суббота, 24 июля 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 19 червня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 19 червня 2021 року (повний список населених пунктів)

Завтра, 19 червня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області пройдуть в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Миронівський, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Сквирському, Ставищанському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському, Чорнобильському та Яготинському районах. 

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць Вид планових робіт Час проведення
Баришівський Перемога: Партизанська, Братів Ковалів, Космонавтів, Куренівський, Київська, Куренівська, Ватутіна, Тиха, пров. Польовий, Польова, Калинова, Березняки, Берегова, Вишнева, Шевченка, Садова, Каштановий, Вереснева, 30 років Перемоги, Медична, Молодіжна, Миру, Садовий, Назаренка, Київський, Гагаріна, Гагаріна пров., Старокиївська, Бибича, Хрещатик, Миру пров., Забайкальська, Вишневий, Ядлівська, Каштанова, Хрещатик пров.

Лук’янiвка: Щастя

Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Білоцерківський Узин: Гагаріна, Левада Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Білоцерківський Фурси: Європейська, Червона, Надрічна, Молодіжна, Ювілейна, Лугова Реконструкція з 8 по 18 год
Богуславський Щербашенцi: Коротченко, Шкільна, Хутірська, Садова, Щербака пров., Корнійчука, Ярова, Крутоярська, Шевченка, Чапаєва Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Богуславський Богуслав: Франка, Толстого, 2 Гаражна, Калініна Костянтина, 3 Гаражна Реконструкція з 9 по 20 год
Богуславський Богуслав: Франка, Толстого, 2 Гаражна, Калініна Костянтина, 3 Гаражна Реконструкція з 9 по 20 год
Бориспільський Любарцi: Центральна, Братів Гопкалів, Короленка, Центральний, Пушкіна, Молодіжна, Короленка пров., Перемоги пров., Братів Гопкалів пров., Шевченка, Шевченка пров. Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бориспільський Бориспіль: Георгія Тороповського, Соборна, Ленінградська, Київський Шлях, Соборний пров., Сергія Камінського, Одеська, Вознесенська Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Вишеньки: Короленка, Горького, Леніна, Пушкіна, Лан, Кар'єрна Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Гора: Мирний

Велика Стариця: Стасюка, Заплавна, Будівельників, Козацька, Квіткова, Щаслива

Сеньківка: Миру

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Броварський Велика Димерка: Гагаріна, Бобрицька, Богданівська, Докучаєва, Березнева, Січнева, Заліська, Городня Реконструкція з 8 по 17 год
Броварський Калинівка: Тітова, Миру, Шкільна, Антоненко, Гагаріна, Садова, Чернігівська Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Броварський Погреби: Соборна, Центральна, Яблунева, Шевченка, Малишка, Некрасова, Ватутіна, Лесі Українки, Єдності, Гончара, Молодіжна, Грушевського, Тополина, Солов'їна, Зарічна, Франка, Берегова, Європейська, Весняна, Гоголя, Лугова, Масив "Кругла", Городецького, Чкалова, Суворова, Тепличний пров., Майданівська, Кутузова, Гайдара, Горького, Каштанова, Теплична, Різдвяна, Горького пров., Дубрівський шлях, Масив "Діброва", Погребський шлях, Незалежності, Завбірська, Нова, Світанкова, Мічуріна, Вишнева, Суворова пров., Покровська, Софіївська, Терникова, Польова, Київська, Столична, Пухівська, Озерна, Рибальська, Старосільська, Висока, Старосільський, Масив "Залющина", Гайова, Осіння, Промислова, Райдужна, Прорізна, Садова, Лідіївська, Ратушного, Пасіченка, А. Пасіченка, Гагаріна, Кодацька, Стародеснянська, Деснянська, Чижика О.

Зазим'є: Промислова, Лісова, Київська, Залізнична, Деснянський, Польова

Пухівка: Деснянська

Рудня: Лебідська, Шкільна

Семиполки: Київське шосе

Бровари: Ступака

Гоголів: Шевченка

Рожни: Молодіжна

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Броварський Требухів: Перемоги, Чкалова, Кільцева дорога, Броварська, Жулянівська

Красилівка: Благодатна, Луговий, Миру, Космонавтів, Ставковий, Мирний, Лугова, Мічуріна, Молодіжна, Дружби, Конєва, Травнева, Травневий, Механізаторів, Джерельна, Незалежності, Київська, Кожедуба, Привітна, Чехова, Островського, Лесі Українки, Садова, Димерський, Центральна, Гагаріна, Франка, Європейська, Шевченка, Нова, Будівельників, Басова, Павла Тичини, Павленка, П. Мирного

Гоголів: Європейська

Гребельки:

Рожни: Нова

Мокрець: Жовтнева

Бровари: Броварської сотні, Дворянець Антоніни, Грушевського

Зазим'є: Ковалевська

Технічне обслуговування з 9 по 17 год
Васильківський Гребінки: Робітнича, Свердлова, Київська, Ворошилова, Гагаріна, Комсомольська, Лермонтова, Леніна Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Васильківський Гребінки: Молодіжна Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Вишгородський Демидів: Васильєва

Лютіж: Миру, Вітряного, Сердитого, Чапаєва, Б.Хмельницького

Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Володарський Тадіївка: Шевченка, Свободи Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Володарський Тадіївка: Шевченка Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Згурівський Згурівка: Толстого, Поліська, Перемоги, Котовського, Українська Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Іванківський Кухарі: Гайова Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Іванківський Кухарі: Гайова, Ворзельська, Заріччя, 1-го Травня, Ніни Сосніної Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Іванківський Іванків: М.Рильського, Л. Бойченко, Лісова Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Іванківський Олива: Кухарська, Лісова

Осовець: Поліська

Слобода-Кухарська: Лугова, 1-го Травня

Калинове: Зоряна, Гагаріна, Центральна, Березнева

Кухарі: Садова, Гайова, Ворзельська, Заріччя, 1-го Травня, Ніни Сосніної, Т. Шевченка, Лесі Українки, Леніна, Раківка, Молодіжна, Кузьменщина

Заруддя: Польова, Миру, Садова, Лісова, Лугова, Пушкіна, Шкільний, Шкільна, Партизанська, Заозерна, Невизначена, Набережна, Нагірна, Набережний

Капітальний ремонт з 9 по 17 год
Іванківський Іванків: Поліська, Заводська, Михайлівська, Київський, Поліський Шлях, Сонячна, В.Кібенка, Мотрича, М.Рильського, Черненко, Березка, Л. Бойченко, Лісова Капітальний ремонт з 9 по 17 год
К.-Святошинський Софіївська Борщагівка: Каштанова, Фермерська, Польова, Ярова, Яровий, Лугова, Шевченка, Фермерський пров.

Гатне: Райдужний

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Кагарлицький Леонівка: Гагаріна, Миру Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Миронівський Миронівка: Захарченка, Стрілецька, Заслонова, Старченка, Енергетиків, Суботіна, Трансформаторна, Молодіжна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Обухівський Верем'я: Ворошилова, Садова, Каштанова, Дубового, Кленова

Обухів: Каштанова, Київська

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Переяславське: Горького

Улянівка: Шкільна, Левадня, Дружби, Середня, Підгірна

Тарасівка: Шевченка

Реконструкція з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Віненці: Ветеранів

Лецьки: Першотравнева, Шевченка, Мостового, Польова, Ветеранів, Добрикова, Шевченка пров., Молодіжна, Радянська, Леніна

Реконструкція з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Лецьки: Набережна, Радянська, Мостового, Вишнева, Добрикова, Річна Реконструкція з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Віненці: Молодіжна, Ветеранів, Загребельна Реконструкція з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Пологи-Яненки: Новоселиця, Сонячна, Миру, Ровесників, Громовська, Молодіжна

Переяслав-Хмельницький: Набережна

Реконструкція з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Улянівка: Шкільна, Середня, Підгірна, Молодіжна, Польова Реконструкція з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Лецьки: Леніна, Радянська, Перемоги, Черкаська Реконструкція з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Володимира Мономаха, В. Глібовича, Свободи, Пєсклова, Борисовське поле, Грушевського Михайла Технічне обслуговування з 8 по 20 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Хмельницького Богдана, Літня, Святилівська Технічне обслуговування з 8 по 20 год
П.-Хмельницький Хоцьки: Комсомольська, Першотравневий Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Сквирський Шаліївка: Миру, Жовтнева, Першотравнева, Космонавтів пров., Пушкіна, Шевченка, Набережна, Польова

Сквира: Селекційна, Кононівська, Липовецька

Горобіївка: Польова, Сквирський бульвар

Токарівка: Жовтнева, Франка

Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Сквирський Шаліївка: Миру, Жовтнева, Першотравнева, Космонавтів пров., Пушкіна, Шевченка, Набережна, Польова

Сквира: Селекційна, Кононівська, Липовецька

Горобіївка: Польова, Сквирський бульвар

Токарівка: Жовтнева, Франка

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Сквирський Шамраївка: Волоти, Центральна, Шевченка, Городище, Шкільна, Шкільний пров., Садова, Паркова, Синявщина, Набережна, Ватутіна, Меліоративна, Іванівська, Чапаєва, Першотравнева, Новоселів, Новоселиця, Медична, Ювілейна, Лісова, Миру

Тарасівка: Миру, Партизанська, Зелена, Набережна, Лісова, Гагаріна, Гоголя, Квітнева

Кам'яна Гребля: Шевченка

Саврань: Савранська

Нова Пустоварівка: Дружби, Шевченка

Руда: Іванівська, Першотравнева, Чапаєва, Ювілейна, 30 років Перемоги, Новоселів, Паркова, Заводська, Лісова, Медична

Безпечна: Шевченка

Капітальний ремонт з 9 по 20 год
Ставищанський Гейсиха: 40 років Перемоги, Садова, Центральна, Нова, Миру, Шевченка, Федоренка

Богатирка: Шевченка

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Таращанський Тараща: Видна, Франка, Танкістів пров., Олімпійська, Курчатова, Танкістів, Комарова, Котляревського, Чкалова, Корольова, Шевченка, Озерна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Таращанський Северинівка: Польова Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Таращанський Тараща: Чкалова, Мудрого Ярослава, Михайлівська, Довженка Олександра, Довженка Олександра пров., Перемоги, Вернадського пров., Івана Мазепи, Мазепи Івана пров., Сікевича Володимира, Володимира Великого, Шевченка, Гагаріна, Виговського Івана, Безіменна, Чкалова пров. Реконструкція з 9 по 19 год
Таращанський Тараща: Чкалова, Безіменна, Орликівка, Довженка Олександра пров., Виговського Івана, Довженка Олександра, Садова, Пилипченка, Свободи, Чкалова пров., Миру, Перемоги, Мудрого Ярослава, Михайлівська, Вернадського пров., Івана Мазепи, Мазепи Івана пров., Сікевича Володимира, Володимира Великого, Шевченка, Гагаріна, Видна, Франка, Танкістів пров., Олімпійська, Курчатова, Танкістів, Комарова, Котляревського, Корольова, Озерна Реконструкція з 9 по 19 год
Тетіївський Тетіїв: Плоханівська, Севастопольська, Земляка пров., Пам'яті Героїв, Пушкіна пров., Робітнича, Пилипа Орлика пров., Адмірала Нахімова пров., Патона пров., Молодіжна, Грінчука, Дружна, Рідна, Праці, Академіка Байраківського, Тургенєва Технічне обслуговування з 8 по 14 год
Тетіївський Тетіїв: Плоханівська, Севастопольська, Земляка пров., Пам'яті Героїв, Пушкіна пров., Робітнича, Пилипа Орлика пров., Адмірала Нахімова пров., Патона пров., Молодіжна, Грінчука, Дружна, Рідна, Праці, Академіка Байраківського, Тургенєва Технічне обслуговування з 14 по 19 год
Фастівський Малополовецьке: Центральна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Бортники: Незалежності пров., Незалежності Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви Чистка траси з 8 по 19 год
Яготинський Трубівщина: Центральна, Островського, Садова, Озерна, Заярська, Мисливська

Яготин: Ярослава Мудрого

Технічне обслуговування з 8 по 19 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 18 червня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новости киевской области, новости киевщины, новини київщини, новини київської області, путин, киевоблэнерго, бабаков, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, отключения электроэнергии

суббота, 24 июля 2021 г.
18:01
Планові відключення електроенергії в Київській області 25 липня 2021 року (повний список населених пунктів)
17:03
Полицию просят проверить законность размещения автомобильной стоянки по улице Драгоманова, 6
16:06
На проспекте Бандеры произошел пожар на СТО
15:01
За сутки в Киеве от последствий COVID-19 умер один человек
14:55
Осенью в Киеве и ряде городов Украины вырастут тарифы на горячую воду и отопление
14:04
В Киеве отметили 31-ю годовщину поднятия украинского флага над столицей (фото)
13:06
Сегодня вечером, 24 июля, на трех станциях метро возможны ограничения из-за футбола
12:13
Олексій Чернишов: Проєкт “DNISTER CANYON” — чудовий приклад переваг децентралізації
12:02
За останню добу на коронавірус захворіли 30 жителів Київщини
11:03
В Броварах капітально відремонтують освітлення на 23 вулицях та шляхопроводі
10:04
За сутки в Украине привились от коронавируса почти 153 тысячи человек
09:01
В Украине отменили штрафы за нарушение правил въезда-выезда из ОРДЛО
08:06
В Украине увеличился налог на доход по страховым договорам для аграриев
07:15
Субботние ярмарки 24 июля пройдут в восьми районах Киева (адреса)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 24 июля 2021 года
пятница, 23 июля 2021 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 24 липня 2021 року (повний список населених пунктів)
Календарь событий