суббота, 24 июля 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 18 червня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 18 червня 2021 року (повний список населених пунктів)

Завтра, 18 червня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області пройдуть в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівський, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському та Чорнобильському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць Вид планових робіт Час проведення
Баришівський Перемога: Старокиївська, Забайкальська, Братів Ковалів, Ядлівська, Нова, Партизанська Технічне обслуговування з 8 по 15 год
Баришівський Лукаші: Єдності, Вишнева, Павлоградська, Будівельників, Індустріальна, Зоряна, Криворізька, Долгінцевська, Горнорудна, Західна, Саксаганського, Терновська, Поліська, Медова, Лесі Українки, Шахтарська, Інгулецька, Соборна, Шевченка, Червоноармійська, Київська, Дніпропетрівська, Сонячна Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Білоцерківський Узин: Гагаріна, Левада Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Білоцерківський Узин: Московська Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Білоцерківський Мазепинці: Івана Мазепи, Надрічна, Ярова, Набережна, Юрія Гагаріна, Садова, Щербини, Шкільна, Новоселів Реконструкція з 8 по 18 год
Білоцерківський Фурси: Європейська, Червона, Надрічна, Молодіжна, Ювілейна, Лугова Реконструкція з 8 по 18 год
Білоцерківський Матюші: Івана Мазепи, Квітнева, Перемоги, Ярослава Мудрого Реконструкція з 8 по 19 год
Білоцерківський Матюші: Івана Франка Реконструкція з 8 по 19 год
Білоцерківський Матюші: Яблунева, Івана Франка Реконструкція з 8 по 19 год
Білоцерківський Узин: Гагаріна, Левада Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Богуславський Синиця: Набережна, Центральна, Вишневий, Гагаріна, Молодіжна, Синиця, Шевченка, Садова

Дибинці: Шкільна, Ланок, Тичини, Надросся, Здрока, Промисловий, Олексія Вовченка, Миру, Нечуй-Левицького, Волошенка, Братів Олексієнків, Зацерквянська, Гірний, Гагаріна, Шевченка, Вербний, Гагаріна пров., Марка Вовчка, Польова, Садовий, Садова, Луговий, Ставковий, Ставкова, Яровий, Жукова пров., Сиволапа, Мандрики, Сидора Мандрики, Вулиця невизначена, Мілкий Нерубай, Кирієнка, Росьовий пров., Лесі Українки, Молодіжна, Макаренка, Нова

Бородані: Корольова, Ланова, Франка пров., Набережна, Остапа Вишні, Марка Вовчка, Руданського

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Богуславський Богуслав: Миколаївська, Затишна, Ватутіна пров., Ватутіна, Антюшина, Кришталева, Калинова, Гоголя, Затишний, Гранітна, Фабрична, Франка, Заросянська, Стадіонна, Райдужна, Вереснева, Ярова, Сонячна, Лугова, Чехова, Толстого, Толстого пров., Корольова, Мисайлівська, Андрія Зозулі, 50 років Перемоги, Богуславка, М.Гризун, Малишко, М.Гризун пров., Богуславка-2, 50 років Перемоги пров., 1-го Травня пров., 1-го Травня, Шевченка, Будівельна, Сошенка, Островського, Діамантова, 40 років Перемоги, Островського пров., М.Рильського, Світанкова, Вербова, П.Запорожця, Богуславка пров., Молодіжний, Робоча, Робітнича, Пушкіна пров., Сагайдачна, Б.Левченко, Шкільна, Марка Вовчка, Чумацький шлях, Петровського пров., Стадіонний, 1 Гаражна, Пшенична, Фруктова, Васильченка, 3 Гаражна, Тургенєва, Самуся, 6 Гаражна

Розкопанці: Антюшина пров.

Ісайки: Заріччя

Технічне обслуговування з 8 по 12 год
Богуславський Богуслав: Миколаївська, Затишна, Ватутіна пров., Ватутіна, Антюшина, Кришталева, Калинова, Гоголя, Затишний, Гранітна, Фабрична, Франка, Заросянська, Стадіонна, Райдужна, Вереснева, Ярова, Сонячна, Лугова, Чехова, Толстого, Толстого пров., Корольова, Мисайлівська, Андрія Зозулі, 50 років Перемоги, Богуславка, М.Гризун, Малишко, М.Гризун пров., Богуславка-2, 50 років Перемоги пров., 1-го Травня пров., 1-го Травня, Шевченка, Будівельна, Сошенка, Островського, Діамантова, 40 років Перемоги, Островського пров., М.Рильського, Світанкова, Вербова, П.Запорожця, Богуславка пров., Молодіжний, Робоча, Робітнича, Пушкіна пров., Сагайдачна, Б.Левченко, Шкільна, Марка Вовчка, Чумацький шлях, Петровського пров., Стадіонний, 1 Гаражна, Пшенична, Фруктова, Васильченка, 3 Гаражна, Тургенєва, Самуся, 6 Гаражна

Розкопанці: Антюшина пров.

Ісайки: Заріччя

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Богуславський Бородані: Корольова, Франка пров., Набережна, Остапа Вишні, Марка Вовчка Технічне обслуговування з 15 по 19 год
Бориспільський Вишеньки: Садова, Нова, Юності, Гагаріна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бориспільський Гнідин: Соснова, Гагаріна, Лісовий, Нова, Вишнева, Заводський, Сосновий пров., І.Франка, Приозерна, Козацька, Центральна, Соснова (не використовувати), Пасічна, Урочище Притаївщина, Мостова, Ватутіна пров., Щаслива, Польова, Прорізна, Прорізний, Юності, Набережна, Калинова, Юрія Вербицького, Закарпатська, Героїв, Берегова, Сагайдачного, Жукова, Загадка, Український, Зарічна, Л.Українки, Озерна, Шевченка пров., Миру, Соборна, Лугова-Мешкова, Українська, Буркута, Кравченка, Салютна, Бортницька, Кравченка пров., Учительська, Юності пров., Шевченка, Мєшкова, Вчительська, Мішкова пров., Лугова, Центральний, Окопського, Заводська, Автозаводська, Урочище Пасічна, Онищенка, Механізаторів, Урочище Млиново, Сонячна, Шкільний, Вишеньківська, І.Франка пров., Анни Хаткіної, Кузбасова, Озорянська, Чубинського, Шкільна, Луговий пров.

Вишеньки: Садова, Шевченка

Петропавлівське: Центральна

Щасливе: Демидівська, Абрикосова, Аріпей, Львівська, Виноградна, Молодіжна, Фермерська, Мисливська, Соснова, Яблунева, Урожайна, Волошкова, Незалежності, Сонячна, Місячна, Бориспільська, Радянська, Миру, Героїв Майдану, Леніна, Костянтинівська, Чарівна, Вишнева, Лисенка, П.Загребельного, Л. Костенко, Коцюбинського, Шевченка, О.Вишні, Тичини П., Чорновола В'ячеслава

Гора: Молодіжна

Велика Олександрiвка: Кочнєва

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бориспільський Затишне: Нова, Н.Тютюна, Центральна, Паркова, Травнева, Молодіжна, Польова, Садова, Пасічна, Весняна

Щасливе: Фестивальний, Харківське шосе, Липовий Гай

Ревне: Садова, Солідарності, Виноградна, Будівельників

Вишеньки: Кар'єрна, Пушкіна, Леніна

Мартусівка: Бориспільська, Мойсеєва, Шевченка, Калинова, Франка, Чубинського, Заводська, Травнева, Каштанова, Виноградна, Дружби, Садова, Перемоги, Шкільна, Широка, Гагаріна, Молодіжна, Дачна, Невизначена

Кiрове: Пащенкових

Бориспіль: Радянська

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бориспільський Вишеньки: Партизанська, Леніна, Горького, Козацька, Короленка, Центральна, Шевченка, Патона, Братів Ганжів, Б.Хмельницького, Дружби народів, Героїв Космосу, Берегова, Урожайна, Франка, Петровського, Грушевського, Боженка, Тороківська, Ковпака, Лозова, Лозовий, Багринівська, Придніпровська, Жертв Революції, Ялтинська, Приозерна, Гоголя, Кошового, Вулиця невизначена, Щорса, Ожинна, Пушкіна, Лан, Кар'єрна, Храмова, Лесі Українки, Гагаріна, Набережна, Чубинського, Зоряна, Київська, Вербова, Чорновола, Юності, Гайовий, Садова, Нова, Лугова, Оболонська, Прирічна, Затишний пров., Дамба-3, Вербицького, Котельникова, Молодіжна, Березнева, Березняківська, Рогова, Шовковична, Котовського пров.

Процiв: Дружби

Гнідин: Урочище Млиново, Юрія Вербицького, Калинова, Сагайдачного, Садова, Соборна, Кравченка, Лісова, Нова, Механізаторів, Озерна, Берегова, Лісовий, Гагаріна, Л.Українки, Бортницька, Чубинського, Сонячна, Анни Хаткіної, Зелена, Кравченка пров., Вчительська, А. Маринченка, Салютна, Буркута, Урочище Пасічна, Урочище Гатне, Лугова, Онищенка, Закарпатська, Заводська, Шкільний, Шкільна, Механізаторів пров., Вишеньківська, пров. Сонячний, Мисливська, Зелений пров., Шевченка пров., Східна, Пасічна

Бориспіль: Котляревського

Кийлiв: Набережна, Дніпровська

Київ: Михайла Коцюбинського

Старе: Заводська

Щасливе: Садова

Мартусівка: Бориспільська

Дударкiв: Бориспільська

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бородянський Луб'янка: Короленка, Харківська, Дружби, Будівельників, Квіткова, Райдужна Реконструкція з 8 по 18 год
Бородянський Луб'янка: Жовтнева, Короленка, 1-го Травня, Шевченка, Квіткова, Кравця, Студентська Реконструкція з 8 по 18 год
Бородянський Луб'янка: Шевченка Реконструкція з 8 по 18 год
Бородянський Клавдiєво-Тарасове: Шкільна, Привокзальна, Генерала Небогатова, Франка, Коцюбинського, Коцюбинського пров., Квіткова, Привокзальний, Шкільний пров., Амосова, Вербна Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Броварський Велика Димерка: Гагаріна, Бобрицька, Богданівська, Докучаєва, Березнева, Січнева, Заліська, Городня Реконструкція з 8 по 17 год
Броварський Бровари: Щолківська, Металургів, Залізнична, Ярослава Мудрого, Петлюри Симона, Київська Реконструкція з 8 по 17 год
Броварський Красилівка: Димерський, Басова

Бровари: Броварської сотні, Дворянець Антоніни

Требухів: Чкалова, Кільцева дорога, Броварська

Зазим'є: Ковалевська

Технічне обслуговування з 9 по 17 год
Васильківський Гребінки: Карла Маркса, Жовтнева, Карла Маркса пров., Жовтневий, Київська Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Васильківський Варовичі: Поліська, Нова

Данилівка: Травнева

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Васильківський Руликів: Травнева, Боженка, Космонавтів Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Васильківський Пологи: Білоцерківська, Щорса, Шевченка, Леніна, Береговий

Гребінки: Карла Маркса, Устимівська, Космічна, Прорізна, Партизанська, Зоряна, Вишнева, Дімітрова, Перемоги, Київська, Ярова, Лугова, Чернишанська, Шевченка, Франка, Польова, Північна, Архітектурна, Вулиця невизначена, Ленінградська

Кодаки: Максима Рильського

Черниші: Лугова

Реконструкція з 9 по 15 год
Вишгородський Литвинівка: Лесі Українки, Тараса Шевченка

Толокунь:

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Вишгородський Червоне: Пролетарська Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Вишгородський Синяк: Леніна, Жовтнева, Овчаренка, Депутатська, Київська Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Вишгородський Глібівка: Лесі Українки, Соборна, Кільцева, Урочище "Зелений бір", Вулиця невизначена

Новосілки: Ореханова

Ясногородка: СТ "Ясногородка-1", СТ "Сонячний", Приморська

Реконструкція з 10 по 18 год
Згурівський Мала Березанка: Козацька, Набережна, Набережний пров. Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Згурівський Жуківка: Каштанова, Перемоги, Набережна, Вулиця невизначена Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Іванківський Іванків: Тетерівський узвіз, Жовтнева, Поліська, Київська, Івана Проскури, Лесі Українки Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Іванківський Калинове: Зоряна, Гагаріна, Центральна, Березнева Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Іванківський Кухарі: Садова Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Іванківський Олива: Кухарська, Лісова

Осовець: Поліська

Слобода-Кухарська: Лугова, 1-го Травня

Калинове: Зоряна, Гагаріна, Центральна, Березнева

Кухарі: Садова, Гайова, Ворзельська, Заріччя, 1-го Травня, Ніни Сосніної, Т. Шевченка, Лесі Українки, Леніна, Раківка, Молодіжна, Кузьменщина

Заруддя: Польова, Миру, Садова, Лісова, Лугова, Пушкіна, Шкільний, Шкільна, Партизанська, Заозерна, Невизначена, Набережна, Нагірна, Набережний

Капітальний ремонт з 9 по 17 год
Ірпінський Ірпінь: Мечнікова, Соборна, Чехова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Ірпінський Буча: Богдана Хмельницького, Нове шосе, Шевченка, Заводська, Бориса Гмирі, Депутатська Реконструкція з 9 по 19 год
Кагарлицький Шубівка: Пушкіна, Дидикало, Кібітіна Реконструкція з 8 по 18 год
Кагарлицький Шубівка: Фалкова, Дидикало, Червоноармійська, Лесі Українки

Землянка: Гагаріна

Реконструкція з 8 по 18 год
Кагарлицький Тернівка: Шевченка, Чкалова Реконструкція з 8 по 18 год
Кагарлицький Тернівка: Перемоги, Космонавтів, Чкалова, Шевченка Реконструкція з 8 по 18 год
Кагарлицький Мирівка: Польова, Берегова Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Кагарлицький Уляники: Джерельна Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Кагарлицький Бендюгівка: Шевченка, Бащенка, Гагаріна Реконструкція з 9 по 19 год
К.-Святошинський Віта-Поштова: Матросова, Квітнева, Берегова, Гончарна, Лісна, Кордон 47, Лісова Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Віта-Поштова: Польова, Садова, Молодіжна, Придорожна, Верхньосадова, Звенигородська, Паркова

Тарасівка: Ярова

Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Хотів: Шевченка, Т.Наливайко, Гагаріна Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Чабани: Кірова, Автодорога М-05 Київ-Одеса км 16+570

Боярка: 33 лінія Геолог

Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Новосілки: Сонячна, Янтарна, Богуславська, Інститутська, Смерекова Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Хотів: Енергетиків Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Хотів: Матросова, Набережна Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Чабани: Машинобудівників Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Крюківщина: Ленінградська площа, Польова, Мічуріна, Ужгородська, Балукова, Франка, Археологічна, Ленінградська

Тарасівка: Північний

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Забір'я: Садова, Соснова, Набережна, Київська, Волошкова, Верховинна, Прорізна, Жовтнева, Гончаренко, Харлампієва, Загородня, Залізняка, Тихий, Панаса Мирного, Центральна, Вітянська, Тупіковий, Зоряна, Квітневий, Квітковий, Зелена, Яблунева, Грисюка

Білогородка: Мересьєва

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
К.-Святошинський Забір'я: Садова, Соснова, Набережна, Київська, Волошкова, Верховинна, Прорізна, Жовтнева, Гончаренко, Харлампієва, Загородня, Залізняка, Тихий, Панаса Мирного, Центральна, Вітянська, Тупіковий, Зоряна, Квітневий, Квітковий, Зелена, Яблунева, Грисюка

Білогородка: Мересьєва

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Макарівський Забуяння: Незалежності, Молодіжна, Франка, 1 Травня, Шевченка, Перемоги, Новошепелицька, Лесі Українки

Кодра: Шевченка

Мотижин: В.Довгича, Шевченка

Макарівська Буда: 1 Травня

Соболівка: Лісна

Технічне обслуговування з 9 по 19 год
Макарівський Забуяння: Лесі Українки, Садова, Польова, Незалежності, Короленка, Шевченка, Підлісна, Лісова, 1 Травня, Жовтнева

Буян: Вокзальна, Нова, 60-річчя Жовтня, 1 Травня, Заводська, Пролетарська

Кодра-торф: Кірова, Нова, Шевченка, Кооперативна, Молодіжна, Механізаторів, 1 Травня, Партизанська, Підлісна

Колонщина: Марянівка

Кодра: Шевченка, Молодіжний пров., Невизначена

Макарів: Ярослава Мудрого

Гавронщина: Київська

Чистка траси з 9 по 19 год
Макарівський Небелиця: Старий Шлях, Молодіжна, Шевченка, Дружби, 1 Травня, Миру, Невизначена

Кодра: Варшавська

Борівка: Центральна, 1 Травня, Молодіжна, Лісова, Зоряна, Я.Клименко, Закарпатська, Невизначена

Садки-Строївка: Строївка, Петровського

Ситняки: Миру

Макарів: Димитрія Ростовського

Рожів: Леніна, Молодіжна

Ніжиловичі: Першотравнева

Реконструкція з 10 по 18 год
Миронівський Шандра: Чкалова, Гагаріна, Т.Шевченка Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Миронівський Яхни: Деребасівська, Шкільний, Міжгірна, Кооперативна, Підгірний Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Обухівський Великі Дмитровичі: Шевченка, Київська, Космонавтів, Набережна, Лесі Українки, Радянська, Комсомольська, Тиханська, 50-річчя Жовтня

Германівка: Гагаріна

Нові Безрадичі: Тиханська

Обухів: Лермонтова

Деремезна: Приозерна

Реконструкція з 8 по 18 год
Обухівський Обухів: Волошкова, Київська, Зарічна, Підгірний ж/м, Гайдамацька, Петрусенко, Промислова, Піщана, Гоголя, Промислова зона, Шевченка Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Обухівський Старі Безрадичі: Тиханська, Київська

Нові Безрадичі: Тиханська, Київська, Левада

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Горбані: Леніна, Гагаріна, Переяславська, Перемоги

Чопилки: Центральна

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Виповзки: Молодіжна, Квіткова, Свято-Троїцька, Шевченка, Садова Реконструкція з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Виповзки: Свято-Троїцька Реконструкція з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Ташань: Переяславська, Леніна пров., Житника, Леніна, Шевченка, Польова, Молодіжна Реконструкція з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Ташань: Польова, Шевченка Реконструкція з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Виповзки: Садова, Перемоги, Свято-Троїцька Реконструкція з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Виповзки: Шевченка, Свято-Троїцька, Молодіжна Реконструкція з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Виповзки: Свято-Троїцька Реконструкція з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Чирське: Київська, Покровська, Підгірна, Набережна

Гайшин: Шевченка, Сонячна, Лугова, Польова, Святкова, Мічуріна, Космонавтів, Набережна, Покровська, Миру, Гайова, Садова, Завірська, Переяслівська, Вишнева, Стаднійчука

Переяслав-Хмельницький: Новокиївське Шосе

Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Рокитнянський Рокитне: Незалежності, Армійська, Київська, Молодіжна, Козловського, Богдана Хмельницького, Панаса Мирного, Остапа Вишні Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Сквирський Кривошиїнці: Сквирська, Ковалівка 1, Петюра, Дружби, Ковалівка 2 Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Сквирський Кривошиїнці: Сквирська, Ковалівка 1, Петюра, Дружби, Ковалівка 2 Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Таращанський Тараща: Шевченка, Героїв Чорнобиля, Мудрого Ярослава, Б.Хмельницького, Кооперативна, Софіївська, Короленка, Героїв Небесної Сотні, Гаражний, Революції Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Тетіївський Тетіїв: Плоханівська, Севастопольська, Земляка пров., Пам'яті Героїв, Пушкіна пров., Робітнича, Пилипа Орлика пров., Адмірала Нахімова пров., Патона пров., Молодіжна, Грінчука, Дружна, Рідна, Праці, Академіка Байраківського, Тургенєва Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Тетіївський П'ятигори: Ватутіна, Космонавтів, Левадна, Затишна, Мічуріна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Кожанка: Дружби, Гагаріна, Нова, Шевченка Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Кожанка: Триліська Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви Чистка траси з 8 по 19 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 17 червня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новости киевской области, новости киевщины, новини київщини, новини київської області, путин, киевоблэнерго, бабаков, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, отключения электроэнергии

суббота, 24 июля 2021 г.
18:01
Планові відключення електроенергії в Київській області 25 липня 2021 року (повний список населених пунктів)
17:03
Полицию просят проверить законность размещения автомобильной стоянки по улице Драгоманова, 6
16:06
На проспекте Бандеры произошел пожар на СТО
15:01
За сутки в Киеве от последствий COVID-19 умер один человек
14:55
Осенью в Киеве и ряде городов Украины вырастут тарифы на горячую воду и отопление
14:04
В Киеве отметили 31-ю годовщину поднятия украинского флага над столицей (фото)
13:06
Сегодня вечером, 24 июля, на трех станциях метро возможны ограничения из-за футбола
12:13
Олексій Чернишов: Проєкт “DNISTER CANYON” — чудовий приклад переваг децентралізації
12:02
За останню добу на коронавірус захворіли 30 жителів Київщини
11:03
В Броварах капітально відремонтують освітлення на 23 вулицях та шляхопроводі
10:04
За сутки в Украине привились от коронавируса почти 153 тысячи человек
09:01
В Украине отменили штрафы за нарушение правил въезда-выезда из ОРДЛО
08:06
В Украине увеличился налог на доход по страховым договорам для аграриев
07:15
Субботние ярмарки 24 июля пройдут в восьми районах Киева (адреса)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 24 июля 2021 года
пятница, 23 июля 2021 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 24 липня 2021 року (повний список населених пунктів)
Календарь событий