суббота, 15 мая 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 19 квітня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 19 квітня 2021 року (повний список населених пунктів)

Сьогодні, 19 квітня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському і Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ

Населений пункт/Назва вулиць і номери будинків

Вид планових робіт

Час проведення

Баришівський

Березань: Маяковського, Березанський шлях, ім. Адама Міцкевича, Софроніївська

Баришівка: Коцюбинського

Реконструкція

з 8 по 20 год

Білоцерківський

Мала Вільшанка: Миру, Миру 5 пров., Шкільна, Миру 4 пров., Радянська

Бакали: Ступича

Реконструкція

з 8 по 20 год

Білоцерківський

Узин: Незалежності, Незалежності пров., Поповича

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Білоцерківський

Узин: Московська

Реконструкція

з 9 по 19 год

Білоцерківський

Узин: Нєкрасова, Висока, Незалежності

Реконструкція

з 9 по 19 год

Білоцерківський

Потіївка: Миру, Надрічна, Житня

Реконструкція

з 10 по 13 год

Богуславський

Побережка: Ярослава Мудрого, Нечуй-Левицького

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Бориспільський

Процiв: Івана Кудрі, Кудрі пров., Панська, Софіївська

Нестерівка: Комінтерна

Капітальний ремонт

з 8 по 17 год

Бориспільський

Процiв: Жовтнева, Травнева, Веселковий, Дружби, Пролісок

Капітальний ремонт

з 8 по 17 год

Бориспільський

Процiв: Пасічна, Моцака, Савонівська

Капітальний ремонт

з 8 по 17 год

Бориспільський

Процiв: Садова, Б.Хмельницького, Богдана Хмельницького пров.

Капітальний ремонт

з 8 по 17 год

Бориспільський

Процiв: Сагайдачного, Садова, Солов'їна, Б.Хмельницького

Бориспіль: Сагайдачного

Капітальний ремонт

з 8 по 17 год

Бориспільський

Головурiв: Вишнева

Процiв: Дружби, Пролісок, Сонячна, Кодіївська, Хутірська

Капітальний ремонт

з 8 по 20 год

Бориспільський

Петропавлівське: Березова, Травнева, Городська, Малинова, Малинна, Бориспільська, Центральна, Переселенців, Гаражна, Переселенців пров., Міська, Чорнобильська, Озерна, Вчительська, Левадна, Калинова, Польова, Поліська, Абрикосова, Бортницька, Дружби, Яблунева, Зернова, Вишнева, Садова, Молодіжна, Тополина, Зелена, Лісова

Петрівське: Молодіжна

Бориспіль: Центр зупинка автобуса №316

Капітальний ремонт

з 8 по 18 год

Бориспільський

Іванків: Джерельна, Федора Петруся, Братуся, Гагаріна, Петруся, Бродівська, Федора Петруся пров., Бориспільська, Шевченка пров., Шевченка, Кобзаря, Фрунзе, Остапа Вишні, Лозова, Польова, Зоряна, Джерельний пров., Нахімова

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Бориспільський

Іванків: Піщана, Молодіжна

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Бориспільський

Рогозiв: Степана Разіна, Садова, Садовий, Незалежності, Глибоцька, Тарасівська, Комарова, Дружби, Незалежності пров., Березняки, Калинова

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Бориспільський

Бориспіль: Левадна, Левадний, Фізкультурний пров., Бежівка, Кооперативна, Стеценка, Липова, Глибоцька, Вітрова, Н.Левицького, Ветрова пров., Голосіївська, Дніпровська, М.Залізняка, Приозерна, Нечуя –Левицького пров., Свободи пров., Ганни Каленченко, Городня, Привокзальний, Головатого, Головатого пров., Лесі Українки, Привокзальна, Київський Шлях, Трипільська, Старовокзальна, Голубівка, Лісова, Володимирський, Завокзальна, Шевченка, Деснянська, Зелена, Кибальчича, Мусорського, Довженка, Козацька, Айвазовського, Дружби пров., Салютна, Паторжинського, Франка, Галицька, Данила Галицького, Збанацького, Богдана Ступки пров., Широка, Д. Волошка, Богдана Ступки, І.Мечникова, Дружби народів, Менделєєва, Мечникова, Старовокзальний, Саксаганського, Академіка Вернадського, Софіївська, Мистецька, Академіка Заболотного, Харківська, Мілютенка, Сім'ї Сосніних пров., Коцюбинського пров., С.Сосніних, Сім'ї Сосніних, Лобановського, М. Цветаєвої, Р. Окіпної пров., Магістральна, Спортивна, Спортивний, Вокзальна, Бандуристів

Іванків: Бориспільський, Комарова пров., Джерельна, Федора Петруся, Братуся, Гагаріна, Петруся, Бродівська, Федора Петруся пров., Бориспільська, Шевченка пров., Шевченка, Кобзаря, Фрунзе, Остапа Вишні, Лозова, Польова, Зоряна, Джерельний пров., Нахімова, Невизначена, Харківська

Вишеньки: Шевченка

Кийлiв: Дамба

Гора: Горіхова

Капітальний ремонт

з 10 по 17 год

Броварський

Зоря Войково: Леніна, Щорса, Гагаріна, Перемоги, Миру, Гагаріна пров.

Гоголів: Миру

Семиполки: Миру

Зоря: Перемоги

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Броварський

Залісся:

Богданівка: Горького, Горького пров., Богдана Хмельницького, Молодіжна, Юнацька, Висока, Лісова

Княжичі: Шкільна

Реконструкція

з 9 по 19 год

Броварський

Бровари: Ярослава Мудрого, Київська, Шолом-Алейхема, Шевченка

Реконструкція

з 10 по 17 год

Васильківський

Борисів: Вишнева, Боженка, Матросова, Зелений, Боженка пров., Ставкова, Вишневий

Залізне: Народний

Реконструкція

з 8 по 18 год

Васильківський

Безп'ятне: Грушевського, Васильківська, Квітнева, Садова, Садовий, Центральна, Загородня, Польова

Кулибаба: Першотравнева, Київська, СТ "Будівельник-2", СТ "Кіно", Травнева, Першотравневий

Руликів: Космонавтів, Боженка, Травнева, Нова

Митниця: Шулявка, Польова, Леніна, Київська, 1 Травня, Фастівська, Молодіжна, Гагаріна, Шевченка, Садова, Центральна, Поле, Траса Київ-Одеса, Сонячна

Червоне: Васильківська, Садова, Садовий, Миру, Шкільна, Польова, Сонячна

Порадівка: Центральна, Нова, Шевченка, Запорізька

Застугна: Грушевського, Кар'єрна

Кодаки: Першотравнева, СТ "Вчитель"

Васильків: Донбасівський

Барахти: СТ "Прип'ять"

Червоне (Застугнянська с/р): Васильківська

Глеваха: траса Київ-Одеса

Капітальний ремонт

з 8 по 17 год

Васильківський

Рославичі: Чкалова пров., Жовтнева, Шевченка, Жовтневий, Щорса

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Васильківський

Гребінки: Київська, Молодіжна, Кірова

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Васильківський

Барахти: Волошкова, Поле

Реконструкція

з 10 по 17 год

Васильківський

Барахти: Хліборобська, Васильківська, Леніна, Окружна, Горького, Волошкова, Соснова, Васильківський пров., Садова, Терасна, Ворошилова, Лісний, Михайлівська, Вишнева, Леніна пров., Жукова, Шевченка, Шевченка пров., Гоголя, Молодіжна, Тракторна, Поле, Промінська

Глеваха: Аеродром "Васильків"

Кодаки: Максима Рильського, Кармелюка, Південна, Кірова, Мічуріна, Панаса Мирного, Площа Леніна

Реконструкція

з 10 по 17 год

Вишгородський

Нові Петрівці: Каневський, Польова, Каневська, Івана Кудрі, Козацька

Технічне обслуговування

з 8 по 20 год

Вишгородський

Лютіж: Грушевського, Леніна, Харківця, Визволителів, Дніпровська

Реконструкція

з 9 по 17 год

Іванківський

Шпилі: Шкільна, Калиновий, 1-го Травня, Миру, Шевченка

Технічне обслуговування

з 8 по 20 год

Іванківський

Шпилі: В.Кібенка, Лугова, Вінницька, Дружби народів

Технічне обслуговування

з 8 по 20 год

Іванківський

Шпилі: Шевченка, Шевченка пров., К.Фещенко, Миру, Шкільна

Технічне обслуговування

з 8 по 20 год

Ірпінський

Ворзель: Курортна, Тюльпанова, Франка, Молодіжна, Стражеска

Реконструкція

з 8 по 17 год

Ірпінський

Ворзель: Березова, 8 Березня, Тургенєва, Чернишевського пров., Чернишевського, Чкалова, Борщагівська

Реконструкція

з 8 по 17 год

К.-Святошинський

Крюківщина: Гагаріна, Сахравська, Гайова

Реконструкція

з 8 по 18 год

К.-Святошинський

Крюківщина: Садова, Лобановського, Вереснева

Капітальний ремонт

з 8 по 18 год

К.-Святошинський

Гатне: Гоголя, Кармелюка, Дорошенка, Коцюбинського, Кібернетична, Південна, Берегова, Інститутська, Андріївська, Кібернетичний, Ботанічна

Софіївська Борщагівка: Пушкіна

Вишневе: Південна

Нове: Чкалова

Ходосівка: Набережна

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

К.-Святошинський

Гатне: Коцюбинського, Зелений, Виноградна, Кібернетична

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

К.-Святошинський

Гурівщина: Молодіжна, Польова, Лісна, Лісова, Київська, Благовісна, Пролетарський, Поповича, 32+600 км автошляху Київ-Чоп

Буча (Києво-Св.): Лісова, Пролетарська, Лісова2, Поліська, Сонячна, Благовісна, Кленова

Лісне: Лісна, Солов’їна, Кленова, Соснова, Затишна

Любимівка: Польова, Молодіжна, Київська, Пролетарська

Тарасівка: Садова

Бузова: Буча Лісова

Горбовичі: Київська

Софіївська Борщагівка: Парникова, Промислова

Святопетрівське: Я.Мудрого, Петрівського

Гореничі: Польова, Петрівського, Бородавки

Буча: сім’ї Красовських, Лісова, Пролетарська, Сонячна

Хотів: Центральний

Жорнівка: Лісна

Шпитьки: Лугова

Мила: Садова

Боярка: Хрещатик, Сади, 16 лінія, Сади,10 лінія, Соборності

Білогородка: Леніна

Бобриця: Лугова

Юрівка: Кооперативна

Петрушки: Яблунева

Ходосівка: Квітнева

Неграші: Активна

Реконструкція

з 10 по 17 год

Кагарлицький

Кагарлик: Столична, Загородня, Володимира Великого

Реконструкція

з 8 по 18 год

Макарівський

Новосілки: Центральна, Кучеренка, Карпилівська

Технічне обслуговування

з 8 по 20 год

Макарівський

Маковище: Молодіжна, Польова, Садова

Копилів: Копилівська, КТП в полі, Жовтнева

Макарів: Ватутіна

Реконструкція

з 10 по 17 год

Миронівський

Карапиші: Набережна, Б.Хмельницького, Вишневського, Незалежності, Карапиші, Головківка, Богородицька, Соборна, Лугова, Богуславська, В.Пастушенка, Перемоги, Новосілка, Кривошеї, Гагаріна, Поштова, Шевченка, Героїв України, Бобокалівка, Сагайдачного

Пустовіти: Кооперативна

Кип'ячка: Лермонтова

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Миронівський

Світле: Стрільця, Дружби

Капітальний ремонт

з 8 по 17 год

Рокитнянський

Рокитне: Незалежності, Коцюбинського, Лесі Українки, Соборний, Колгоспна, 2-га Шкільна, Шкільна

Капітальний ремонт

з 9 по 20 год

Сквирський

Сквира: Залізнична, Чумацька, Лівобережна, Соборна, Незалежності, Шевченка, Київська, Незалежності пров., Гоголя, Червона, Абрикосова, Лісова, Весняна, Весняний, Стаханова, Пушкіна, Січова, Чижика, Озерний пров., Чорновола, Фруктових садів, Миру, Польова, Комарова, Лівобережний пров., 8 Березня, Дюканова пров., Дюканова, Шевченка пров., В Дубініна, Відродження, П.Мирного, Квітнева, Польовий, Грушевського, Озерна

Фурси: Урочище "Товста", квартал

Самгородок: Шевченка

Руда: Шевченка

Реконструкція

з 8 по 17 год

Сквирський

Сквира: Залізнична, Київська

Капітальний ремонт

з 9 по 20 год

Ставищанський

Ставище: Степова, Хутірська, Кущова, Цимбала Сергія, Зелена, Піщана, Польова, Паланського

Антонівка: Польова, Шкільна, Перемоги, З.Космодем'янської, Лесі Українки, Набережна, Ярівська, Червоноармійський, Лісова, Матросова, Молодіжна, Шкільний

Полковниче: Христюка

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Ставищанський

Ставище: Цимбала Сергія, Санаторна

Реконструкція

з 13 по 19 год

Таращанський

Ківшовата: Свободи, Вишнева, Вишневий пров.

Кислівка: Шевченка

Капітальний ремонт

з 8 по 18 год

Яготинський

Лемешівка: Центральна

Чистка траси

з 8 по 20 год

Яготинський

Лозовий Яр: Шевченка, Молодіжна

Чистка траси

з 8 по 20 год

Яготинський

Лозовий Яр: Лесі Українки

Чистка траси

з 8 по 20 год

Яготинський

Яготин: Поштова, Траса Київ-Харків

Воронівщина: Шевченка, Гайдара, Лесі Українки, Лесі Українки пров.

Двірківщина: Яготинська, Центральна, Двірківська, Двірківський, Гагаріна

Черняхівський відділок: Черняхівський відділок, Центральна, Польовий стан

Черняхівка: Шевченка

Технічне обслуговування

з 8 по 20 год

Яготинський

Супоївка: Вітовецька, Набережна

Реконструкція

з 10 по 15 год

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 18 квітня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новости киевской области, новини київщини, новини київської області, путин, киевоблэнерго, бабаков, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, новости киевщины отключения электроэнергии

суббота, 15 мая 2021 г.
16:18
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
17:05
Столичные троллейбусы в ночь на 16 и 17 мая изменят маршруты в связи с капремонтом проспекта Бандеры (схемы)
16:04
В Киеве за минувшие сутки выявили более 500 новых носителей коронавируса
15:45
Славутич може позбавити фінансування місцеві ветеранські організації
15:03
Сегодня в столице стартовали национальные соревнования ветеранов “Игры Воинов”
14:06
Неизвестные устроили “пенное шоу” в фонтане на Контрактовой площади столицы (фото)
13:03
За останню добу на коронавірус захворіло 318 жителів Київщини
12:02
СБУ сообщила о подозрении экс-нардепу Семенченко в организации обстрела канала “112” (фото)
11:03
Сегодня, 15 мая, в Киеве проходит пробное ВНО
10:04
В Киеве сотрудник банка с товарищем взорвали банкомат (фото, видео)
09:01
За сутки в Украине выявили около 7 тысяч новых носителей коронавируса (инфографика)
07:15
Планові відключення електроенергії в Київській області 15 травня 2021 року (повний список населених пунктів)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 15 мая 2021 года
пятница, 14 мая 2021 г.
20:45
Субботние ярмарки 15 мая пройдут во всех десяти районах Киева (адреса)
20:36
На “Площади звезд” в Киеве открыли звезду Александру Пономареву
20:24
Инспекторы “Плесо” проверили реку Лыбедь на загрязнения
Календарь событий