суббота, 19 июня 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 7 травня квітня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 7 травня квітня 2021 року (повний список населених пунктів)

Сьогодні, 7 травня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області пройдуть в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівський, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському, Чорнобильському та Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць Вид планових робіт Час проведення
Баришівський Березань: Березанський шлях, Маяковського, ім. Адама Міцкевича Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Баришівський Березань: Шевченків шлях, Б.Хмельницького Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Баришівський Березань: Тополини пров., Колоска, Гайовий, Сосновий

Крупіль: Комарова

Технічне обслуговування з 8 по 15 год
Білоцерківський Мала Антонiвка: Шевченка, Франка, Польова, Тракторний стан, Олексія Цмокна, Володимира Козака, Ставок, Ферма

Олiйникова Слобода: Центральна, Білоцерківська, Набережна, Ферма, Комсомольська, Радянська, 8 Березня, Жовтнева, Першотравнева, Миру

Острійки: Героїв України, ГРС

Скребиші: Миру

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Білоцерківський Пилипча: Лісова, Михайла Щербаня, Дружби, Лесі Українки, Соборна, Долинська, Шевченка, Недоги, Виноградна, Польова, Миру, Жовтнева, Гагаріна, Надрічна, Вишнева, Гагаріна пров., Садова, Калинова, Урожайна

Глибочка: Шевченка пров., Надрічна, Гагаріна, Молодіжна, Шевченка, Польова, Сіркова, Левицького, Росьова, Новоселівська, Котляревського, Верхня гребля

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Білоцерківський Глибочка: Сіркова, Левицького, Росьова, Новоселівська, Котляревського, Шевченка, Верхня гребля Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Білоцерківський Острійки: Героїв України, ГРС Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Білоцерківський Макіївка: Зоряна, Гордіївська, Польова Чистка траси з 9 по 19 год
Богуславський Щербашенцi: Коротченко, Шкільна, Хутірська, Садова, Щербака пров., Корнійчука, Ярова, Крутоярська, Шевченка, Чапаєва Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Богуславський Розкопанці: Вузький, Піщана, Польова, Кільцева, Крутий Спуск, Росьова, Росьовий пров., Садовий, Першотравнева Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Богуславський Біївці: Загребельна Технічне обслуговування з 9 по 19 год
Богуславський Ісайки: Ленківщина, Заріччя, СІЧКАРІВСЬКА, Колошанська, Чайчина Гора, Центральна

Богуслав: Заросянська

Технічне обслуговування з 9 по 19 год
Бориспільський Мирне: Центральна, Шевченка, Шкільний, Першотравнева, Рудяківська, Івана Сулими, Лесі Українки, Леніна, Садова, Фермерська

Рогозiв: Центральна

Вишеньки: Кар'єрна

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Мирне: Миру, Центральна

Малі Єрківці: Дружби, Центральна

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Мирне: Садова, Центральна

Кийлiв: Набережна

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Мирне: Центральна Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Бориспіль: Левадна, Левадний, Фізкультурний пров., Бежівка, Кооперативна, Стеценка, Липова, Глибоцька, Вітрова, Н.Левицького, Ветрова пров., Голосіївська, Дніпровська, М.Залізняка, Приозерна, Нечуя –Левицького пров., Свободи пров., Ганни Каленченко, Городня, Привокзальний, Головатого, Головатого пров., Лесі Українки, Привокзальна, Київський Шлях, Трипільська, Старовокзальна, Голубівка, Лісова, Володимирський, Завокзальна, Шевченка, Деснянська, Зелена, Кибальчича, Мусорського, Довженка, Козацька, Айвазовського, Дружби пров., Салютна, Паторжинського, Франка, Галицька, Данила Галицького, Збанацького, Богдана Ступки пров., Широка, Д. Волошка, Богдана Ступки, І.Мечникова, Дружби народів, Менделєєва, Мечникова, Старовокзальний, Саксаганського, Академіка Вернадського, Софіївська, Мистецька, Академіка Заболотного, Харківська, Мілютенка, Сім'ї Сосніних пров., Коцюбинського пров., С.Сосніних, Сім'ї Сосніних, Лобановського, М. Цветаєвої, Р. Окіпної пров., Магістральна, Спортивна, Спортивний, Вокзальна, Бандуристів

Іванків: Бориспільський, Комарова пров., Джерельна, Федора Петруся, Братуся, Гагаріна, Петруся, Бродівська, Федора Петруся пров., Бориспільська, Шевченка пров., Шевченка, Кобзаря, Фрунзе, Остапа Вишні, Лозова, Польова, Зоряна, Джерельний пров., Нахімова, Невизначена, Харківська

Вишеньки: Шевченка

Кийлiв: Дамба

Гора: Горіхова

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Жереб`ятин: Центральна, Заповідна

Воронькiв: Центральна

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бориспільський Кийлiв: Рудяківська, Петренка, Шкільна, Дачі Дніпра, Дніпровська Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бориспільський Кийлiв: Озерна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бориспільський Кийлiв: Лесі Українки, Піонерська, Набережна, Паркова, Лісова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бориспільський Жереб`ятин: Берегова, Центральна, Лісова, Садова

Воронькiв: Шевченка

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бориспільський Жереб`ятин: Лісова, Садова, Берегова, Центральна

Бориспіль: Шевченка

Сеньківка: Польова

Воронькiв: Берегова

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бориспільський Бориспіль: Тургенєва, Стасюка, Чернігівська, Бориса Гмирі, Матросова, Лісова, 1 Матросова пров., Олексія Потапенка, Молодіжна, Михайла Врубеля, Котляревського Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Бориспіль: Квітневий, Гришинська, Марка Вовчка, Репіна, Весняний Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Любарцi: Центральна, Сонячна, Медова, Волошкова, Дружби пров. Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бориспільський Бориспіль: Віри Онацької, Крашенівка, Бежівка, Квітки-Основ'яненка, Пушкіна, Київський Шлях, Грушевського пров., Івана Черпака, Військове містечко, Антона Яцюти, Липова, Туполева, Вікентія Хвойки, Стеценка, Дзержинського

Лозівка: Профспілкова

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Бориспіль: Дружби, Екскаваторна, Скіфська, Залізнична, Паркова, Михайла Врубеля, Остапа Вишні, Крилова, Толстого, Залізничний Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Бориспіль: Дем`яна Кошмана, Гришинський пров., Гришинська, Марка Вовчка, Олексія Потапенка, Радянська, Глибоцька, Квітневий, Верхній Вал, Шолом-Алейхема, Героїв Небесної Сотні, Братуся, Ботанічна, Павла Дришлюка, Репіна, Котляревського, Чехова, Київський Шлях, Коцюбинського, Крилова

Васильки: Польова

Процiв: Веселкова

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Перегуди: Центральна, Лесі Українки, Вишнева, Мічуріна

Горобіївка: Центральна, Дружби, Незалежності, Лугова, Південна, Польова-Лугова

Сулимівка: Леніна

Сеньківка: Миру, Польова, Невизначена, Масив Ягідний

Займище: Горького, 5 Проектна, Гоголя, 2-га Проектна, Лугова, Лісова, 4 Проектна, Дачна, І.Франка, Нова, Шевченка, Проектна, Польова

Дударкiв: Лугова, 8 Березня, Довженка

Бориспіль: Гоголя, Л.Курбаса пров., Ботанічна, Л.Курбаса, Гончара, Мічуріна

Велика Олександрiвка: Молодіжна

Реконструкція з 9 по 19 год
Бородянський Дружня: Радянська, Молодіжна Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бородянський Загальці: Поповича, Незалежності, В.Дубичанська, Правди, Миру Чистка траси з 8 по 17 год
Бородянський Бородянка: Привокзальна, Вокзальна Реконструкція з 9 по 17 год
Бородянський Бородянка: Ковельська

Дружня: Жовтнева, Леніна

Реконструкція з 9 по 17 год
Бородянський Нова Гребля: Молодіжна, Фрунзенська, Харківська, Центральна

Вабля: Вишнева, Харківська, Каштанова

Реконструкція з 9 по 17 год
Бородянський Нова Гребля: Вабля

Вабля: Вабля, Вишнева

Реконструкція з 9 по 17 год
Броварський Требухів: Шевченка, Котовського, Гоголівська, Котовського пров., Щорса, Горького, Парникова, Броварська, Ватутіна, Паркова, Чапаєва, Матросова, Чапаєва пров., Пролетарська, Пролетарський, Амбулаторний, Ватутіна пров., Амбулаторна, Садова, Кутузова, Свердлова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Броварський Требухів: Шевченка, Котовського, Гоголівська, Котовського пров., Щорса, Горького, Парникова, Броварська, Ватутіна, Паркова, Чапаєва, Матросова, Чапаєва пров., Пролетарська, Пролетарський, Амбулаторний, Ватутіна пров., Амбулаторна, Садова, Кутузова, Свердлова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Броварський Бровари: Мейса Джеймса, Павлова, Лісова

Калинівка: Ігорева, Чернігівська

Пухівка:

Рожівка: Слави, Стуса, Залізнична, О.Довженка, Г.Чорнобиля, І. Франка, Я. Мудрого, Щаслива, Княгині Ольги, Каштанова, Київська, Шевченка, Б.Хмельницького, Прорізний, Броварська, Грушевського, Польова

Велика Димерка:

Перемога: Березнева, Яблуневий, Яблунева, Зелена, Грушевського, Зелений, Франка, Садова, Корольова, Гайдамацька, Броварський, Травнева

Зазим'є: Богуна

Реконструкція з 8 по 19 год
Васильківський Митниця: Шевченка, 1 Травня, Садова Реконструкція з 8 по 18 год
Васильківський Гребінки: 8 Березня, Радянська, 8 Березня пров., Комінтерна, Радянський, Леніна Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Васильківський Гребінки: 8 Березня, Радянська, 8 Березня пров., Комінтерна, Радянський, Леніна Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Вишгородський Синяк: Зарічна, Леніна, Нова, Набережна, Молодіжна, Київська Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Вишгородський Синяк: Шевченка, Леніна, Садова Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Вишгородський Синяк: Леніна, Київська Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Вишгородський Вища Дубечня: Набережна, Київська, Леніна, Визволителів Чистка траси з 8 по 20 год
Вишгородський Димер: Зоряна, Благовісна, Шевченка Чистка траси з 8 по 20 год
Вишгородський Нові Петрівці: Ново – Київська, Леніна, Оболонська, 1-го Травня, 1-го Травня пров., Європейська

Вишгород: Глібова

Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Вишгородський Вища Дубечня: Жовтнева, Лугова, Леніна, Перемоги, Київська, Лісова, Соборна, Лісовий, Шевченка, Визволителів, Прибережна

Пірново: Київська

Реконструкція з 9 по 19 год
Володарський Завадівка: Піонерська, Радянська, Шевченка, Садова Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Володарський Городище-Пустоварівське: Леніна, Радгоспна, Надрічна, Росьова, Польова, Жовтнева, Шевченка, Вишнева, Щорса, Франка, Центральна, 9 Січня, Ювілейна, Гагаріна, Миру

Володарка: Кооперативна

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Володарський Городище-Пустоварівське: Надрічна, Росьова, Польова, Жовтнева Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Володарський Городище-Пустоварівське: Шевченка, Надрічна, Вишнева, Польова, Радгоспна, Щорса, Франка, Леніна, Центральна, 9 Січня, Росьова Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Володарський Городище-Пустоварівське: Жовтнева, Франка, Ювілейна, Гагаріна, Леніна, Центральна, Миру Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Згурівський Згурівка: Українська, Набережний, Коцюбинського, Чкалова, Незалежності, Київська, Український, Пушкіна Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Іванківський Кропивня: Поліська Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Іванківський Коленці: Гагаріна, Кибенка Віктора Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Ірпінський Ворзель: Березова, Котляревського, Чкалова, Березовий пров., Ворзельська, Кичеївська Капітальний ремонт з 8 по 19 год
К.-Святошинський Ходосівка: Молодіжна, Набережна, Київська, Валі Котика, Соборна, Островського, Лугова, Феодосія Печерського, Квітнева, Леніна, Степова, Лісна, Лісний, Шкільна, Краснознаменна, Жовтнева, Лесі Українки, Гагаріна, Поштовий, П. Мирного, Тугай, Суворова, Валі Котика пров., Південна, Шевченка, Гоголя, Вишнева, Садова, Польова, Володимирська, Мазепи, Озерна, Чернеча Гора, Травнева, Кобзаря, Богдана Хмельницького, Оксамитова, Щаслива, Грушева, Ягідна, Невизначена, Обухівське шосе, Незалежності, Освітянська, Софіївська, Калинова, Франка, Світлогірська, СТ “Секвоя”, Квітки Полонини, Квіткова, Кринична, Катерини Білокур, Тарасівська, Піонерська, Єдності, Спортивна

Кременище: 50 років Перемоги, Сонячна, Максимова, Грушевського, Перемоги, Сонячний пров., Якуніна, Лісова, Сіверська

Віта-Поштова: Ярова, Франка

Вишневе: Затишна, Святошинська

Дмитрівка: Молодіжна

Гвоздів: Садова-Алоє, СТ "Оздоблювач", СТ "Пуховик", Леніна, Ботанічна, Поле

Круглик: Лісна

Нове: Правика, Богуна

Тарасівка: Космонавтів

Хотів: Набережна

Святопетрівське: Б.Хмельницького

Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Неграші: Шевченка, Гагаріна, Ватутіна, Петрівського, Озерна, Шляхова, Садова, Коцюбинського

Музичі: Гагаріна, Ватутіна, Леніна, К.Маркса, Зарічна, Жовтневий, Лугова, Дружби, Кооперативна, Вільхова

Гвоздів: СТ "Теремок"

Личанка: Пролетарська, Центральна, Дамбова

Білогородка: Фізкультурна

Реконструкція з 8 по 19 год
К.-Святошинський Гатне: Коцюбинського, Зелений, Виноградна, Кібернетична Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Гатне: Музейна, Жулянська, Комарова, Підлісна

Юрівка: Шевченка

Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Гатне: Інститутська Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Гатне: Франка, Жулянська, Космонавтів, Свободи, Петрівського

Святопетрівське: Святоюріївська

Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Хотів: Дружби, Калинова, Юності, Миру, Козацька Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Святопетрівське: Святомихайлівська, Північна, Назарія Яремчука, Грушевського, Польова Реконструкція з 10 по 17 год
К.-Святошинський Боярка: Лисенка, Будаївського, Тарасівська, Харківський, Вишнева, Кібенка, Деснянська, Шевченка, Київський

Нове: Боярський, Боярська, Незалежності

Реконструкція з 10 по 17 год
Кагарлицький Шпендівка: Польова, Миру

Бендюгівка: Жовтнева, Пушкіна

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Кагарлицький Стайки: Вербна, Зелена, Шевченка, Пушкіна, Дніпровський, Нагорна, Шкільна, Лесі Українки, Соборна, Амбулаторна, Берегова, Озерна, Київська, Свободи Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Макарівський Червона Слобода: Лесі Українки, Жовтнева, Набережна, Шевченка, Польова, Крайова, Дачна Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Макарівський Березівка: Житомирська, Архітектурна Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Макарівський Бишів: Шевченка, Київська, Захисників України, Гагаріна, Підгаївська, Польова, Степова Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Макарівський Грузьке: Київська Реконструкція з 10 по 17 год
Макарівський Грузьке: Авіаційна, Фрунзе, Червоноармійська Реконструкція з 10 по 17 год
Миронівський Яхни: Лісова, Яхни, Першотравнева, Перемоги, Спортивна, Ярова, Корсунська, Кооперативна, Міжгірна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Миронівський Пустовіти: Пустовіти, Івана Франка, Шкільна, Мирний пров., Богдана Хмельницького, Польова, Кузьми Дриги пров., Шевченка, Галіченко, Новосілка, Садова, Кооперативна, Київська, Набережна, Шевченківський узвіз, Першотравнева, Молодіжна, Всеволода Меляницького пров.

Карапиші: Карапиші, Богуславська

Миронівка: Бузницького

Технічне обслуговування з 8 по 16 год
Миронівський Македони: Македони, Джерельна Капітальний ремонт з 8 по 16 год
Обухівський Великі Дмитровичі: Шевченка, Київська, Космонавтів, Набережна, Лесі Українки, Радянська, Комсомольська, Тиханська, 50-річчя Жовтня

Германівка: Гагаріна

Нові Безрадичі: Тиханська

Обухів: Лермонтова

Деремезна: Приозерна

Реконструкція з 8 по 18 год
Обухівський Великі Дмитровичі: Шевченка, Київська, Космонавтів, Набережна, Лесі Українки, Радянська, Комсомольська, Тиханська, 50-річчя Жовтня

Германівка: Гагаріна

Нові Безрадичі: Тиханська

Обухів: Лермонтова

Деремезна: Приозерна

Реконструкція з 8 по 18 год
Обухівський Козин: Солов'яненка, Нова, Південна, Гагаріна, Лесі Українки, Франка, Партизанська, Набережно-Лугова, Кожедуба, Жовтневої Революції, Вербовий

Обухів: Васильківська

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Обухівський Жуківці: Гагаріна, Зарічна, Білика, Шевченка Капітальний ремонт з 8 по 19 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Грушевського Михайла, Генерала Іваневського пров., Іваневського генерала, Заводська, Вишнева, Балаяна, Молодіжна, Інтернаціональна, Інтернаціональний, Примака, Шолом-Алейхема, Соборна Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Рокитнянський Житні Гори: Першотравнева, Островського, Високий, Польова, Верхній пров., Гайова Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Сквирський Миньківці: Шкільна, Львівська, Миру, Лісова, Відродження, Польова, Прикарпаття, Перемоги, Садова, Шевченка, Квітнева, Дружби народів

Малі Лисовці: Набережна, Шевченка, Дружби, Ленінська, Валетова, Лісова, Зарічна, Садова, М.Слободського, Богаченка, Шкільна, Польова, Вишнева, Партизанська

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Сквирський Сквира: Піщана, Прорізний, Лікарський, Дюканова пров., Дюканова Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Сквирський Сквира: Соборна, Незалежності, Шевченка, Київська, Незалежності пров., Гоголя, Червона Капітальний ремонт з 9 по 20 год
Ставищанський Розумниця: Миру, Набережна Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Таращанський Калинове: Молодіжна, Таращанська, Озерний, Виногірська Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Таращанський Станишівка: Короленка, Польова, Колгоспна, Шевченка, Ярова, Зелена, Великоберезянська, Перемоги Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Таращанський Лук'янівка: Центральна, Набережна, Польова, Річкова, Перемоги, Колгоспна, Лісова, Зарічний пров. Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Тетіївський П'ятигори: Гагаріна, Київська, Сікорського, Поштова, Зарічна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Фастів: Пушкіна, Заборовського пров., Заборовського, Космонавтів, Пушкіна пров., Зарічна, Унавська, Соборна, Княгині Ольги, Свято-Покровська, Покровська Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви, Радянська Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Яготинський Яготин: Зарічанська

Тужилів: Калитянська, Сонячна, Київський, Непорожнівська

Кулябівка: Сонячна, Зарічна, Київська, Миру, Шевченка

Шевченкове: Шевченка

Технічне обслуговування з 8 по 19 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 6 травня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новини київщини, новини київської області, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, дтек

пятница, 18 июня 2021 г.
13:53
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
22:12
Стали відомі останні подробиці про будівництво метро на Виноградар у Києві (відео)
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 19 червня 2021 року (повний список населених пунктів)
20:21
В Киеве открыли памятник врачам, погибшим от COVID-19 (фото)
20:04
Покушение на экс-депутата КОС Соболева: расследование продлили на год для проверки новой версии
19:46
В Борисполе выбрали победителя конкурса проектов реконструкции центрального парка культуры и отдыха
19:26
Предпринимателям, к работе которых есть замечания, было отказано в расположении сезонных и летних площадок, - депутат Трубицын
19:05
В KAN рассказали, как работает управкомпания ЖК Tetris Hall
18:42
Движение по Северному мосту в Киеве будет ограничено с 19 по 22 июня
18:25
Роботи з реконструкції школи в Піях вже розпочалися, - депутат КОС Кузьменко
18:04
Передача Минкульту Гостиного двора на Подоле может состояться 29 июня - Ткаченко
17:46
Нацкорпус требует от Кличко уволить коррупционеров Тация и Свистунова, - Кирилл Сазонов
17:25
На Оболони продолжаются бесплатные тренировки для детей, - Трубицын
17:24
Кличко под видом “Муниципальной варты” завел себе частную армию с гранатометами, - Сазонов
17:03
СБУ подозревает столичную “Муниципальную варту” в организации незаконного стрелкового полигона (фото, видео)
16:42
Киевоблсовет ликвидирует КП “Киевоблкино” со второй попытки
Календарь событий