пятница, 17 сентября 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 30 липня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 30 липня 2021 року (повний список населених пунктів)

Завтра, 30 липня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться у Білоцерківському, Богуславському, Бороднянському, Бориспільському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському та Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць і номери будинків Вид планових робіт Час проведення
Тетіївський Тетіїв: Набережна, Снігурівська, Польова, Зоряний, Польовий, Снігурівський, Остапа Вишні, Волі, Плоханівська Технічне обслуговування з 18 по 20 год
Тетіївський Тетіїв: Академіка Байраківського, Чехова, З.Космодем'янської, П.Мирного, Мисливський, Гоголя Технічне обслуговування з 16 по 18 год
Тетіївський Тетіїв: Академіка Байраківського, Віктора Гуменюка, Франка, Марка Вовчка, Бурмоса, З.Космодем'янської, Гоголя, Дачний Технічне обслуговування з 14 по 16 год
Тетіївський Тетіїв: Академіка Байраківського, Франка, Бурмоса, Гоголя, Малинова, Пам'яті Героїв, Джерельна, Яблунева Технічне обслуговування з 13 по 14 год
Тетіївський Тетіїв: Кармелюка пров., Центральна, Гоголя, Тургенєва, Малинова, Пушкіна пров., Франка, Яблунева, Джерельна, Тиха, Нечуя-Левицького, Пам'яті Героїв, Севастопольська, Пушкіна Технічне обслуговування з 11 по 13 год
К.-Святошинський Гореничі: Польова, Яблунева, Стрілецька, Нова, Космонавтів, Академічна, Садова, Військова, Квіткова, М.Рильського, Крутогірна, Б.Хмельницького, Франка, Гайдая, Весняна, Володимирська, Леніна, Дружби, Коцюбинського, Травнева, Травневий, Березова, Щорса, Висоцького, Соборна, Леніна пров., Паторжинського, Малиновського, Інженерна, Хоменка, Ватутіна, Верхній Вал, Депутатська, Молодіжна, Цвіткова, Висоцького пров., Західна, Жукова, Петрушківська, Підлісна, Сонячний, Гореницька, Приозерна, Південна, Північна, Київська, Відпочинку, Столична

Кременище: 50 років Перемоги

Віта-Поштова: Васильківська

Хотів: Чкалова

Мрія: Західна, Тополина

Малютянка: Затишна

Реконструкція з 10 по 19 год
Макарівський Почепин: Почепин

Мар'янівка: Червоноград

Наливайківка: Лісова, Центральна, Шевченка, Жовтнева, Комсомольська, Молодіжна, КТП в полі

Зурівка: Дачна, Зуровка, Горького

Макарів: Садова, Шевченка, Довженка Олександра

Ніжиловичі: Першотравнева, Підсухи, Петровського, Забуянська, Новодністровська, Чернівецька

Мотижин: Топольова

Липівка: Дружби

Пашківка: Центральна

Технічне обслуговування з 10 по 20 год
Фастівський Кощіївка: Дачна, Набережна, Савченка, Лісова, Берегова, Савченка пров., Лугова Реконструкція з 10 по 16 год
Тетіївський Тетіїв: Робітнича, Тургенєва, Рідна Технічне обслуговування з 10 по 11 год
К.-Святошинський Крюківщина: Тургенєва, Лісна, Лісний, Західний, Нова, Новий, Сахравська, Польова, Мічуріна, Привокзальна, Кільцева, Ярова, Балукова, Ленінградська площа, Ленінградська, Південний, Першотравнева, Пошта, до вимоги, Солов'їна, Козацька, Чумацька, Миру, Соснова, Сонячна, Яблунева, Боярська, Новосільська, Залізнична, Слов'янська

Боярка: Полярна

Тарасівка: Шевченка, Ярова, Шкільна, Горького, Абрикосова, Олініченко, Братів Чмілів, Маяковського, Н.Олійниченка, Островського, Довженка, Київська, Комарова, Кірова, Надії

Софіївська Борщагівка: Печерська, Скіфська

Гатне: Курганна, Ярова

Ходосівка: Островського, Молодіжна

Вишневе: Балукова, В.Чорновола, Першотравнева

Шпитьки: Лугова

Шевченкове: Ранкова

Реконструкція з 10 по 17 год
Ірпінський Ворзель: М-07 Київ-Ковель-Ягодин ділянка км 30+600-31+020, Великого Жовтня

Ірпінь: Новооскольська, Гоголя, Мечнікова, Курортна

Гостомель: Свято-Покровська, Дніпровська, Черняхівська, Черняхівського

Київ: 19 км Житомирського шоссе

Технічне обслуговування з 9 по 20 год
Макарівський Новосілки: Калиновий Кут, Старосільська, Заозерна, Дачна Реконструкція з 9 по 19 год
Макарівський Макарів: Заводський, Ярослава Мудрого, Довга, Лесі Українки, Туптала, Б.Хмельницького, Поштовий, Димитрія Ростовського, Чкалова, Гетьманський пров., Короленка, Жовтневий, Житня, Паркова, Стуса Василя, Жовтнева, Аптечна, Набережна, Київський, Шевченка, Механізаторів, Медична, Космонавтів, Петриченка, Героїв Чорнобиля, Гагаріна, Ватутіна, Банківська, Незалежності, Комарова, 8 Березня, Промисловий, Першотравнева, Шляхетська, Дорожна, Проектна, Зарічна, Кочубея, Сірка Івана, Кошового, Правика, Франка, Кочубея пров., Львівська, Комунальна, Донецька, Гончара Олеся, Ольгинська, Довбуша, Льотчика Потапенка, Садова, Шкільний

Копилів: Заводська

Грузьке: Ватутіна

Калинівка: Київська

Ясногородка: Підлісна

Реконструкція з 9 по 18 год
Вишгородський Гаврилівка: Ватутіна

Катюжанка: Заводська, Молодіжна, Богдана Хмельницького

Димер: УКЗ Димер

Реконструкція з 9 по 18 год
Обухівський Матяшівка: Коноша

Красна Слобідка: Приозерна

Реконструкція з 9 по 17 год
Макарівський Макарів: Першотравнева, Молодіжна Реконструкція з 9 по 19 год
Бородянський Луб'янка: Шевченка, Озерна Реконструкція з 9 по 18 год
Бородянський Бабинці: Молодіжна Реконструкція з 9 по 18 год
Обухівський Щербанівка: Шевченка, Кооператив "Чайка", Гагаріна, Корольова Реконструкція з 9 по 17 год
Бородянський Микуличі: Грушевського, Б.Хмельницького, Аграрна, Довженка, Я.Мудрого Реконструкція з 9 по 18 год
Бородянський Микуличі: Весела, Набережна, Незалежності, Дружби, Сонячна Реконструкція з 9 по 18 год
Обухівський Щербанівка: Корольова, Косинки

Витачів: Придніпровська

Реконструкція з 9 по 17 год
Бородянський Микуличі: Зелена, Залізнична, Яковенка Реконструкція з 9 по 18 год
Обухівський Деремезна: Перемоги, Шкільна, Центральна, Гагаріна, імені М.Кулика, Пенькових, Приозерна, Журбіних, Лесі Українки, Шевченка

Германівка: Уварова, Б.Хмельницького, 30 років Перемоги, Войтенка, Гагаріна, Олени Ковальчук, Шевченка, Комсомольська, Замостянська, Михайлюка, Набережна

Обухів: Каштанова, Польовий

Нові Безрадичі: Тиханська

Перегонівка: Лісова

Чистка траси з 9 по 18 год
К.-Святошинський Гурівщина: Молодіжна, Польова, Лісна, Лісова, Київська, Благовісна, Пролетарський, Поповича, 32+600 км автошляху Київ-Чоп

Буча (Києво-Св.): Лісова, Пролетарська, Лісова2, Поліська, Сонячна, Благовісна, Кленова

Лісне: Лісна, Солов’їна, Кленова, Соснова, Затишна

Любимівка: Польова, Молодіжна, Київська, Пролетарська

Тарасівка: Садова

Бузова: Буча Лісова

Горбовичі: Київська

Софіївська Борщагівка: Парникова, Промислова

Святопетрівське: Я.Мудрого, Петрівського

Гореничі: Польова, Петрівського, Бородавки

Буча: сім’ї Красовських, Лісова, Пролетарська, Сонячна

Хотів: Центральний

Жорнівка: Лісна

Шпитьки: Лугова

Мила: Садова

Боярка: Хрещатик, Сади, 16 лінія, Сади,10 лінія, Соборності

Білогородка: Леніна

Бобриця: Лугова

Юрівка: Кооперативна

Петрушки: Яблунева

Ходосівка: Квітнева

Неграші: Активна

Технічне обслуговування з 9 по 16 год
К.-Святошинський Бузова: Комарова, Мінська, Садова, Комарова ІІ, Леніна, Освітня, Нова Технічне обслуговування з 9 по 16 год
К.-Святошинський Бузова: Будівельна, Леніна, Будівельників, Зоряна, Комарова, Центральна

Гурівщина: Київська

Вишневе: Сонячна

Петропавлівська Борщагівка: Коцюбинського

Технічне обслуговування з 9 по 16 год
К.-Святошинський Бузова: Леніна, Семиренка, Космонавтів, Центральна, Дніпровська, Кільцева, Гагаріна, Шевченка, Маковська, Дзвонова, Озерна, Зоряна, Комарова, Освітня, Садова

Святопетрівське: Травневий

Бобриця: Набережна

Тарасівка: Горького

Петрушки: Дачна

Боярка: Васильківська

Віта-Поштова: Боярська

Вишневе: Зелена

Забір'я: Залізняка

Гурівщина: Київська

Технічне обслуговування з 9 по 16 год
К.-Святошинський Бузова: Садова, Інститут Газу, Леніна, Садовського, Центральна, Шевченка, Зоряна, Бенчука, 36 км Житомирського шоссе, Григорія Бенчука, СТ "Бузок-2", СТ "Мрія", 35+200 км автошляху Київ-Чоп, СТ “Надія”

Гурівщина: Київська, Польова, Липова, Садова

Любимівка: Київська, Польова, Садова

Забір'я: Вітянська

Гореничі: Петрівського

Шпитьки: Гагаріна

Софіївська Борщагівка: Соборна, Дачна

Гатне: Інститутська, Валовня, Лісова, Підлісна

Чабани: автомобільна дорога М-05 Київ – Одеса км 14+300

Технічне обслуговування з 9 по 16 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Лагерна, 1 Лагерний, Орлова, Каплунова, Гастелло, Кооперативна, Лісова, Лозова

Циблі: Набережна

Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Володарський Матвіїха: Кооперативна, Чапаєва, Рибченків Технічне обслуговування з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Новокиївське Шосе, Потапенка Ярослава, Мічуріна, 2 Петропавлівський, Самутіної Ганни, Суворова, Петропавлівська, Якубовського, Жданова, Бажана, Лазенка Сергія пров., Гагаріна, Сковороди, Підварський, Металургів, Чернишевського пров. Реконструкція з 8 по 19 год
Згурівський Стара Оржиця: Набережна, Миру, Центральна Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Згурівський Вознесенське: Гагаріна, Українська Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Рокитнянський Запруддя: І. Франка, Лугова, Довженко Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Броварський Рожівка: Лісова, Піщана, Ватутіна, Лесі Українки, Тичини Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Яготинський Яготин: Толстого, Глібова, Толстого пров., Мисливський Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Рокитнянський Запруддя: Гагаріна, Висоцького Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Васильківський Велика Бугаївка: Незалежності, Тиха, Шевченка пров., Лісна, Медова, Зарічна, Одеська

Здорівка: Ватутіна

Погреби: Ватутіна

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Білоцерківський Коржівка: Набережна

Озерна: Червона, Паркова, Зелена, професора Меляновського, Глиняна, Верхова, Франка, Вільна, Рибальська, Богдана Хмельницького, Мальованого, СТ, Надрічна

Бикова Гребля: Першотравнева, Кобзаря, Берегова, Набережна, Садова, Зелена, Хоздвір, Ферма, Зоряний, Т. Шевченка, Шкільна, Миру пров., Сонячний, Молодіжна, Ю. Гагаріна, Вишнева, Лесі Українки пров., Ватутіна, Водокачка

Черкас: Дружби, Павлова, Зої Космодем'янської, Шевченка, Ю. Гагаріна, Квітуча, Польовий, Млинова, Затишна, Лісова, Набережна, Ферма, Поповича, Садовий, Миру, Заріччя, Калинова, Мисливська

Хутір Черкас: Набережна

Чистка траси з 8 по 18 год
Фастівський Фастів: Княгині Ольги, Княгині Ольги пров., Зарічна, Моріна, Калинова, С. Васильченка, Зоряна, Покровська Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Володарський Ожегівка: Лесі Українки, 1-го Травня, Шевченка, Луговий, 9 Травня, Соборний, Польовий

Тарган: Армійська, Шевченка, Зарічна, Миру, Молодіжна, Кооперативна, Берегова, Свято-Миколаївська

Пархомівка: Шевченка, Свято – Покровська, Польова, Польовий, Молодіжна, Морозівська, Шкільний, Перемоги

Тадіївка: Шевченка, Миру, Свободи

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Тетіївський Тетіїв: Плоханівський, Мендєлєєва, Праці, Весняна, Ярослава Мудрого, Куйбишева пров., Плоханівська, Вінницька Технічне обслуговування з 8 по 10 год
Білоцерківський Узин: Нова, Перемоги, Світанкова, Волі Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Білоцерківський Узин: Річна, Гагаріна, Левада, Незалежності Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Броварський Залісся: Центральна, Київська, Резиденція, Підліська

Підсобне господарство: Центральна

Богданівка: Центральна, Лісова

Літочки: Ватутіна

Бровари: Олімпійська, Шевченка

Велика Димерка: Промислова, 51 км Санкт-Петербурзького шоссе

Зазим'є: Пролетарська, Осіння

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Білоцерківський Узин: Лесі Українки, Івана Богуна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Володарський Рачки: Суворова, Польова, Леніна, Гагаріна Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Сквирський Малі Єрчики: Центральна, Київська, Шевченка, Польова, Космонавтів Капітальний ремонт з 8 по 18 год
К.-Святошинський Ходосівка: Соборна, Островського, Степова, Південна, Шевченка, Леніна, Мазепи, Травнева, Квітнева Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Богуславський Богуслав: Франка, Толстого, 2 Гаражна, Калініна Костянтина, 3 Гаражна Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Ставищанський Станіславчик: Вишнева Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Богуславський Богуслав: 8 Березня, 1 Гаражна, Любові, Зоряна, Виноградний, Святогірська Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Таращанський Калинове: Гайдамаківська, Набережний, Нестерівка пров., Гончара пров., Калиновий, Набережна Капітальний ремонт з 8 по 19 год
К.-Святошинський Боярка: Сільгосптехнікум

Бобриця: Лісна

Забір'я: Жовтнева

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Богуславський Богуслав: Затишна, Ватутіна пров., Ватутіна, Антюшина, Кришталева, Калинова, Гоголя, Затишний, Гранітна

Розкопанці: Антюшина пров.

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Таращанський Лука: Лучанська Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Тетіївський Стадниця: Петра Савеги, Кулагіна, Нагірна, Гуркіна, Польова Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Таращанський Калинове: Шевченка пров.

Веселий Кут: Загребельська

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Ірпінський Ворзель: Білостоцька, Бучанська, Композиторів Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Кагарлицький Зікрачі: Садова, Б. Хмельницького пров., Будівельна Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Миронівський Пії: Лугова, Підгірна, Західна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Миронівський Козин: Козин, Шевченка Реконструкція з 8 по 18 год
Іванківський Іванків: Київська, Запрудська, Миру, Дружби, Шевченка, Тетерівська, К.Фещенко, Сосніних, Івана Проскури, Чорнобильська, Комунальна, Миролюбна, Польова, Григоренка, Галіоса, М.Примаченко, Пилипа Приходька, Поліський Шлях, Розважівська

Шпилі: Київський шлях

Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Іванківський Іванків: 8 Березня, Тесленка, Лугова, Сергієнка, Гоголя, Михайлівська, Струмкова, Франка, Івана Проскури, Саксаганського, Підлісна, Поліська, Поліське шосе, К.Терентюк, Поліський Шлях, Березка

Болотня: Б.Хмельницького, Лісова, М.Примаченко пров.

Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Таращанський Ківшовата: Молодіжна, Вишнева, Дворянська, Ярослава Мудрого, Лесі Українки, Незалежності, Вишневий пров. Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Іванківський Нові Макалевичі: Польова, Миру, Правди

Ковалівка: Гагаріна, Молодіжна

Доманівка: Садова, Лісова

Карпилівка: 8 Березня, Корольова

Піски: Садова

Степанівка: Зарічна, Пролетарська

Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Білоцерківський Біла Церква: Першотравнева, Симона Петлюри Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Вишгородський Литвинівка: Лесі Українки, Полянського Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Фастівський Кожанка: Шевченка, Кільцевий, Лугова, Луговий, Шевченка пров., Садова, Садовий, Миру пров., Завокзальна, Андрія Сабадаша, Скрипака, Дружби, Сергія Гуріча, Андрія Галущенка, Півнянська, Вишнева, Інтернаціональна, Заводський, Півня, Піонерська, Софіївська, Новоселицька, Поштова, Заводська, Гагаріна, Миру, Гагаріна пров., Нова

Дмитрівка: Шевченка, Ігоря Струтинського, Миру, Тітова пров., Пушкіна, Садова, Лісова, Кільцева, Пушкіна пров., Польова, Унавська, Тітова, Некрасова, Некрасова пров., Гагаріна, Вінницька, Вулиця невизначена, Незалежності

Волиця: Тесленка, Шкільна, Унавська, Косовських, Горького, Шевченка, Гагаріна, Бояринцева, Квітнева, Транспортна

Півні: Незалежності, Лесі Українки, Горького, М.Рильського, Шевченка, Тітова, Підгірна, Петровського, Польова, Набережний, Береговий, Набережна

Реконструкція з 8 по 21 год
Білоцерківський Біла Церква: Першотравнева, Симона Петлюри Капітальний ремонт з 8 по 18 год
К.-Святошинський Софіївська Борщагівка: Райдужна Реконструкція з 8 по 20 год
Обухівський Гусачівка: Лесі Українки, Радянська, Добрий шлях

Григорівка: Лесі Українки, Радянська

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Обухівський Гусачівка: Шевченка, Лермонтова, Лісова Пісня, Миру, Перемоги

Григорівка: Колгоспна, Лермонтова

Нові Безрадичі: Набережна

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Обухівський Гусачівка: Космонавтів, Перемоги, пров. Космонавтів Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Обухівський Гусачівка: Слави, Слави пров.

Григорівка: Колгоспна

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Бориспільський Перегуди: Центральна, Лесі Українки, Вишнева, Мічуріна

Горобіївка: Центральна, Дружби, Незалежності, Лугова, Південна, Польова-Лугова

Сулимівка: Леніна

Сеньківка: Миру, Польова, Невизначена, Масив Ягідний

Займище: Горького, 5 Проектна, Гоголя, 2-га Проектна, Лугова, Лісова, 4 Проектна, Дачна, І.Франка, Нова, Шевченка, Проектна, Польова

Дударкiв: Лугова, 8 Березня, Довженка

Бориспіль: Гоголя, Л.Курбаса пров., Ботанічна, Л.Курбаса, Гончара, Мічуріна

Велика Олександрiвка: Молодіжна

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Сеньківка: Набережна, Миру, Гагаріна, Садова, Лютнева, Калинова

Андріївка: Козацька, Артемівська, Молодіжна, Київська, Стадіонна, Польова, Мантачівська, пров. Стадіонний, Лугова, Щорса пров., Кузнецова, Київський

Артемівка: Сагайдачного, Київська, Чубинського, Котляревського, Марка Вовчка, Гончара, Гоголя, Червоноармійська, Богуна

Гнідин: Нова

Гора: Калинова

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Сеньківка: Миру, Гагаріна, Шевченка, М.Вербицького, Набережна, Нова, П. Чубинського, Садова, Польова, Лугова, Калинова, Лютнева

Бориспіль: Завокзальна, Л.Курбаса

Мартусівка: Бориспільська, Заводська, Дружби, Будівельна, Гагаріна, Каштанова, Виноградна, Мойсеєва

Григорівка: Стасюка, Красилівська, Лісова, Бориспільська

Дударкiв: Незалежності

Перегуди: Центральна

Гнідин: Кравченка

Гора: Івана Котляревського пров.

Вишеньки: Боженка

Мала Стариця: Леніна, Новоселів, Чапаєва, Пархоменка, Михайлівська, Степова

Кучаків: Польова

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Богуславський Щербашенцi: Коротченко, Шкільна, Хутірська, Садова, Щербака пров., Корнійчука, Ярова, Крутоярська, Шевченка, Чапаєва Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Богуславський Іванівка: Миру, Щасливий, Гагаріна, Виноградна, Центральна, Учительський, Садова, Васильківська, Першотравнева, пров. Шкільний, Набережна, Набережний пров., Вулиця невизначена, Шевченка, пров. Вишневий, Молодіжна, Яблуневий, Космонавтів, Урожайна, Залізнична

Туники: Шевченка

Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Тетіївський Тетіїв: Праці, Вінницька Технічне обслуговування з 7 по 8 год
Білоцерківський Біла Церква: Зелена, Лазаретна, Василя Стуса, 2 Лазаретний, 1 Лазаретний Технічне обслуговування з 6 по 19 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення KV повідомлятиме читачів за нагодою. 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 29 липня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новини київщини, новини київської області, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, дтек

пятница, 17 сентября 2021 г.
07:15
Сегодня, 17 сентября, ярмарки пройдут в девяти районах Киева (адреса)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 17 сентября 2021 года
четверг, 16 сентября 2021 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 17 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)
20:27
В Киеве задержали организатора схема по изготовлению “документов” для получения карты поляка
20:04
На Киевщине вновь можно ловить раков
19:41
Школи Київщини, де до 20 вересня не буде вакциновано 80% вчителів, можуть бути зачинені, – Василь Володін
19:26
В Киеве почтили память Гонгадзе (фото)
19:05
Мэра Киева просят не допустить застройки проданного недавно на аукционе участка в парке “Юность”
18:44
На Киевщине с воздуха разбрасывают вакцину против бешенства для диких животных (фото)
18:21
Перший капремонт за 40 років: у селі на Київщині оновлюють дитсадок у рамках “Великого будівництва” (відео)
18:00
Правоохранители проводят осмотр на строительстве Подольского моста с привлечением экспертов (фото)
17:41
ГБР обвиняет руководство КП “Киевский центр развития городской среды” в присвоении средств при реконструкции парка “Киото” (видео)
17:26
В Киеве за сутки от коронавируса умерли 2 человека
17:03
“Альянс Новобуд” и Cityconsult Development ввели в эксплуатацию сразу два дома
16:45
Центр обслуживания населения в Дарницком районе получил адрес
16:21
Баскетбольний майданчик і бігові доріжки: до кінці вересня на Київщині планують модернізувати ще один стадіон (фото)
Календарь событий