понедельник, 26 июля 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 25 грудня 2020 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 25 грудня 2020 року (повний список населених пунктів)

Сьогодні, 25 грудня 2020 року, планові відключення електроенергії в Київській області пройдуть в Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівський, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському та Чорнобильському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Район Н/п вулиця Роботи Години
Білоцерківський Фастівка вул:Кільцева, Центральна, Нагірна, Шевченка, пров. Весняний, Жовтнева, Жовтневий, Нова, Пасіка організації:Фастівська, Відділ освіти Білоцерківської районної, ФОП Гулюватий, ПАТ Укрпошта Київська міська дирекція, ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕТОВАРИСТВО, Комунальне некомерційне підприємство, ТОВ Фастівка, ТОВ Теплобуд БЦ, РГ УПЦ Київського Патріархату Чистка траси з 8-15 по 18-30 год
Білоцерківський Біла Церква вул.:Глиняна Капітальний ремонт з 8-00 по 18-00 год
Білоцерківський Біла Церква вул.:Кар'єрний, Леваневського, Челюскінців, Чистка траси з 8-15 по 18-30 год
Богуславський Богуслав Бориса Левчинка Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Богуславський Богуслав вул:3 Гаражна, 1 Гаражна, Польова, Миколаївська, Миру, Садова, Маяковського, Дачна, Озерна, 40 років Перемоги, Ярова, Садовий, Липнева, Соборна, Б. Хмельницького організації:ФОП СТЕЛЬМАШЕНКО ВОЛОДИМИР МИХАЙЛОВИЧ, ФОП Пузатко ЄвгенВячеславович, Відділ освіти Богуславської РДА, ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ПО, ФОП Андросенко Лідія Василівна, ФОП Сергій Филимонович, ФОП Верхолаз Наталія Петрівна, КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ФОП Огородник Олександр Миколайович, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ, ФОП Даценко Руслан Миколайович, ФОП ТАБАЧКОВ ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ, ОБ'ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Бориспільський с. Щасливе вул. Бориспільська Капітальний ремонт з 09-00 по 17-00 год
Бориспільський Бориспіль вул:Глібова, Київський Шлях організації:Комунальне підприємство Житлове, Комунальне підприємство теплових мереж, Приватне акціонерне товариство, Товариство з обмеженоювідповідальністю, Фізична особа-підприємець Капітальний ремонт з 8-30 по 17-00 год
Бориспільський Бориспіль вул:Ленінградська, Соборна, Сергія Камінського організації:ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО, Комунальне підприємство теплових мереж Капітальний ремонт з 8-30 по 17-00 год
Бориспільський Іванків вул:Нова, Центральна, Набережний, Харківська, Ломоносова організації:СІЛЬСЬКА РАДА ІВАНКІВ, ФОП Жульєв Сергій Олексійович, Фізична особа Кузьменко Олександра, Фізична особа-підприємець, Фізична особа- підприємець Капітальний ремонт з 8-30 по 17-00 год
Бориспільський Мала Олександрівка, Велика, Глибоке вул:Патона, Розкішна, Макарова, Митна, Спаська, Білозерська, Перемоги Олександрiвка вул:Гагаріна, Європейська вул:Грушевського організації:Добровільне об'єднання приватних, Публічне акціонерне товариство Капітальний ремонт з 8-30 по 17-00 год
Бориспільський Мирне, Рогозiв вул:Центральна, Шевченка, Шкільний, Першотравнева, Рудяківська, Івана Сулими, Лесі Українки, Леніна вул:Центральна організації:Фізична особа – підприємець, Управління Гуманітарного Розвитку, Мирненська загальноосвітняшкола, ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО, ПАТ КИЇВОБЛГАЗ, Житлово комунальний комбінат, Релігійна організація Свято-Ірининська, Приватне акціонерне товариство, Фізична підприємець, ПП Грималюк Василь Васильович Капітальний ремонт з 8-30 по 17-00 год
Броварський Велика Димерка вул:Вереснева, Пушкіна, Богданівський, Квітнева, Заліська, Лісова, Квітневий, Богданівська, Відродження, Січнева, Вокзальна, Пушкіна пров., Городня організації:ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ВЕЛИКОДИМЕРСЬКОЇ, ФОП Хомич Наталія Миколаївна Капітальний ремонт з 8-00 по 18-30 год
Васильківський с.Мархалівка вул. Лісовий, Садова, 8 Березня, Молодіжна,Незалежності, Б. Хмельницького Капітальний ремонт з 8-30 по 18-00 год
Васильківський с.Варовичі вул.Варовичівська,Зарічна

Приватне підприємство

Капітальний ремонт з 8-30 по 18-00 год
Вишгородський с. Лютіж всі вулиці Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Вишгородський Козаровичі вул:Київська, Соборна, Б.Хмельницького, Незалежності організації:Козаровицька сільська рада, УПЦ КП Святої Покрови, КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Вишгородський Ровжі Синяк вул:Мисливська, Партизанська вул:Садова Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Вишгородський Лютіж вул:Сваромська, Квіткова, Полянського, Поповича, Лесі Українки, І.Франка, Малькова, Харківця, Київська, Чернинська, Прилісна, Вишнева, Польова Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Володарський Рубченки, Чепіжинці вул:Центральна, Клубний, Плугатаря, Гагаріна, 1-го Травня, Комарова, Квітнева, Шевченка вул:Шкільна організації:Володарська районна державна, ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО, Рубченки сільська Рада, ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО, Відділкультури Володарської районної, Відділ освіти Володарської Районної, Публічне акціонерне товариство, ФОП Тимченко Олена Багатюк Т.М., КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО Чистка траси з 8-15 по 18-30 год
Ірпінський Ворзель вул:Молодіжна, Лесі Українки, Квіткова організації:ОСББ КВІТКОВИЙ-2016 Технічне обслуговування з 8-30 по 19-00 год
Ірпінський Ворзель вул:Свободи просп., Курортна, Миру організації:КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО, Комунальний заклад Київської, Ворзельська селищна рада, Націон.універс.Києво-Могилянська Капітальний ремонт з 8-30 по 19-00 год
Кагарлицький Расавка Ліщинська Ліщинка вул:Степова вул:Леніна Капітальний ремонт з 8-30 по 18-00 год
Києво-Святошинський Ходосівка вул:Лугова, Феодосія Печерського, Жовтнева, Гагаріна, Єдності Технічне обслуговування з 8-30 по 19-00 год
Києво-Святошинський Кременище, Круглик вул:Максимова, Якуніна вул:Вітянська організації:ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ, Публічне акціонерне товариство по Капітальний ремонт з 8-30 по 19-00 год
Києво-Святошинський Ходосівка вул:Соборна, Островського, Степова, Південна, Шевченка, Леніна, Мазепи, Травнева, Квітнева організації:Ходосівська сільська рада Технічне обслуговування з 8-30 по 19-00 год
Києво-Святошинський Ходосівка вул:Суворова, Тугай, Леніна, Соборна організації:ПП Таотрейд компані, ФОП Хоміч Юрій Володимирович Капітальний ремонт з 8-30 по 19-00 год
Макарівський Березівка вул:Лісова Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Макарівський Березівка вул:Сунична, Чорнобильська Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Миронівський Світле, Польове вул:Дружби вул:Миру, Садовий організації:ПАТ Миронівське, Полівська сільська рада, СТ Мальва, ФОП Антоненко Тетяна Василівна, ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕТОВАРИСТВО, КНП Миронівський РЦПМСД Технічне обслуговування з 8-30 по 17-00 год
Обухівський Підгірці, Креничі, Гвоздів, Копачів, Обухів, Великі, Малі, Українка, Григорівка, Мала, Паращина, Рославичі вул:Київська, Васильківська, Нагірна, Польова, Боровкова вул:Центральна, Лісова, Межигірська, Садова, Польова, СТ Родник, Зелений Гай, Межигірський пров. вул:Горького вул:Київська Дмитровичівул:Лесі Українки, Київська, Бідношеї, Васильківська, Невизначена Дмитровичі вул:Васильківська, Володимирська вул:Зв'язку вул:Садова вул:Садова вул:Садова вул:Поле вул:СТ Смерічка СТЕПОВЕ- 2 організації:Приватне підприємство, ПКТТП Магістраль, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ, ВККомунар, МПП Свій дім , ТОВ Ініціатива плюс, Товариство з обмеженою, ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ПЛЮС, Приватне акціонерне товариство, Комунальне некомерційне підприємство, ФОП Кабанець, Підгірцівська сільська рада, Підгірцівське комунальне, Садівницьке товариство Зоря, Садове тов.Креничі, Великодмитровицька сільська рада, Публічне акціонерне товариство, Садівницьке товариство, Садове тов. Сувенір, Садове тов. Труд, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ, Садове тов. Солнечное, Садівницьке товариствоБудівельник-5, Садове тов.Вітчизна, Сад.товСмерічка-2, Обслуговуючий кооператив, Садове товариство, ТОВ Катафот, ТОВ ГЕЛІКОМ ЛВ, Фізична особа, Товариство з обмеженою Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Обухівський Степок, Обухів, Романків, Мала, Перше вул:Корольова, Ватутіна, Яблунева, Горбахи, Польова вул:Малишка, Київська вул:Лісова Вільшанка вул:Шевченка, Садова, Вишнева, Польова, Васильківська, Миру, Горького, Джерельна Травня вул:П. Гудимаорганізації:ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ, ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО, Православне сестринство Святої Княжни, Фізична особа-підприємець, С\/р некомерційне підприємство, Товариство з обмеженою відповідальністю, ТОВ Вільшанські продукти, ПУБЛІЧНЕ СвітАКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО, Комунальне підприємство, Фізична особа – підприємець, Обухівське районне споживче товариство, ФОП Літовченко Віктор Васильович, ВІДДІЛ ОСВІТИ ОБУХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ, Приватна фірма Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Переяслав-Хмельницький Дем'янці вул:Кучеренка, Центральна, Слави, Шкільна, Молодіжна, Кучеренка пров., Партизанська ПО, СЕЛЯНСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО, ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО, Публічне акціонерне товариство, Дем`янецька сільська рада, РАЙОННИЙ ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ, СПДПастернак Р.М., ФОП Миколаєнко Володимир Вікторович, ФОП Лоха О.С., Споживче товариство Регіна-М, ФОП Кузьменко Олексійович Чистка траси з 8-30 по 16-30 год
Переяслав-Хмельницький Студеники, Козлів, Переяславське, Жовтневе, Переяслав-Хмельницький вул:Лісова, Садова вул:Гайова, Колгоспна, Майдан, Жулі, Гаманець, Шлях, Лої, Піщана, Польова, Касяни, Шкільна, Барабаші, Бойка, Загребля, Красоловки вул:Привокзальна, Лесі Українки, Польова, Горького, Переяслівська, Центральна, Молодіжна, Заводська, Гагаріна, Вишнева, Дружби, Прорізна, Бориса, Поліська, Серпнева, Вереснева, Ранкова вул:Молодіжна, Переяславська, Кравченка, Миру, Діагональна, Шевченка, Корзуна, Шкільна, 1 Діагональний, 2 Діагональний, Леніна, Польова, 40 років Перемоги, Кравченкапров. вул:Хмельницького Богдана організації:Студениківська сільська рада, ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ПО, Споживче Смерека, Публічне акціонерне товариство, СПІЛЬНЕ УКРАЇНСЬКО-ВЕЛИКОБРИТАНСЬКЕ, Фермерське господарство, ФОП Смашний Олександр Валерійович, ДПКиївське Нікіщенкообласне дорожнє управління, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ, ФОП Кремешна Тетяна Василівна, ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО, СПД Полоз Григорій Свиридович, УПЦ КИЇВСЬКА МИТРОПОЛІЯ, ФОП Михайло Алімович, ФОП Задірако Юлія Володимирівна, ФОП Демиденко Наталія Іванівна, КНП Переяслав-Хмельницька ЦПМСД, ФОП Козелецька Катерина Антонівна, ФОП Ліщук Василь Миколайович, ТОВ ГРУП, ФОП Тарасюк Валерій Анатолійович, СТ Світлана, КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПЕРЕЯСЛАВСЬКЕ, Приватне акціонерне товариство, Акціонерне товариство Укртрансгаз, ТОВ АГРОШЛЯХБУД, ФОП Дорошенко Юрій Дмитрович, ФОП Бурдун Алла Василівна, Садівниче Товариство Чистка траси з 8-30 по 16-30 год
Сквирський с.Селезенівка в.Жданова .Травнева Чистка траси з 8-15 по 18-30 год
Сквирський Селезенівка Каленна вул:Польова, Соборна, Зарічна, Лісова вул:Гагаріна Чистка траси з 8-15 по 18-30 год
Сквирський Селезенівка вул:Травнева, Шевченка організації:Фермерське господарство Горизонт, Фермерське господарство Промінь, Публічне акціонерне товариство по, Селезенівська сільська рада Чистка траси з 8-15 по 18-30 год
Ставищенський с.Ясенівка С.Рада.садік,вул.Гагаріна, Миру Чистка траси з 8-30 по 18-00 год
Таращанський Ківшовата вул:Космонавтів, 40 років Перемоги, Калинова, Омельченко, Миру організації:ПУБЛЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО Реконструкція з 8-00 по 17-00 год
Таращанський Велика Березянка вул:Перемоги, Михайлівська, Стадіонний, Щастя, Затишна, Польова, Свободи організації:ВІДДІЛ ОСВІТИ І НАУКИ Чистка траси з 8-00 по 17-00 год
Таращанський Тараща Озерна Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Тетіївський Юрківка, Тетіїв вул:Шевченка вул:Польова, Першотравнева, Якова Краснєнкова пров. організації:Приватне акціонерне товариство, Товариство з обмеженою відповідальністю, Публічне акціонернетовариство, ВУВКГ Тетіївводоканал Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Тетіївський Юрківка, Тетіїв вул:Шевченка вул:Польова, Першотравнева, Якова Краснєнкова пров. організації:Приватне акціонерне товариство, Товариство з обмеженою відповідальністю, Публічне акціонернетовариство, ВУВКГ Тетіївводоканал Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Тетіївський Стадниця вул:Шкільна, Радянська, Шевченка, Колгоспна, Піонерська, Жовтнева, Космонавтів, Заводська, Петра Савеги, Кулагіна, Нагірна, Гуркіна, Польова, Перемоги організації:Церква Свято-Різдва Богородиці, УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО, СФГ Світанок, Публічне акціонерне товариство, Комунальне Підприємство Дібрівка-Обрій, ППКрет Микола Васильович, ООЦ ЄХБ м. Києва та Київської, ФОП Химич Людмила Укртелеком, ФОП Олена Генадіївна Лазарук, Виконавчий комітет Тетіївської Технічне обслуговування з 8-30 по 18-00 год
Фастівський Кожанка вул:Андрія Галущенка організації:ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ Технічне обслуговування з 8-30 по 19-00 год
Фастівський Єлизаветівка вул:Польова, Без назви, Вулиця невизначена, Вишнева, Шевченка організації:КНП ФРР Фастівський Центр ПМСД, ТОВ НИВААГРО, ФОП Тихоненко Сергій Володимирович Технічне обслуговування з 8-30 по 19-00 год
Чорнобильський с.Т.Ліс вул:Без назви організації:ДСП Екоцентр Технічне обслуговування з 8-30 по 19-00 год
Чорнобильський Чорнобиль вул:Без назви, Радянська організації:ДСП Екоцентр, Державне спеціалізоване підприємство, Головне управління Національної поліції Технічне обслуговування з 8-30 по 19-00 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 24 грудня 2020 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новости киевской области, новости киевщины, новини київщини, новини київської області, путин, киевоблэнерго, бабаков, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, отключения электроэнергии

понедельник, 26 июля 2021 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 27 липня 2021 року (повний список населених пунктів)
20:26
В Киеве выявили двух пьяных водителей маршруток (фото)
20:04
В ТРЦ Gulliver состоится фан-встреча с героями мульфильма “Гулливер возвращается”
19:45
Фінансування закладів охорони здоров’я Київщини потребує коригування, - Добрянський
19:42
Представители столичной власти поддержали иск прокуратуры о возвращении Усадьбы Терещенко в комсобственность
19:28
СБУ предотвратила вывоз из Украины комплектующих к зенитно-ракетным комплексам (фото)
19:05
Столичные налоговики вернули жителям столицы более 27 млн гривен скидок на доходы физлиц
18:47
В Броварах мужчину приговорили к 8 годам лишения свободы за убийство
18:20
“Киевтеплоэнерго” получит кредит в 140 млн евро от ЕБРР
18:04
На Оболони оперативники задержали уроженца Донбасса за кражу лифтового оборудования (фото)
17:45
На Киевщине в реках Красная и Рось произошел замор рыбы (фото)
17:21
Функции мэра Киева и главы КГГА нужно разделить, - эксперты
17:03
Возный победил в конкурсе на пост начальника управления экологии КГГА
16:45
В Белоцерковском районе Киевщины введен карантин из-за обнаружения бешенства у лисицы
16:23
Виталий Нестор: проезд столичных школьников в общественном транспорте остается бесплатным
16:01
Госгеонедра может получить право без суда отменять “спящие лицензии” на разработку недр
Календарь событий