среда, 22 сентября 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 26 липня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 26 липня 2021 року (повний список населених пунктів)

Завтра, 26 липня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському і Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ

Населений пункт/Назва вулиць і номери будинків

Вид планових робіт

Час проведення

Баришівський

Березань: Шевченків шлях

Капітальний ремонт

з 8 по 17 год

Баришівський

Баришівка: Селищанська, Новоселів, Черняховського, Сосюри, Медова, Соборна, Красилівка, Красилівська, Одеська, Ватутіна, Героїв Чорнобиля

Пасічна: Поліська, Щастя, Тичини, Нектарна, Чкалова, Мальовнича, Світанкова, Сосюра, Механізаторів, Бузковий пров., Благодатна, Квітуча, Пузикова, Лісна, Суворова, Черняхівська, Зарічна, Шосткінська, Степовий, Сумська, Масив Новоселів, Сонячна, Лебединська, Селищанська, Зарічний

Швачиха: Білозірська, Зоряна

Борщів: Грушевського

Селичівка: Лесі Українки

Технічне обслуговування

з 8 по 20 год

Баришівський

Баришівка: Красилівка, Красилівський пров., Красилівська

Капітальний ремонт

з 8 по 20 год

Баришівський

Дубове: Арсеньева, Першотравнева, Дубового, СТ

Яблуневе: Промислова, Ранкова, Зоряна, Шевченка, Яблунева

Григорівка: Миру, Жовтнева, Щаслива, Горького, Вишнева, Молодіжна, Садова

Баришівка: Центральна

Березань: Шевченків шлях, Березанський шлях

Капітальний ремонт

з 9 по 18 год

Білоцерківський

Біла Церква: Шевченка, Князя Володимира

Капітальний ремонт

з 6 по 19 год

Білоцерківський

Василів: Хоздвір, Горіхова, Садова, М.С.Стадника, Ставок

Людвинівка: Незалежна, Волі, Леніна

Буденний: Набережна, Гагаріна, Червона Зірка, Шевченка, Травнева

Михайлівка: Дружба

Степок: Миру

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Білоцерківський

Степок: Миру

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Білоцерківський

Озерна: Польська, Затишна, Привітна

Чистка траси

з 8 по 18 год

Білоцерківський

Озерна: Набережна, Гагаріна, Зоряна

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Білоцерківський

Озерна: Ферма, Вулиця невизначена, Свободи, Польова

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Білоцерківський

Озерна: Новоселівська, Лесі Українки, Незалежності, Липки

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Білоцерківський

Блощинці: Млин, Білоцерківська, ім. С.І. Мельниченка

Реконструкція

з 9 по 20 год

Білоцерківський

Блощинці: Млин, Білоцерківська, ім. С.І. Мельниченка

Реконструкція

з 9 по 20 год

Білоцерківський

Блощинці: Млин, Білоцерківська, ім. С.І. Мельниченка

Реконструкція

з 9 по 20 год

Богуславський

Біївці: Шкільна, Загребельна, Покровська, Богуславська, Вербова, Автотракторна, Зіменкова, Виноградна, Нечуй-Левицького, Самсонова Гора, Стадіонна, Зелений Яр, Садова, Стеблівська, Микитчина, Миколаївська, Глибока, Шевченка, Молодіжна

Медвин: Зосимівка

Киданівка: Горобцівка, Круг Колгоспу, Дикарівка, Вовківня, Чайківня, Верибка, Лазурівка, Панська, Кокорівка, Морозівка, Ковалівка, Аштемівка, Житомир

Тептіївка: Радьки

Поташня: Паркова, Лісна

Хохітва: Каштанова, Н. Левицького, Лісова

Технічне обслуговування

з 5 по 20 год

Богуславський

Біївці: Шкільна, Загребельна, Покровська, Богуславська, Вербова, Автотракторна, Зіменкова, Виноградна, Нечуй-Левицького, Самсонова Гора, Стадіонна, Зелений Яр, Садова, Стеблівська, Микитчина, Миколаївська, Глибока, Шевченка, Молодіжна

Медвин: Зосимівка

Киданівка: Горобцівка, Круг Колгоспу, Дикарівка, Вовківня, Чайківня, Верибка, Лазурівка, Панська, Кокорівка, Морозівка, Ковалівка, Аштемівка, Житомир

Тептіївка: Радьки

Поташня: Паркова, Лісна

Хохітва: Каштанова, Н. Левицького, Лісова

Капітальний ремонт

з 5 по 20 год

Богуславський

Богуслав: Мисайлівська

Технічне обслуговування

з 8 по 20 год

Бориспільський

Дударкiв: Незалежності, Садова, Гоголя

Гнідин: Садова, Урочище Гатне, Урочище Млиново, Прирічна, Л-121 “Радуга”, Млиново, Озерна, Нова, Центральна, Польова, Лугова, Сонячна, СТ “Святище-2”, Трактородетальна, Невизначена, Олександрівська

Городище: Лугова

Вишеньки: Ковпака, Героїв Космосу

Гнідинська сільська рада: “Благоустрій” садове товариство

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Бориспільський

Гнідин: Соснова, Гагаріна, Лісовий, Нова, Вишнева, Заводський, Сосновий пров., І.Франка, Приозерна, Козацька, Центральна, Соснова (не використовувати), Пасічна, Урочище Притаївщина, Мостова, Ватутіна пров., Щаслива, Польова, Прорізна, Прорізний, Юності, Набережна, Калинова, Юрія Вербицького, Закарпатська, Героїв, Берегова, Сагайдачного, Жукова, Загадка, Український, Зарічна, Л.Українки, Озерна, Шевченка пров., Миру, Соборна, Лугова-Мешкова, Українська, Буркута, Кравченка, Салютна, Бортницька, Кравченка пров., Учительська, Юності пров., Шевченка, Мєшкова, Вчительська, Мішкова пров., Лугова, Центральний, Окопського, Заводська, Автозаводська, Урочище Пасічна, Онищенка, Механізаторів, Урочище Млиново, Сонячна, Шкільний, Вишеньківська, І.Франка пров., Анни Хаткіної, Кузбасова, Озорянська, Чубинського, Шкільна, Луговий пров.

Вишеньки: Садова, Шевченка

Петропавлівське: Центральна

Щасливе: Демидівська, Абрикосова, Аріпей, Львівська, Виноградна, Молодіжна, Фермерська, Мисливська, Соснова, Яблунева, Урожайна, Волошкова, Незалежності, Сонячна, Місячна, Бориспільська, Радянська, Миру, Героїв Майдану, Леніна, Костянтинівська, Чарівна, Вишнева, Лисенка, П.Загребельного, Л. Костенко, Коцюбинського, Шевченка, О.Вишні, Тичини П., Чорновола В'ячеслава

Гора: Молодіжна

Велика Олександрiвка: Кочнєва

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Бориспільський

Гнідин: Урочище Млиново, Дачна

Вишеньки: Європейська, Млиново, СТ "Вега"

Реконструкція

з 8 по 19 год

Бориспільський

Мирне: Молодіжна, Іващенка, Нова, Рудяківська, Центральна, Лесі Українки, Березнева, Польова

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Бориспільський

Малі Єрківці: Дружби, Центральна, Садова

Мирне: Центральна

Старе: Гагаріна, Садовий

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Бориспільський

Кийлiв: Рудяківська, Петренка, Шкільна, Дачі Дніпра, Дніпровська

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Бориспільський

Артемівка: Малишко, Київська, Богуна, Зарічна, Грушевського, Червоноармійська, Котляревського, Гоголя, Дорошенка, Лесі Українки, Щорса, Сагайдачного, І.Нечая пров., Травнева, Довженка, Гончара, Київський, Молодіжна, Чубинського, Сагайдачного пров., І.Нечая, Озерна, Дружби, Будьоного пров.

Щасливе: Фестивальний

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Бориспільський

Мала Олександрівка: Шкільна, Розкішна, Центральна, Квітнева, Гагаріна, Лісова, Мічуріна, Степова

Велика Олександрiвка: Чубинського

Безуглівка: 2 Степова

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Бородянський

Здвижівка: Центральна, Нова, Новоселів, 40 років Перемоги

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Бородянський

Пісківка: 1-го Травня, Південна, Ніколаєнко

Реконструкція

з 8 по 18 год

Бородянський

Пісківка: Північна, Заводська, Юр'єва, Привітна, Ватутіна

Реконструкція

з 8 по 18 год

Бородянський

Пісківка: Тетерівська, Лісна, Гоголя, Паркова

Реконструкція

з 8 по 18 год

Бородянський

Пісківка: Руднянська, Дачна, 1-го Травня, Тетерівська

Реконструкція

з 8 по 18 год

Бородянський

Бородянка: Довженка, Заводська

Пісківка: Центральна

Реконструкція

з 9 по 18 год

Броварський

Бровари: Металургів, Лісова, Щолківська

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Броварський

Бровари: Металургів

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Броварський

Бровари: Металургів

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Броварський

Бровари: Лісова

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Броварський

Княжичі: Преображенська, Чорновола, Залозного пров., Княжа, Залозного, Соборності, Будівельників, Княжий пров., Садова

Бровари: Гордієнка Костя

Реконструкція

з 8 по 17 год

Броварський

Княжичі: Соборності, Нова, Тиха, Райдужна

Реконструкція

з 8 по 17 год

Броварський

Велика Димерка: Броварська, Коцюбинського, Механізаторів, Комсомольська

Бровари: М.Лагунової

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Броварський

Зазим'є: СТ "Десенка", СТ "Урочище Зазим'я", Шовковична, Садова, СТ "Зазим'я -18", Урочище Зазим’я СТ “Затишне”, Прирічна, Зимна, Троїцька, Бузкова, Бузковий, Мистецька, Волошкова, Степова, Поперечна, Гагаріна

Літки: Костенка

Пухівка: Лісова, Лісовий, Щорса, Ягідна, Леніна, На березі Десни, Окружна, СТ "Хвиля", СТ "Волна", СТ "Труд", Набережна, Вегінська, Пасічанська, Старонаводницька, Черкаська, Лесі Українки, Б.Хмельницького

Велика Димерка: Броварська, Морозова, Щорса, Чехова, Михайлівська

Рожівка: Берегова

Бровари: Бузкова

Чистка траси

з 9 по 18 год

Вишгородський

Димер: Народна, Лугова, Садова, Ярослава Мудрого, Революції, Глибочицька

Технічне обслуговування

з 8 по 16 год

Вишгородський

Лютіж: Гагаріна, Комсомольська, Леніна, Визволителів, Миру, Бульварна, Харківця, Петрова, Новопрорізна, Грушевського

Литвинівка: Червона Слобода

Технічне обслуговування

з 8 по 20 год

Вишгородський

Боденьки: Шевченка, Лугова, Ярослава Мудрого, Лесі Українки, Луговий

Сувид: Піщана

Капітальний ремонт

з 8 по 20 год

Володарський

Ожегівка: Лесі Українки, 1-го Травня, Шевченка, Луговий, 9 Травня, Соборний, Польовий

Тарган: Армійська, Шевченка, Зарічна, Миру, Молодіжна, Кооперативна, Берегова, Свято-Миколаївська

Пархомівка: Шевченка, Свято – Покровська, Польова, Польовий, Молодіжна, Морозівська, Шкільний, Перемоги

Тадіївка: Шевченка, Миру, Свободи

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Згурівський

Згурівка: Слов`янський пров., Братів Бригинських, Петровського, Московська, Толстого, Сонячна, Чернігівська

Черевки: Шкільна

Капітальний ремонт

з 8 по 20 год

Іванківський

Воропаївка: Вінницька, Миру, Рокітна, Шевченка, 1-го Травня

Капітальний ремонт

з 8 по 20 год

Іванківський

Рудня-Тальська: Жовтнева, Тальська

Капітальний ремонт

з 8 по 20 год

Ірпінський

Горенка: Раменська, Леніна, Нова, Раменський, Лісова

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Ірпінський

Коцюбинське: Артема, Червоноармійська, 8 Березня, Фрунзе, Жовтнева, Артема пров.

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

К.-Святошинський

Бузова: Зоряна

Реконструкція

з 8 по 20 год

К.-Святошинський

Шпитьки: Щаслива

Реконструкція

з 8 по 20 год

К.-Святошинський

Мрія: Нова, Мечта

Реконструкція

з 8 по 20 год

К.-Святошинський

Шпитьки: Аеродромна

Реконструкція

з 8 по 20 год

К.-Святошинський

Боярка: Сільгосптехнікум

Бобриця: Лісна

Забір'я: Жовтнева

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

К.-Святошинський

Гатне: Південна, Лугова, Ботанічна, Андріївська

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

К.-Святошинський

Крюківщина: Ленінградська площа, Польова, Мічуріна, Ужгородська, Балукова, Франка, Археологічна, Ленінградська

Тарасівка: Північний

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

К.-Святошинський

Глеваха: Миру пров.

Малютянка: ОК "Рябинки 2", вул. Андріївська, ОК "Рябинки", вул. Успішна

Хотів: Ветеринарний пров.

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

К.-Святошинський

Гатне: Райдужна, Теремська, Курганна, Абрикосова, Трояндова, Північна, Чумацька, Кленова, Калинова, Симоненко, Святкова, Шляхова, Райдужний, Юності, Шевченка, Виноградна, Козацька, Абрикосовий, Ягідний, Травнева, Володимирська, Салютна, В. Швеця, Солов'їна, Ягідна

Крюківщина: Гайова

Вишневе: Європейська

Софіївська Борщагівка: Фермерська

Реконструкція

з 10 по 17 год

Кагарлицький

Півці: 8 Березня

Яблунівка: Яблунівка

Реконструкція

з 8 по 19 год

Кагарлицький

Стрітівка: Гагаріна, Б.Хмельницького, Шевченка, Кільцева, Молодіжна, Перемоги, Лесі Українки, Воропаївська, Героїв Трипілля, Берегова, Підгірна, Богуна, Нова, Польова

Капітальний ремонт

з 8 по 18 год

Кагарлицький

Ржищів: Б.Хмельницького

Реконструкція

з 9 по 21 год

Макарівський

Небелиця: Старий Шлях, Молодіжна, Шевченка, Дружби, 1 Травня, Миру, Невизначена

Кодра: Варшавська

Борівка: Центральна, 1 Травня, Молодіжна, Лісова, Зоряна, Я.Клименко, Закарпатська, Невизначена

Садки-Строївка: Строївка, Петровського

Ситняки: Миру

Макарів: Димитрія Ростовського

Рожів: Леніна, Молодіжна

Ніжиловичі: Першотравнева

Технічне обслуговування

з 9 по 19 год

Макарівський

Королівка: Петровського, Шкільна, Клубна, Леніна

Макарів: Стуса Василя

Технічне обслуговування

з 9 по 19 год

Макарівський

Макарів: Довга, Житня, Нова, Проектна

Реконструкція

з 10 по 19 год

Макарівський

Макарів: Довга, Житня, Шляхетська, Нова, Абрикосова

Реконструкція

з 10 по 19 год

Макарівський

Небелиця: Дружби, Миру

Реконструкція

з 10 по 18 год

Миронівський

Микитяни: Микитяни, Лугова, Польова, Тракторна, Жовтнева, Колгоспна, Гайдара

Яхни: Яхни, Польова

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Миронівський

Миронівка: Захарченка, Соборності, Захарченка пров.

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Миронівський

Македони: Македони, Шахтобудівників, Садова, Центральна, Торезька, Джерельна

Малі Прицьки: Яблунева

Капітальний ремонт

з 8 по 17 год

Миронівський

Миронівка: Козацька, Соборності, Слободяника, Паризької Комуни, Привокзальна пров., Коцюбинського, Конституції, Вишнева, Попова, Тракторний, Перемоги

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Обухівський

Германівка: Уварова, Б.Хмельницького, 30 років Перемоги, Войтенка

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Обухівський

Германівка: Гагаріна, Войтенка, Б.Хмельницького

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Обухівський

Германівка: Олени Ковальчук, Б.Хмельницького

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Обухівський

Германівка: Шевченка, Комсомольська

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

П.-Хмельницький

Переяслав-Хмельницький: Лагерна, 1 Лагерний, Орлова, Каплунова, Гастелло, Кооперативна, Лісова, Лозова

Циблі: Набережна

Чистка траси

з 8 по 14 год

П.-Хмельницький

Харківці: Чапаєва, Героя, Альтицька, Садова, Польова, Леніна

Мазінки: Шевченка

Реконструкція

з 8 по 18 год

П.-Хмельницький

Харківці: Альтицька, Чапаєва, Сонячна, Леніна

Реконструкція

з 8 по 18 год

П.-Хмельницький

Мазінки: Вишнева, Альтицька, Пушкіна, Левадня, Миру, Шевченка, Польова, Поліська

Реконструкція

з 8 по 18 год

П.-Хмельницький

Мазінки: Шевченка, Миру, Шевченка пров., Лесі Українки, Поліська

Реконструкція

з 8 по 18 год

П.-Хмельницький

Чирське: Київська, Покровська, Підгірна, Набережна

Реконструкція

з 8 по 18 год

П.-Хмельницький

Переяслав-Хмельницький: Миру, Героїв Дніпра, Прорізна, Небесної Сотні

Реконструкція

з 8 по 18 год

П.-Хмельницький

Переяслав-Хмельницький: Святилівська, Свободи, Криворізька, Металургів, Вечірня

Козлів: Піщана

Реконструкція

з 8 по 18 год

П.-Хмельницький

Переяслав-Хмельницький: Можайська, Святого Єфрема

Реконструкція

з 8 по 18 год

П.-Хмельницький

Переяслав-Хмельницький: Франка Івана, Чернишевського пров., Лялька контр-адмірала, Шкільна, Грушевського Михайла, Андрющенка, Мірошніченка, Анучина, Спортивна, Ковальська, Грушевського

Технічне обслуговування

з 8 по 20 год

П.-Хмельницький

Мазінки: Вишнева, Альтицька, Пушкіна, Левадня, Миру, Шевченка, Польова, Поліська

Технічне обслуговування

з 8 по 20 год

П.-Хмельницький

Переяславське: Нова, Прорізна, Шевченка, Незалежності

Реконструкція

з 9 по 18 год

П.-Хмельницький

Переяслав-Хмельницький: Ярослава Мудрого, Короленка, Чайковського, Гоголя, Лермонтова, Тетері Павла, П. Мирного

Реконструкція

з 14 по 19 год

Сквирський

Малі Єрчики: Центральна, Київська, Шевченка, Польова, Космонавтів

Капітальний ремонт

з 8 по 18 год

Сквирський

Великополовецьке: Новоселиця

Реконструкція

з 9 по 20 год

Таращанський

Калинове: Набережна, Заводська, Зарічна, Молодіжна, Вуличний

Чистка траси

з 8 по 19 год

Таращанський

Ківшовата: Космонавтів, 40 років Перемоги, Калинова, Омельченко, Миру

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Таращанський

Чернин: Ювілейна, Попівка, Лобківка

Северинівка: Шкільна

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Таращанський

Лук'янівка: Центральна, Набережна, Польова, Річкова, Перемоги, Колгоспна, Лісова, Зарічний пров.

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Таращанський

Калинове: Набережна, Заводська, Зарічна, Молодіжна, Вуличний

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Таращанський

Лук'янівка: Центральна, Набережна, Польова, Річкова, Перемоги, Колгоспна, Лісова, Зарічний пров.

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Тетіївський

Стадниця: Петра Савеги, Кулагіна, Нагірна, Гуркіна, Польова

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Фастівський

Велика Офірна: Чумацький Шлях, Луговий, Леніна, Шевченка, Матросова, Шевченка пров., Садова, Малишка, Тичини, Толстого пров., Тичини пров., Садовий, Чумацький шлях пров., Набережна, Толстого, Набережний

Мала Снітинка: Гагаріна, Без назви, Гагаріна пров., Київська, Унавська, Собковського, Матросова, Шевченка, Матросова пров., Терешкової, Нова

Мотовилівка: Вулиця невизначена, Пархоменка, Новолісна, Лісна, Зелена, Світла, Лісовий, Зелений, Зіркова, Ставкова, Зірковий, Без назви

Вишняки: Лісна, Гагаріна, Тітова, Гагаріна пров., Тарасенківська, Лісовий, Піщана, Піщаний, Без назви

Велика Мотовилівка: Хмельницького

Скригалівка: Квітнева

Реконструкція

з 5 по 16 год

Фастівський

Веприк: Гагаріна, Стеценка, Садова, Некрасова, Миру

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Фастівський

Кощіївка: Дачна, Набережна, Савченка, Лісова, Берегова, Савченка пров., Лугова

Реконструкція

з 10 по 16 год

Чорнобильський

Чорнобиль: Без назви, Радянська

Паришів: Невизначена

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Яготинський

Яготин: Поштова, Траса Київ-Харків

Воронівщина: Шевченка, Гайдара, Лесі Українки, Лесі Українки пров.

Двірківщина: Яготинська, Центральна, Двірківська, Двірківський, Гагаріна

Черняхівський відділок: Черняхівський відділок, Центральна, Польовий стан

Черняхівка: Шевченка

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Яготинський

Черняхівка: Шевченка, Вокзальна, Крамаренка, Миру, Відділок Гречанівка, Молодіжна, Шкільна, Авіаційна, Польовий стан, Гагаріна, Заводська, Зарічна, З.Космодем'янської, Польова, Садова, Першотравнева

Богданівка: Б.Хмельницького, Бондаренка, Коцюбинського, К.Білокур, Набережна, Польова, Луначарського

Коптевичівка: Богдана Хмельницького, Київська

Жоравка: Шкільна, Першотравнева

Рокитне: Бранця

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Яготинський

Капустинці: Столбова, Першотравнева, Онищенка, Шевченка, Перемоги пров., 9 Травня, Набережний, Кривошеї, Миру, Кооперативний, Гагаріна, Хоменка, Горова, Садова, Лісовий

Фарбоване: Кутова

Добраничівка: Музейна

Технічне обслуговування

з 10 по 16 год

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 25 липня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новости киевской области, новини київщини, новини київської області, путин, киевоблэнерго, бабаков, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, новости киевщины отключения электроэнергии

среда, 22 сентября 2021 г.
09:15
Апеляційний суд підтвердив незаконність обрання попереднього керівництва Київоблради
09:01
За прошедшие сутки в Украине от коронавируса умерли больше ста человек
07:15
Сегодня, 22 сентября, ярмарки пройдут в шести районах Киева (адреса)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 22 сентября 2021 года
вторник, 21 сентября 2021 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 22 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)
20:34
Киевлян пригласили на прогулки по Днепру на “Ракете” (видео)
20:19
Сессия Броварской общины закончилась потасовкой из-за земли для участников АТО
20:04
Депутатка Бардина повторно просит Кличко отремонтировать стадион лицея №303
19:43
Украинский лоукостер в октябре начнет полеты из Киева в ОАЭ
19:23
В Госспецсвязи заявляют о попытках Броварского горсовета отобрать у них земельный участок
19:04
Антимонопольный комитет открыл дело по факту начисления пени “Киевтеплоэнерго”
18:42
МИД за 3,5 млн гривен обзавелось четырьмя электромобилями
18:26
Київщина з четверга у “жовтій” зоні: понад 600 закладів освіти можуть зачинити
18:06
С начала года владельцы элитных автомобилей Киевщины оплатили 7,6 млн гривен транспортного налога
17:46
Судья Колегаева, которая в нетрезвом виде устроила ДТП в Киеве, полтора месяца скрывалась от полиции
17:22
В Обухівському районі “зшивають” якісною дорогою три села
Календарь событий