІБК “Укртехспецбуд-ТД” – не виконав своїх зобов'язань. Новий договір підписано з ТОВ “Укрбуд Забудова”, яке за 57,42 млн гривень повинно завершити будівництво навчального закладу до вересня 2021 року. 

Як стало відомо KV з оголошення електронної системи публічних закупівель ProZorro, 28 травня 2020 року управління капітального будівництва Бориспільської міської ради уклало договір з ТОВ “Укрбуд Забудова” (*) на будівництво дошкільного навчального закладу на 165 місць по вул. Володимира Момота, 46-А в Борисполі (коригування). Ціна договору склала 57,42 млн гривень.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”

ТОВ “Укрбуд Забудова”, по договору, до кінця серпня 2021 року повинно виконати загальнобудівельні роботи, облаштувати системи водопостачання, каналізації, опалення, вентиляції, телефонізації, автоматизованої сигналізації витоку газу, електроосвітлення та електрообладнання, автоматики вентсистем та пристроїв електропостачання, поставити та змонтувати устаткування спортивного та музичного залів, харчоблоку, пральні, медичного, адміністративних та допоміжних приміщень. Також в перелік робіт входить покриття доріг, встановлення зовнішніх мереж та споруд водопостачання, водовідведення, теплопостачання та газопостачання, благоустрій та озеленення території.

Вказана закупка супроводжувалася численним скаргами в Антимонопольний комітет України (АМКУ). Зокрема, 14 січня 2020 року потенційний учасник тендеру – ТОВ "Провідні технології виробництва" – поскаржився в АМКУ на виявлені в тендерній документації порушення законодавства.

20 січня 2020 року в Бориспільській міськраді відбулося засідання виконавчого комітету, під час якого перший заступник міського голови Микола Корнійчук назвав вказану скаргу необгрунтованою та заявив, що через неї будівництво дитсадка на вул. Володимира Момота в Борисполі в черговий раз затягується. 

Читайте: В Борисполе снова откладывается строительство детсада из-за очередной жалобы в Антимонопольный комитет (видео)

Через 2 дні після засідання виконкому Бориспільської міськради ТОВ "Провідні технології виробництва" скаргу відкрикало. При цьому своєї пропозиції для участі в тендері компанія не подала. 

14 лютого 2020 року ТОВ “Подолжилбуд” подало скаргу в АМКУ щодо скасувати рішення замовника про визнання ТОВ "Укрбуд Забудова" переможцем та про намір укласти з ним договір. Цю скаргу комітет задовольнив, але ТОВ "Укрбуд Забудова" вдалося відстояти своє право на перемогу в суді.

Нагадаємо, роботи з будівництва дитсадка по вул. Володимира Момота, 46-А в Борисполі розпочалися ще в 2017 році. Відповідний договір (ціна – 42,49 млн гривень) управління капітального будівництва Бориспільської міськради уклало 4 вересня 2017 року з ТОВ “ІБК “Укртехспецбуд-ТД” (**). Підрядник повинен був побудувати садок до кінця 2019 року. Згідно з опублікованим 9 серпня 2019 року звітом про виконання договору, договір було розірвано у зв'язку з невиконанням підрядником його умов. За виконані роботи ІБК “Укртехспецбуд-ТД” заплатили 4,6 млн гривень.

29 листопада 2019 року Управління капітального будівництва Бориспільської міської ради оголосило тендер на будівництво садку з очікуваною вартістю 76,94 млн гривень. Ця закупка теж супроводжувалася численними скаргами в АМКУ, через що виникла затримка у відновленні будівельних робіт. В результаті тендер було відмінено у зв'язку з неможливістю усунення виявлених порушень. 

Читайте: Київщина у 2020 році ризикує отримати “навчальну” кризу через недобудову шкіл

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, ТОВ “Укрбуд Забудова” зареєстровано в 2015 році. Директор – Ірина Глузд. Засновник – Михайло Ключкей. Основний вид діяльності – будівництво житлових і нежитлових будівель. Статутний капітал – 1 тис. гривень.

За результатами участі у публічних закупівлях ТОВ “Укрбуд Забудова” уклало 71 договір на загальну суму 180,8 млн гривень (з урахуванням нинішнього). Найбільший замовник підприємства – Управління капітального будівництва Бориспільської міської ради з нинішнім договором, та КНП “Бобровицька центральна районна лікарня”, яке віддало підприємству підрядів на 35,8 млн гривен (дані Zакупівлі).

Управлінням капітального будівництва Бориспільської міськради керує Володимир Тимошенко. Міський голова Борисполя – Анатолій Федорчук.

* ТОВ “Укрбуд забудова” (Код ЄДРПОУ: 40015929)

** ТОВ “ІБК “Укртехспецбуд-ТД” (код ЄДРПОУ: 35944802)

Фото: 4595.com.ua

КиевVласть

Інна Арас

Теги: новости киевской области, новости киевщины, строительство, новини київщини, новини київської області, закупки, ООО, борисполь, детский сад, закупівлі, анатолий федорчук, тов, будівництво, бориспіль, дитячий садок, анатолій федорчук, володимир тимошенко, укрбуд забудова, укрбуд застройка

воскресенье, 17 октября 2021 г.
13:06
Киевские власти передали земельный участок на Печерске Медицинскому центру ГСЧС
12:01
За останню добу на коронавірус захворіли 334 жителів Київщини
11:05
Водителя грузовика, сбившего пешеходов в Оболонском районе Киева, арестовали без права внесения залога
10:04
Местные жители обеспокоены судьбой земли под школьным стадионом на улице Княжий Затон в Киеве
09:02
За минувшие сутки в Украине зафиксировано более 11 тысяч новых случаев COVID-19
07:15
Сегодня, 17 октября, ярмарки пройдут в пяти районах Киева (адреса)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 17 октября 2021 года
суббота, 16 октября 2021 г.
18:05
Планові відключення електроенергії в Київській області 17 жовтня 2021 року (повний список населених пунктів)
17:52
Умер исследователь и коллекционер культуры Триполья Александр Полищук
17:09
На Голосеевский коллектор в Киеве хотят потратить 23 млн гривен
16:05
Кличко просят тщательно планировать ремонты столичных мостов и дорог
15:01
Умер мужчина, сбитый вчера в Киеве пьяным водителем грузовика
14:37
“Клуб экспертов” запустил серию обзоров посвященных 30-летию независимости, первая передача – о демографии
14:04
Инспектора патрульной полиции подозревают в избиении водителя на Киевщине
13:05
За останню добу коронавірус діагностували в 365 жителів Київщини
12:08
Киевляне с начала года заплатили в бюджет столицы более 250 млн гривен налога на недвижимость
Календарь событий