суббота, 15 мая 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 20 квітня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 20 квітня 2021 року (повний список населених пунктів)

Сьогодні, 20 квітня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області пройдуть в Білоцерківському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Миронівський, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському та Таращанському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць Вид планових робіт Час проведення
Білоцерківський Мала Вільшанка: Миру, Миру 5 пров., Шкільна, Миру 4 пров., Радянська

Бакали: Ступича

Реконструкція з 8 по 20 год
Білоцерківський Узин: Незалежності, Незалежності пров., Поповича Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бориспільський Бориспіль: Степова, Володимира Момота, Київський Шлях, Старокиївська

Кийлiв: Набережна, Озонна

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Любарцi: Центральна, Братів Гопкалів, Короленка, Центральний, Пушкіна, Молодіжна, Короленка пров., Перемоги пров., Братів Гопкалів пров., Шевченка, Шевченка пров. Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Любарцi: Ентузіастів, Механізаторів пров., Ново-Петровська, Молодіжна, Сонячна, Сонячний, Макаровицька

Петропавлівське: Бориспільська

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Любарцi: Польова, Франка, Марини Копач, Братів Жалдаків, Центральний, Європейська, Шовковична, Центральна, Шевченка пров., Шевченка, Сонячна, Ново-Петровська

Вишеньки: Шевченка

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Любарцi: Центральна, Лермонтова, Пушкіна, Пушкіна пров., Волошковий, Волошкова, Туполева

Лебедин: Сулими Івана

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Любарцi: Матросова, Арсенальна Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Любарцi: Центральна, Іванківська Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Любарцi: Миру, Зоряна, Соборна, Арсенальна, Польова, Європейська, Соборний Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Бориспіль: Бежівка, Київський Шлях, Головатого, Толстого, Митрополита Шептицького, Франка, Нижній Вал, Європейська, Котляревського, Яцютівка, Нова, Нова ІІ, Шевченка, Остапа Вересая, Тараса Трясила, Робітнича, Бориса Дробинського, Філатова, Петра Волянюка, Банківська, Робітничий, Лютнева Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бориспільський Бориспіль: Броварська Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Бориспіль: Кооперативна, Богдана Ступки, Городня, А. Малишка пров., Дніпровська, Н.Левицького, А. Малишка, Преображенська, Івана Піддубного, Слов`янська, Бежівка, Вітрова, Плеханова, Академіка Заболотного, Богдана Ступки пров., Збанацького, Галицька, М.Залізняка Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Рогозiв: Степана Разіна, Садова, Садовий, Незалежності, Глибоцька, Тарасівська, Комарова, Дружби, Незалежності пров., Березняки, Калинова Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бородянський Небрат: Михайлівська, Покровська, Гутніченко, Волошкова, Квітнева, Вересневий, Арсенальна

Берестянка: Центральна

Нове Залісся: Київська, Лугова, Молодіжна, Дніпровська, Шевченка пров., Львівська, Подільська, Леніна, Арсенальна, Залізнична, Садова, Будівельників, Студентська, Сімферопольська, Кримська, Чорноморська, Севастопольська

Бородянка: Леніна

Шибене: Кооперативна

Реконструкція з 9 по 18 год
Броварський Залісся:

Богданівка: Горького, Горького пров., Богдана Хмельницького, Молодіжна, Юнацька, Висока, Лісова

Княжичі: Шкільна

Реконструкція з 9 по 19 год
Броварський Бровари: Ярослава Мудрого, Київська, Шолом-Алейхема, Шевченка Реконструкція з 10 по 17 год
Броварський Княжичі: Мирна, Максименка, Зелена, Слави, Соборності, Лисенка, Майська, Травнева, Гороб'я, Стогнія, Польова, Преображенська, Чорновола, Залозного пров., Княжа, Залозного, Будівельників, Княжий пров., Садова, Київська, Дачна, Озерна, Стогнія пров., 5 Лінія, Київський, 3 Лінія, Ялинкова, Абрикосова, Лісна, Кутузова, Марії Лагунової, Кутузова пров., Щаслива, Шкільна, Ювілейна, Глибока, Свободи, М.Логунова, Нова, Осинкова, Лесі Українки, Гагаріна, Ясна, Поповича, Ясний, Райдужна, Корольова, СТ "Ялинка", Кільцева, Гузара, Затишна, Кагатна

Требухів: Щаслива

Зазим'є: Мельника

Бровари: Гордієнка Костя, М.Лагунової, Короленка, Металургів, Окружна

Шевченкове: Теплична, Космонавтів, Київська

Соболівка: Воїнів Інтернаціоналістів

Реконструкція з 12 по 14 год
Васильківський Борисів: Вишнева, Боженка, Матросова, Зелений, Боженка пров., Ставкова, Вишневий

Залізне: Народний

Реконструкція з 8 по 18 год
Васильківський Велика Солтанівка: Жовтнева, Першотравнева, Колективна, Польова, Вишнева, Ягідний, Набережна, Незалежності, Леніна, Поле, СТ "Руслан", Лісова, Радужна

Мала Солтанівка: Осінній, Осіння, Київська, Садова, Леніна пров., Дачна, Володимирська, Борівський, Борівська, Миру, Гагаріна, Комсомольська, Шевченка, Поповича, Південна, Першотравневий, Миколаївська, Першотравнева, Солов`їна, Зарічна, Лісова, Сонячна, Польова, СТ "Фіалка", СТ "Родіна", СТ "Генетик", СТ "Будівельник -2", Титова, Лугова, Вишнева, Б. Хмельницького, СТ "Тепловик"

Порадівка: Щорса, Жукова, Запорізька, Радгоспна, Центральна, Незалежності, Чапаєва, Гагаріна, Чкалова, Піонерська, Пархоменка, Леніна, Шевченка, Польова, Садова, Нова, Молодіжна, Весняна

Руликів: Травнева, Боженка, Космонавтів, Радгоспна

Васильків: Володимирська, Софіївська, Покровська

Варовичі: Нова

Кодаки: Київська, Лесі Українки, Ювілейна

Скрипки: Набережна

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Васильківський Барахти: Волошкова, Поле Реконструкція з 10 по 17 год
Вишгородський Нові Петрівці: 1-го Травня, 1-го Травня пров. Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Вишгородський Нові Петрівці: Європейська Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Вишгородський Нові Петрівці: Ягідна, Абрикосова, Сонячна, Ворошилова, Вишнева, Полунична, Спортивна, Соборна, Масив "Ягоди" Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Вишгородський Лютіж: Грушевського, Леніна, Харківця, Визволителів, Дніпровська Реконструкція з 9 по 17 год
Вишгородський Гута-Межигірська: Силкіна, Нагірна, Вулиця невизначена, СТ "Лютіж"

Лютіж: Ватутіна, Шевченка

Димер: Революції

Синяк: Зарічна, Леніна, Нова, Набережна, Молодіжна, Київська, Жовтнева, Овчаренка, Депутатська, Шевченка, Садова, Комсомольська, СТ "Полум'я", СТ "Оріон", урочище Шевелівка

Червоне: Пролетарська, Вулиця невизначена, Волошкова, урочище “Калинове”

Раківка: Чайки, Гагаріна, Лугова, СТ "Журавлі", СТ "Дружба-2"

Реконструкція з 9 по 19 год
Іванківський Мар'янівка: Західна, Київська, Шляхова, Молодіжна Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Іванківський Млачівка: Жовтнева Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Іванківський Підгайне: Київська, Чорнобаєва пров., 1-го Травня, Лісова, Сергієнко, Щорса пров.

Рудня-Левківська: Дружби

Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Іванківський Кропивня: Поліська, Шкільна Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Іванківський Кропивня: Поліська Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Іванківський Олива: Іванова, Дружби, Ровенська Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Ірпінський Буча: Кірова, Остапа Вишні, Остапа Вишні пров., Грушевського

Гостомель: Проскурівська

Михайлівка-Рубежівка: Житомирська, Садова

Реконструкція з 9 по 17 год
Кагарлицький Стайки: Григорія Іванченка, Стадіонна, Франка, Заводська, Козацька, Вишнева, Київська, Ранкова, Зарічна, Шевченка, Незалежності, Кільцева, Колгоспна, Дніпровський, Наддніпрянська, СТ "Днiпровські кручi" Реконструкція з 8 по 19 год
К.-Святошинський Гатне: Інститутська Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Гатне: Сірка, Чумацька, Курганна, Грушева, Зоряна, Симоненко, Каштанова, Б.Хмельницького Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Гатне: Чумацька, Абрикосова, Райдужна, Північна, Виноградна, Святкова, Калинова Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Крюківщина: Тургенєва, Лісна, Лісний, Західний, Нова, Новий, Сахравська, Польова, Мічуріна, Привокзальна, Кільцева, Ярова, Балукова, Ленінградська площа, Ленінградська, Південний, Першотравнева, Пошта, до вимоги, Солов'їна, Козацька, Чумацька, Миру, Соснова, Сонячна, Яблунева, Боярська, Новосільська, Залізнична, Слов'янська

Боярка: Полярна

Тарасівка: Шевченка, Ярова, Шкільна, Горького, Абрикосова, Олініченко, Братів Чмілів, Маяковського, Н.Олійниченка, Островського, Довженка, Київська, Комарова, Кірова, Надії

Софіївська Борщагівка: Печерська, Скіфська

Гатне: Курганна, Ярова

Ходосівка: Островського, Молодіжна

Вишневе: Балукова, В.Чорновола, Першотравнева

Шпитьки: Лугова

Шевченкове: Ранкова

Реконструкція з 10 по 15 год
Миронівський Світле: Стрільця, Дружби Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Миронівський Шандра: Трохименка, Фермерська, Лугова

Салів: Центральна

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Пристроми: Шевченка, Миколаївська, Незалежності, Молодіжна, Броварська Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Рокитнянський Рокитне: Незалежності, Коцюбинського, Лесі Українки, Соборний, Колгоспна, 2-га Шкільна, Шкільна Капітальний ремонт з 9 по 20 год
Сквирський Сквира: Залізнична, Київська Капітальний ремонт з 9 по 20 год
Таращанський Тараща: Софіївська, Лугова, Дачна, Лісова, Вільхова, Антонова, Софіївський пров., Соснова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Таращанський Ріжки: Центральна, Молодіжна, Садова, Перемоги Чистка траси з 12 по 19 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 19 квітня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новости киевской области, новини київщини, новини київської області, путин, киевоблэнерго, бабаков, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, новости киевщины отключения электроэнергии

суббота, 15 мая 2021 г.
16:18
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
17:05
Столичные троллейбусы в ночь на 16 и 17 мая изменят маршруты в связи с капремонтом проспекта Бандеры (схемы)
16:04
В Киеве за минувшие сутки выявили более 500 новых носителей коронавируса
15:45
Славутич може позбавити фінансування місцеві ветеранські організації
15:03
Сегодня в столице стартовали национальные соревнования ветеранов “Игры Воинов”
14:06
Неизвестные устроили “пенное шоу” в фонтане на Контрактовой площади столицы (фото)
13:03
За останню добу на коронавірус захворіло 318 жителів Київщини
12:02
СБУ сообщила о подозрении экс-нардепу Семенченко в организации обстрела канала “112” (фото)
11:03
Сегодня, 15 мая, в Киеве проходит пробное ВНО
10:04
В Киеве сотрудник банка с товарищем взорвали банкомат (фото, видео)
09:01
За сутки в Украине выявили около 7 тысяч новых носителей коронавируса (инфографика)
07:15
Планові відключення електроенергії в Київській області 15 травня 2021 року (повний список населених пунктів)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 15 мая 2021 года
пятница, 14 мая 2021 г.
20:45
Субботние ярмарки 15 мая пройдут во всех десяти районах Киева (адреса)
20:36
На “Площади звезд” в Киеве открыли звезду Александру Пономареву
20:24
Инспекторы “Плесо” проверили реку Лыбедь на загрязнения
Календарь событий