пятница, 17 сентября 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 29 липня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 29 липня 2021 року (повний список населених пунктів)

Завтра, 29 липня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському і Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ

Населений пункт/Назва вулиць і номери будинків

Вид планових робіт

Час проведення

Баришівський

Баришівка: Лугова, Луговий, Штанька, Паркова, Болотна, Воздвиженська, Радужний, Чайковського, Космонавтів, Бажана

Капітальний ремонт

з 8 по 18 год

Баришівський

Веселинівка: Нова, Переселенська

Капітальний ремонт

з 8 по 20 год

Баришівський

Веселинівка: Квіткова, Квітковий, Б.Хмельницького

Технічне обслуговування

з 8 по 20 год

Баришівський

Баришівка: Червона, Бажана, Гетьмана Дорошенка, Шевченка, Липняцька, Ентузіастів, Привокзальна, Шевченка пров., Будівельників, Калинова, Богдана Хмельницького, Софіївська, Червоний, Маяковського, Соборна, Суворова, Центральна, Київський шлях, Коцюбинського, Лугова, Паркова, Некрасова, Луговий, Молодіжний, Штанька, Парковий, Болотна, Новоселів, Воздвиженська, Банний пров., Радужний, Софіївський пров., Чехова, Цвілія, Миру пров., Новий, Гагаріна, Шахтарський, Добра, Добра пров., Вишневий, Вишнева, Мирний, Центральний, Березанська, Зерова, Військовий, Котляревського, Чайковського, Космонавтів, Лесі Українки, Набережна, Садова, Затишна, Ватутіна, Коцюбинського пров., Філатова, Князя Володимира, Горького, Донецька, Соборний, Стадіонний, Клубний, Поповича, Мічуріна, Мічуріна пров., Липняцький, Бажана пров., Сагайдачного пров., Гоголя, Софіївська-34, Шахтарська, Одеська, Яблуневий, Зарічна, Черняховського, Незалежності, Трубіжська, Ярова, Шкільна, Торфяна

Пасічна: Черняхівська

Дернівка: Березанський шлях

Капітальний ремонт

з 9 по 18 год

Баришівський

Березань: Шевченків шлях, Калинова, Криниці, ім. Григорія Сковороди, Новий, Цегельна, Садова, Польова, Кооперативна, Братів Роговців, Загайного, Журавлиний пров., Волошина пров., Привокзальна, ім. Адама Міцкевича, Набережна, Журавлина, Молодіжна, Героїв Небесної Сотні, Калиновий, ім. Павла Чубинського, Б.Хмельницького, Незалежний, Героїв АТО, Волошина, Дружби пров., Героїв Крут, Чкалова, Луговий, Базарний, З.Космодем'янської, З.Космодем'янської пров., Гагаріна, Паркова, Жовтневий, Шкільний, Островського, Павлова, Павловський, Залізнична, Автошосе Київський Шлях, Садовий, П. Мирного, Партизанський, Медична, Незалежний пров.

Баришівка: Болотна

Капітальний ремонт

з 9 по 19 год

Білоцерківський

Біла Церква: Шевченка, Голубина, Ярмаркова, Шолом-Алейхема, Надрічна

Технічне обслуговування

з 6 по 19 год

Білоцерківський

Фурси: Грушевського

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Білоцерківський

Коржівка: Набережна

Озерна: Червона, Паркова, Зелена, професора Меляновського, Глиняна, Верхова, Франка, Вільна, Рибальська, Богдана Хмельницького, Мальованого, СТ, Надрічна

Бикова Гребля: Першотравнева, Кобзаря, Берегова, Набережна, Садова, Зелена, Хоздвір, Ферма, Зоряний, Т. Шевченка, Шкільна, Миру пров., Сонячний, Молодіжна, Ю. Гагаріна, Вишнева, Лесі Українки пров., Ватутіна, Водокачка

Черкас: Дружби, Павлова, Зої Космодем'янської, Шевченка, Ю. Гагаріна, Квітуча, Польовий, Млинова, Затишна, Лісова, Набережна, Ферма, Поповича, Садовий, Миру, Заріччя, Калинова, Мисливська

Хутір Черкас: Набережна

Чистка траси

з 8 по 18 год

Білоцерківський

Фурси: Кірова, Ярослава Мудрого, Боженка, Поповича, Шкільна, Лесі Українки

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Білоцерківський

Фурси: Ярослава Мудрого

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Богуславський

Дибинці: Кирієнка, Росьовий пров., Лесі Українки, Молодіжна, Ланок, Макаренка, Польова, Олексія Вовченка, Промисловий, Нова

Капітальний ремонт

з 8 по 18 год

Богуславський

Чайки: Центральна, Набережна, Річна, Урожайна, Чайки, Вулиця невизначена, Садова, Замлиння

Лютарі: Росьова, Лесі Силенко

Саварка: Шевченка, Луганська, М.П. Кравчука, Миру, Гагаріна, Польова, Слобода, Набережна, Лісова, Саварка, Ворошиловоградська, Люльки, Старобільський, Шахтарський

Гута: Н.Диченка

Мисайлівка: Кірова

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Богуславський

Розкопанці: Вишнева, Пролетарська, Першотравнева, Кільцева, Зелений Яр, Вузький, Польова, Долина, Антюшина

Капітальний ремонт

з 8 по 18 год

Бориспільський

Бориспіль: Пилипа Орлика, Багряного, Котляревського, О.Пчілки, Сагайдачного, 3 Лісний, Сагайдачного пров.

Реконструкція

з 8 по 18 год

Бориспільський

Горобіївка: Центральна, Дружби, Незалежності, Лугова, Південна

Сулимівка: Леніна

Сеньківка: Миру

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Бориспільський

Андріївка: Козацька, Артемівська, Молодіжна, Київська, Стадіонна, Польова, Мантачівська, пров. Стадіонний, Лугова, Щорса пров., Кузнецова, Київський

Артемівка: Сагайдачного, Київська

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Бориспільський

Велика Олександрiвка: Київський Шлях, Шевченка, Ватутіна

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Бориспільський

Щасливе: Лугова

Проліски: Мічуріна, Щаслива, Соборна, Паркова, Б.Хмельницького, Урожайна, Центральна, Ватутіна, Промислова, Пушкіна, Матросова, Маяковського

Іванків: Комарова пров., Харківська, Невизначена, Центральна, Б.Іванова

Бориспіль: Привокзальна, Мистецька, Мечникова, Харківська, Нечуя –Левицького пров., Н.Левицького, Фізкультурний пров., Голосіївська, М.Залізняка, Максима Залізняка пров., Запорізька, Богдана Ступки пров., Айвазовського, Збанацького, Козацька, Приозерна, Галицька, Паторжинського, Фізкультурна, Ганни Каленченко

Петропавлівське: Вчительська

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Бородянський

Язвинка: Лісова

Капітальний ремонт

з 8 по 17 год

Бородянський

Мирча: Шевченка, Центральна

Капітальний ремонт

з 8 по 18 год

Бородянський

Бабинці: Молодіжна

Реконструкція

з 8 по 18 год

Бородянський

Раска: Раска

Реконструкція

з 8 по 18 год

Бородянський

Раска: Раска

Реконструкція

з 8 по 18 год

Бородянський

Пісківка: Ніни Сосніної, Санаторна, Курортна

Реконструкція

з 8 по 18 год

Бородянський

Стара Буда: Короленка, Першотравнева, 1-го Травня

Реконструкція

з 9 по 18 год

Бородянський

Тальське: Гагаріна, Польова

Реконструкція

з 9 по 18 год

Броварський

Пухівка: Дубрівська, Рибальська, Першотравнева, Набережна, Ватутіна, Поштова, Леніна, Радгоспна, Піонерів, Озерна, Червоноармійська, Лесі Українки, Деснянська, Радянська, Сонячна

Бровари: Київська

Реконструкція

з 8 по 20 год

Броварський

Пухівка: Дубрівська

Реконструкція

з 8 по 20 год

Броварський

Бровари: Шолом-Алейхема, Київська, Сверстюка Євгена, Ярослава Мудрого, Гоголя, Богомольця академіка, Орлика Пилипа, Есеніна, Ломоносова, Щасливий пров., Франка, Єсеніна пров., Єсеніна

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Броварський

Требухів: Броварська, Парникова

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Броварський

Скибин: Озерна, Київська, Польова

Калинівка:

Зазим'є: Київська

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Вишгородський

Савенки: Лісова, Травнева, Лугова, Молодіжний пров.

Капітальний ремонт

з 8 по 20 год

Вишгородський

Вишгород: Мазепи, Шкільна, Шевченка, Дніпровська, Шевченка просп.

Нові Петрівці: Леніна

Капітальний ремонт

з 8 по 20 год

Вишгородський

Новосілки: Урочище “Вовчихи”, Гагаріна, СТ "Яблуневий", Яблунева, Оболонська, Корнійчука, Ореханова, Корольова, Київська, Леніна, Амбулаторна, Центральна, Ватутіна, Молодіжна, Промислова, Лісова, Шевченка, Старосільське лісництво, Урочище "Бурилово", Кедрова, Українська, Російська, Квітнева, Воровського, Шолуденка, СТ "Либідь", СТ "Ветеран", Польова, СТ "Риболов", Лучиста, СТ "Кедр", СТ "Кедр-8", Пришкільна, Старосільська, Придорожня, Щаслива, Урочище “Пеньки”, Прорізна, Вишгородська, Деснянська, Енергетиків, Придеснянська, Урожайна, Кар'єрна, Буртова, Соснова, СТ "Кедр 7", ДБК "Перемога", ДБК "Ювілейний", СТ “Зелений самшит”, Урочище “Участок”, Райдужна, Прилісна, Лагерна

Нижча Дубечня: Лісова, Миру, Дубова, Гагаріна, Бендика, Шкільна, Клименка, Шевченка, Григорія Савченка, Корольова, Садова, Коробейнікова, Київська, Леніна, Урочище Кружки, Берегова, Лугова, Коцюбинського, Волошковий пров., Вишнева, Коломіївська, Деснянська, Верховинська, Прикарпатська, СТ "Мічурінець", СТ "Монтажник", Соснова

Вища Дубечня: Спаська, Леніна

Раківка: СТ "Журавлі"

Вишгород: Мазепи, Ромашкова, Грушевського, Шолуденка

Лебедівка: Виноградна

Козаровичі: Ірпінська

Реконструкція

з 9 по 18 год

Володарський

Матвіїха: Кооперативна, Чапаєва, Рибченків

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Володарський

Надросівка: Набережна, Квітнева, Лесі Українки, Дружби

Матвіїха: Кооперативна, Центральна, Щорса, Добровольських, Кірова, Побережних, Гагаріна, Новосільна, Посьолок, Лісова, Молодіжна

Пархомівка: Свято – Покровська

Володарка: Шевченка, Коцюбинського

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Володарський

Ратуш: Набережна, Дружби, Лісництво

Рачки: Гагаріна, Леніна, Польова, Суворова, Шевченка, Молодіжна

Матвіїха: Кооперативна, Чапаєва, Рибченків

Рогізна: Котовського

Володарка: Лісова

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Володарський

Матвіїха: Кооперативна

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Володарський

Рачки: Суворова, Польова, Леніна, Гагаріна

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Іванківський

Леонівка: Київська, Курловича, В.Кібенка пров., В.Кібенка

Капітальний ремонт

з 8 по 20 год

Іванківський

Рудня-Тальська: Жовтнева, Шкільна, Тальська

Рокитна Слобода: Лісова, 8 Березня

Білий Берег: Дружби, З.Космодем'янської

Триліси: Незалежна

Воропаївка: Вінницька, Миру, Рокітна, Шевченка, 1-го Травня

Шпилі: Шкільна, Калиновий, 1-го Травня, Миру, Шевченка, Зарічна, Шевченка пров., К.Фещенко

Р.Шпилівська: Зарічна, Дружби

Зимовище: Миру, 1-го Травня

Леонівка: Київська, Курловича, Шевченка, В.Кібенка пров., В.Кібенка

Феневичі: Ланова

Капітальний ремонт

з 8 по 20 год

Ірпінський

Мироцьке: Радянська, Радгоспна

Капітальний ремонт

з 8 по 18 год

Ірпінський

Ірпінь: Тургенівська, Університетська, Степанівська, Садова

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Ірпінський

Буча: Грибоєдова, Тургенєва, Некрасова, Інститутська, Тургенєва пров., Сілезька

Ірпінь: Українська

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

К.-Святошинський

Вишневе: Київська

Реконструкція

з 8 по 20 год

К.-Святошинський

Софіївська Борщагівка: Садова, Болгарська, СТ "Медик" Лінія 3, Садовий, Лугова, Толстого, Колективні сади, Велика Кільцева, Лісова, Пушкіна, Травнева, СТ "Залізничник", СТ "Дружба", с/т “Медик”,вул. Садова Лінія, СТ “Дружба”, лінія 1

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

К.-Святошинський

Віта-Поштова: Звенигородська, Набережна, Боярська, К.Маркса, Боярський, Лесі Українки, Шевченка, Прорізна, Мічуріна, Ковпака, Островського, Матросова, Квітнева, Берегова, Гончарна, Лісна, Кордон 47, Лісова, Нова, Зелена, Гоголя, Польова, Садова, Молодіжна, Придорожна, Верхньосадова, Паркова, Одеська, Траса Київ-Одеса, Кооперативна, Банкова, Ярослава Мудрого, Вітянська, Стрілецька, Лисенка, Василя Стуса, Ревен Яр, Вереснева, Тарасівська

Юрівка: Набережна, Шевченка

Боярка: Михайла Грушевського

Тарасівка: Ярова

Малютянка: Амосова

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

К.-Святошинський

Софіївська Борщагівка: Каштанова, Фермерська, Польова, Ярова, Яровий, Лугова, Шевченка, Фермерський пров.

Гатне: Райдужний

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

К.-Святошинський

Софіївська Борщагівка: Зарічна, Святошинська, Парникова

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

К.-Святошинський

Забір'я: Садова, Соснова, Набережна, Київська, Волошкова, Верховинна, Прорізна, Жовтнева, Гончаренко, Харлампієва, Загородня, Залізняка, Тихий, Панаса Мирного, Центральна, Вітянська, Тупіковий, Зоряна, Квітневий, Квітковий, Зелена, Яблунева, Грисюка

Білогородка: Мересьєва

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Кагарлицький

Ржищів: Освіти, Соборна, Монастирська, Фестивальна, Спасо-Преображенська, Мальовнича

Реконструкція

з 8 по 19 год

Кагарлицький

Халча: Кошового, Будівельників, Березняки, Шевченка, Жовтнева, Пролетарський, Польова, Серпнева, Садова, Черешнева, ім. Романа Наумовича Куща, Дружби, Перемоги

Капітальний ремонт

з 8 по 18 год

Макарівський

Королівка: Леніна, Петровського, Клубна, Шевченка, Олександра Кравченка, Освіти, Шкільна, Профспілкова, Львівська, Торгова, Червоноградська, Херсонська, Меліораторів, Шульги, Гагаріна, С.Юлаєва

Новомирівка: Піскова, Хутір Пісочний, Мирна, Нова Мирівка

Ферма: Дружби, Щаслива, Комарова, Садова

Чапаївка: Ковпака

Макарівська Буда: Гагаріна, 1 Травня

Волосінь: Ковпака, Чапаївка, Короленка

Забуяння: Незалежності, Молодіжна, Франка, 1 Травня, Шевченка, Перемоги, Новошепелицька, Лесі Українки, Покровська, Короленка, Миру, Закарпатська, Лісова

Кодра: Шевченка

Мотижин: В.Довгича, Шевченка

Соболівка: Лісна

Макарів: Стуса Василя

Мостище: КТП в полі

Пашківка: Центральна

Реконструкція

з 9 по 19 год

Макарівський

Макарів: Першотравнева, Молодіжна

Реконструкція

з 9 по 17 год

Макарівський

Пашківка: Пролетарська, Горького, Першотравнева, Садова, Кірова, Пугачова, Калініна, Набережна

Фасова: Шевченка

Весела Слобода: Комсомольська

Технічне обслуговування

з 9 по 19 год

Миронівський

Тулинці: Перемоги, 12 Липня, Зелена, Барвіночна, Польова, Чкалова, Садова, Канівська

Миронівка: Бузницького, Миронівка

Грушів: Грушів

Ходорів: Героїв Дніпра

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Миронівський

Миронівка: Чкалова, Бузницького, Чкалова пров., Миронівка

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Обухівський

Григорівка: Зої Космодем'янської, Набережна, Колгоспна, Набережно-Польова, Кринична

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Обухівський

Григорівка: Героїв Майдану, Шкільна, Леніна, Заводська

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Обухівський

Григорівка: Гагаріна, Віті Коробка, Колгоспна, Біла Вежа, Щаслива

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Обухівський

Обухів: Лукавиця ж/м

Григорівка: Героїв Майдану, Леніна, Молодіжна, Шкільна, Лісова, Козацька, Сонячна, Кринична, Щаслива

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Обухівський

Григорівка: Набережно-Польова, Польова, Набережна, Вишнева

Дерев'яна: Польова

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Обухівський

Жуківці: Київська, Когута, Гагаріна, Дружби, Овдієнка, Шевченка, Зарічна, Білика, Горького

Копачів: Квітуча

Обухів: Малишка, Київська

Щербанівка: Кооператив "Дубок", Шевченка, Кооператив "Чайка", Гагаріна, Корольова, Косинки, Лесі Українки

Трипілля: Степова, СТ "Дубок"

Нові Безрадичі:

Витачів: Придніпровська

Долина: Садова

Українка: Київська, ---, Українська міська рада

Реконструкція

з 9 по 17 год

Обухівський

Щербанівка: Шевченка, Кооператив "Чайка", Гагаріна, Корольова

Реконструкція

з 9 по 17 год

Обухівський

Щербанівка: Корольова, Косинки

Витачів: Придніпровська

Реконструкція

з 9 по 17 год

П.-Хмельницький

Єрківці: Заводська, Мисливська, Агрономічна, Огородня, Безіменний

Переяслав-Хмельницький: Поліська

Реконструкція

з 8 по 18 год

П.-Хмельницький

Переяслав-Хмельницький: Можайська, Лагерна, 1 Лагерний, Кооперативна, Орлова, Орлова пров., Соснова

Чистка траси

з 8 по 17 год

П.-Хмельницький

Ковалин: Центральна, Гірська, Хвойова, Артюхова, 1 Москаленка пров., Польова, Москаленка

Єрківці: Польова

Реконструкція

з 8 по 18 год

П.-Хмельницький

Єрківці: Жовтнева, Сонячна, Ферапонтова, Пасічна, Зоряна

Реконструкція

з 8 по 18 год

П.-Хмельницький

Єрківці: Жовтнева, Набережна, Озерний, Нова

Переяслав-Хмельницький: Набережна

Соснова: Новомарківська

Реконструкція

з 8 по 18 год

П.-Хмельницький

Єрківці: Горького, Східна, Березова, Мисливська, Місячна, Ферапонтова, Пасічна

Реконструкція

з 8 по 18 год

П.-Хмельницький

Гайшин: Гайова

Єрківці: Огородня, Бригадна, Набережна, Уманська, Весняна, Дружби народів, Вишнева, Жовтнева, Культури

Капітальний ремонт

з 8 по 18 год

П.-Хмельницький

Ковалин: Каласовка, Хвойова, Москаленка, 4 Москаленка пров., Хутірська, Гірська, 5 Москаленка пров., 2 Москаленка пров., 1 Москаленка пров., 3 Москаленка пров., Садова, Центральна

Реконструкція

з 8 по 18 год

П.-Хмельницький

Ковалин: Шевченка, Дружби, Шкільна, Новомирська

Реконструкція

з 8 по 18 год

П.-Хмельницький

Ковалин: Садова, Новомирська, Молодіжна, Каласовка

Реконструкція

з 8 по 18 год

П.-Хмельницький

Переяслав-Хмельницький: 40-річчя визволення Переяславщини, Ярмаркова, Соборна, Коцюбинського пров., Солонці, Коцюбинського, Дорошенка Петра, Дорошенка Петра пров., Федора Лободи, Белінського, Чехова, Чехова пров., Курченко Надії, Дощова, Вулиця невизначена

Реконструкція

з 8 по 12 год

П.-Хмельницький

Переяслав-Хмельницький: Космонавтів, Каштанна, Дружби, Алєксєєва, Петухова, Комарівська, Федоровича Тараса, Федоровича Тараса пров.

Реконструкція

з 9 по 19 год

П.-Хмельницький

Переяслав-Хмельницький: 40-річчя визволення Переяславщини, Ярмаркова, Соборна, Коцюбинського пров., Солонці, Коцюбинського, Дорошенка Петра, Дорошенка Петра пров., Федора Лободи, Белінського, Чехова, Чехова пров., Курченко Надії, Дощова, Вулиця невизначена

Чистка траси

з 12 по 16 год

П.-Хмельницький

Переяслав-Хмельницький: Ярослава Мудрого, Короленка, Чайковського, Гоголя, Лермонтова, Тетері Павла, П. Мирного

Капітальний ремонт

з 16 по 20 год

Рокитнянський

Запруддя: І. Франка, Лугова, Довженко

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Сквирський

Малі Єрчики: Центральна, Київська, Шевченка, Польова, Космонавтів

Капітальний ремонт

з 8 по 18 год

Сквирський

Великополовецьке: Центральна, Шкільна, Макаренка, Гагаріна, Вишнева

Реконструкція

з 9 по 20 год

Сквирський

Великополовецьке: Підгайя, Центральна, Соборна, Чапаєва, Заярчанська, Садова, Кошова, Першотравнева, Шкільна, Макаренка, Гагаріна, Вишнева, Молодіжна

Реконструкція

з 9 по 20 год

Ставищанський

Станіславчик: Набережна

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Таращанський

Ківшовата: Космонавтів, 40 років Перемоги, Калинова, Омельченко, Миру

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Таращанський

Лука: Київська, Набережна, Б.Хмельницького, Миру, Заводська, Вільхівець, Шевченка, Лучанська, Аграрний пров., Степова, Світанкова, Лісова, Гоголя, Просвіти, Стадіонний, Видний пров., Гнатова, Шкільна, Перемоги, Молодіжна, Дружби, Стадіонна, Козацька

Ківшовата: Набережна

Велика Березянка: Шевченка

Тараща: Перемоги

Технічне обслуговування

з 8 по 15 год

Тетіївський

Тетіїв: Злагоди, Чкалова, Лесі Українки, Лаврентія Похилевича, Шевченка, Лермонтова, Сковороди, Кленова, Мисливський

Технічне обслуговування

з 7 по 8 год

Тетіївський

Тетіїв: Кармелюка пров., Ярослава Мудрого, Праці, Василя Стуса пров., Мічуріна, Аеродромна

Технічне обслуговування

з 8 по 10 год

Тетіївський

Тетіїв: Стефаника, Польова

Технічне обслуговування

з 10 по 11 год

Тетіївський

Тетіїв: Гагаріна пров., Кармелюка пров., Аеродромна, Мічуріна, Ярослава Мудрого, Праці, Гагаріна, Комарова, Повітрофлотська, Казнадзея, Академіка Байраківського, Пушкіна

Технічне обслуговування

з 11 по 13 год

Тетіївський

Тетіїв: Мічуріна, Академіка Байраківського, Франка, Пушкіна, Кармелюка пров., Степана Яремича пров., Богуна, Затишний пров., Декабристів

Технічне обслуговування

з 13 по 14 год

Тетіївський

Тетіїв: Академіка Байраківського, Джерельна, Грінчука, Пушкіна, Кармелюка пров., Франка, Пам'яті Героїв, Робітнича, Дружна

Технічне обслуговування

з 14 по 16 год

Тетіївський

Тетіїв: Академіка Байраківського, Грінчука, Спортивна, Чехова, Франка, Гагаріна, Ярослава Мудрого, Олімпійський, Вінницька

Технічне обслуговування

з 16 по 18 год

Тетіївський

Тетіїв: Спортивна, Ярослава Мудрого, Василя Стуса пров., Франка, Гагаріна, Праці

Технічне обслуговування

з 18 по 20 год

Фастівський

Малополовецьке: Молодіжна, Механізаторів, Садова, Каштанова, Центральна, Дакалівська, Лесі Українки, Шевченка, Горького, Паркова, Коцюбинського, Партизанська, Сонячна, Щастя, Степова, Комарова, Лісна, Задніпровських, Луговий пров., Задніпровських пров., Шкільна, Франка, Польова, Черняховського пров., Новоселицька, Шляхова, Господарство, Гагаріна, М.Рильського, Ярова, Калинова, Квіткова, Корольова, Пушкіна, Кільцева, Набережна, Корнійчука пров.

Софіївка: Яхнянська

Тарасівка: Зелена, Вишнева

Реконструкція

з 8 по 19 год

Фастівський

Триліси: Горького, Дружби, Вишнева, Пушкіна, Польова, Козацька, Механізаторів

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Фастівський

Кощіївка: Дачна, Набережна, Савченка, Лісова, Берегова, Савченка пров., Лугова

Реконструкція

з 10 по 16 год

Чорнобильський

Черемошна: Набережна

Чорнобиль: Радянська

Чистка траси

з 9 по 18 год

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 28 липня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новости киевской области, новини київщини, новини київської області, путин, киевоблэнерго, бабаков, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, новости киевщины отключения электроэнергии

пятница, 17 сентября 2021 г.
07:15
Сегодня, 17 сентября, ярмарки пройдут в девяти районах Киева (адреса)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 17 сентября 2021 года
четверг, 16 сентября 2021 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 17 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)
20:27
В Киеве задержали организатора схема по изготовлению “документов” для получения карты поляка
20:04
На Киевщине вновь можно ловить раков
19:41
Школи Київщини, де до 20 вересня не буде вакциновано 80% вчителів, можуть бути зачинені, – Василь Володін
19:26
В Киеве почтили память Гонгадзе (фото)
19:05
Мэра Киева просят не допустить застройки проданного недавно на аукционе участка в парке “Юность”
18:44
На Киевщине с воздуха разбрасывают вакцину против бешенства для диких животных (фото)
18:21
Перший капремонт за 40 років: у селі на Київщині оновлюють дитсадок у рамках “Великого будівництва” (відео)
18:00
Правоохранители проводят осмотр на строительстве Подольского моста с привлечением экспертов (фото)
17:41
ГБР обвиняет руководство КП “Киевский центр развития городской среды” в присвоении средств при реконструкции парка “Киото” (видео)
17:26
В Киеве за сутки от коронавируса умерли 2 человека
17:03
“Альянс Новобуд” и Cityconsult Development ввели в эксплуатацию сразу два дома
16:45
Центр обслуживания населения в Дарницком районе получил адрес
16:21
Баскетбольний майданчик і бігові доріжки: до кінці вересня на Київщині планують модернізувати ще один стадіон (фото)
Календарь событий