субота, 22 червня 2024 г.

Столичные власти отчитались о ликвидации в январе 163 очагов стихийной торговли

Столичные власти отчитались о ликвидации в январе 163 очагов стихийной торговли

Власти Киева отчитались о ликвидации в январе 163 очагов стихийной торговли. Рейды проходят регулярно в составе инспекторов Департамента городского благоустройства, КП “Киевблагоустройство”, районных администраций и правоохранительных органов.

Об этом KV стало известно из сообщения Департамента городского благоустройства Киевской горгосадминистрации (КГГА). 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

“В течение января на территории Киева было ликвидировано 163 очага несанкционированной торговли. По координации Департамента городского благоустройства в двух районах днем ежедневно проводится обследование территории на предмет нарушения Правил благоустройства, в частности относительно стихийной торговли”, – говорится в сообщении. 

Отмечается, что рейды проходят в составе инспекторов Департамента городского благоустройства, КП “Киевблагоустройство” (*), районных администраций и правоохранительных органов. 

По результатам рейдов в январе составлено 166 протоколов за нарушение ст. 152 КУоАП за самовольное занятие земельного участка и ст. 160 КУоАП за торговлю с рук в неустановленных местах и ​​изъят товар на двух торговых объектах. 

Отмечается, что работа Департамента городского благоустройства по ликвидации локаций стихийной торговли продолжается, результаты будут обнародованы.

Как сообщала KV, депутат Киевсовета Олег Петровец направил более 20 обращений в Днепровское управление полиции с просьбой разобраться с незаконно установленными МАФами, торговыми палатками и стихийной торговлей возле станции метро “Левобережная”. Однако, торговых точек со временем становится только больше. Депутат попросил директора теруправления ГБР Руслана Марчука провести расследование по факту служебной халатности по ликвидации стихийной торговли на Левобережном массиве.

Читайте: Директора киевского теруправления ГБР просят расследовать бездеятельность полиции по ликвидации стихийной торговли на Левобережном массиве

Напомним, недавно на посту руководителя КП “Киевблагоустройство” Павла Бирюка сменил Николай Бойко. Похоже, он одноклассник директора Департамента благоустройства Киевской горгосадминистрации Алексея Кулебы. Вероятно, советник президента Украины Андрей Ермак, пообещавший мэру Киева Виталию Кличко вскоре навести порядок в сфере размещения Временных сооружений (ВС, киоски, МАФы), так доукомплектовует свою “команду мечты”. Есть информация, что Ермак со своего кармана доплачивает директору Департамента благоустройства КГГА Алексею Кулебе около 10 тыс. долларов в месяц и по 5 тыс. долларов – его команде. 

Читайте: Одноклассники рулят: Кличко назначил нового руководителя КП “Киевблагоустройство”

Отметим, Департамент городского благоустройства КГГА временно возглавляет Алексей Кулеба. За вопросы благоустройства и природной среды в Киеве официально отвечает заместитель главы КГГА Петр Пантелеев.

* КП “Київблагоустрій” (код ЄДРПОУ: 26199708)

Фото: пресс-служба Департамента городского благоустройства КГГА

КиевVласть

Сергей Албул

Теги: новости киева, кгга, торговля, благоустройство, департамент городского благоустройства, стихийная торговля, правоохранительные органы, административная ответственность, правила благоустройства

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.