понедельник, 17 мая 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 11 лютого 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 11 лютого 2021 року (повний список населених пунктів)

Сьогодні, 11 лютого 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться у: Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищанському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць і номери будинків Вид планових робіт Час проведення
Сквирський Кам'яна Гребля: Шевченка, Лісова, Шкільна, Кузьміївська

Тхорівка: Жовтнева, Домбеля

Золотуха: Мічуріна, Шевченка

Сквира: Мельника, Пустоварівська

Пищики: Гагаріна, Театральна

Безпечна: Ордаша

Чистка траси з 6 по 20 год
Білоцерківський Узин: Незалежності, Незалежності пров., Поповича Технічне обслуговування з 6 по 20 год
Білоцерківський Йосипівка: Незалежності, Молодіжна, Польова, Проїздна, Новоселиця, Вулиця невизначена

Іванівка: Перемоги, Затишна, Квітнева, Дружби, Миру, Франка, Злагоди, Ставок, Шевченка, Молодіжна, Зоряна, Першотравнева, Центральна, Васильківська, Польова

Біла Церква: Толстого

Сухоліси: Польовий, Польова

Узин: Озерна, Незалежності, Ярослава Мудрого, Василя Стуса, Гоголя, 8 Березня, Київська, Коцюбинського пров., Коцюбинського, Шевченка, Незалежності пров., Поповича

Павлівка: Садова, Осіння, Шкільна

Красне: Травнева, Вишнева, Шевченка, Урицького, Хоздвір, Центральна, Слобода

Степок: Миру

Технічне обслуговування з 6 по 20 год
Миронівський Малі Прицьки: Шевченка, Яблунева

Ємчиха: Миру

Македони: М.Пріцьки, Жовтнева

Чистка траси з 8 по 17 год
Ірпінський Ірпінь: 1-го Травня, Федорова, Соборна, Лісова, Українська, Лесі Українки Реконструкція з 8 по 17 год
Васильківський Глеваха: СТ "Зоря", Оксамитна, Вокзальна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Вишгородський Лебедівка: Ягідний, Сваромська, Польовий, Калинова, Лісовий, Шевченка, Затишна, Ватутіна, Урочище “Рябіна”, Лебедівка, Сагайдачного

Осещина: Леніна

Вишгород: Гриненка

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Таращанський Тараща: Софіївська, Лугова, Дачна, Лісова, Вільхова, Антонова, Софіївський пров., Соснова Реконструкція з 8 по 18 год
Макарівський Осиково: Горького, Чапаєва, Київська, Лугова Чистка траси з 8 по 18 год
Макарівський Грузьке: Зарічна, Ватутіна Чистка траси з 8 по 18 год
Бориспільський Щасливе: Франка, Надії пров.

Гора: Бориспільська

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Кагарлицький Шпендівка: Центральна, Поповича, Перевертуна, Шкільна, Миру, Шевченка, Ольховського

Стави: Запорізька, Центральна, Леніна, Шевченка, Жовтнева

Очеретяне: Садова

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Кагарлицький Стави: Сергієнко, Польова, Ювілейна, Нечуй-Левицького, Донецька, Пушкіна, Зарічна, Молодіжна, Леніна, Шевченка, Нова

Мирівка: Гагаріна, Миру, 1-го Травня, Першотравнева, Вишнева, Молодіжна, Масляннікова, Шовкова

Бендюгівка: Першотравнева, Бащенка, Горького, Жовтнева, Шевченка, Гагаріна, Пушкіна

Шпендівка: Польова, Миру

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бородянський Немішаєве: Затишна, Гагаріна, Заводська Технічне обслуговування з 8 по 16 год
Бориспільський Глибоке: Виноградна, Центральна, Калинова Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бориспільський Іванків: Жовтнева, Кутузова, Комарова, Остапа Вишні Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Фастівський Фастів: Транспортна Реконструкція з 8 по 19 год
Сквирський Сквира: Залізнична, Київська Реконструкція з 8 по 18 год
Вишгородський Миколаївка: Квіткова, Набережна, Вулиця невизначена Чистка траси з 8 по 18 год
Вишгородський Лебедівка: Ягідний, Сваромська, Польовий, Калинова, Лісовий, Шевченка, Затишна, Ватутіна, Урочище “Рябіна”, Лебедівка, Сагайдачного

Осещина: Леніна

Вишгород: Гриненка

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бородянський Микуличі: Покровська, Соборна, Варшавська, Центральна, Миру, Київський пров. Чистка траси з 8 по 17 год
Таращанський Лука: Шкільна, Набережна, Перемоги, Шевченка, Молодіжна, Заводська

Тараща: Перемоги

Реконструкція з 8 по 18 год
Васильківський Вінницькі Стави: Декабристів, Берегова, Степова, Першотравнева, Щорса, Жовтнева, Зарічна, Космонавтів, Мічуріна

Ковалівка: Леніна

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Кагарлицький Бендюгівка: Жовтнева, Першотравнева

Шпендівка: Польова

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Кагарлицький Ржищів: Крутий вивіз, Липова, Київська, Київський Шлях, Соснова, Молодіжний Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Білоцерківський Узин: Незалежності, Незалежності пров., Поповича Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Білоцерківський Острійки: Гагаріна, Садова

Сухоліси: Гагаріна

Чистка траси з 8 по 18 год
Ірпінський Ірпінь: Мінеральна, Соборна, 8 Березня, Центральна, Тургенівська, Ніжинська

Гостомель: пров. Мальовничий

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Ірпінь: Чехова, Київська, Пушкінська, Лермонтова, Лисенка, Квіткова, Виговського Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Ірпінь: Соборна, Університетська Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Ірпінь: Тургенівська, Університетська, Степанівська, Садова Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Ірпінь: Полтавська, Котляревського, Гостомельське Шосе, 9 Лінія, Дзержинського, Покровська Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Ірпінь: Соборна

Михайлівка-Рубежівка: Хутірська

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Ірпінь: Гагаріна, Щорса, Східна, Комсомольська, Рози Люксембург, Шевченка Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Ірпінь: Південна, Гайдара пров., Островського пров., Островського, Озерна, Гайдара, Єсеніна, Достоєвського, Соборна, Гайдамацька, Пісочна, Озерний Технічне обслуговування з 8 по 17 год
К.-Святошинський Софіївська Борщагівка: Дачна, Ярошівська, Жулянская, Київська, Київський проспект

Вишневе: Святошинська

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Володарський Березна: Лісова, Академіка А.П. Комара

Біліївка: Миру

Чистка траси з 8 по 18 год
Білоцерківський Фурси: Грушевського, Кільцева, Обручева пров., Горіхова, Затишна, Алмазний, Сонячний Чистка траси з 8 по 17 год
Чорнобильський Чорнобиль: Радянська Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бориспільський Вишеньки: Придніпровська, Жертв Революції, Героїв Космосу, Ялтинська, Ковпака, Лозова, Приозерна, Багринівська, Короленка

Гнідин: Урочище Млиново, Юрія Вербицького

Бориспіль: Котляревського

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Вишеньки: Патона, Ковпака, Леніна, Придніпровська, Б.Хмельницького, Вербова, Храмова, Лан, Шевченка, Петровського, Героїв Космосу Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Вишеньки: Гоголя, Героїв Космосу, Пушкіна, Ожинна, Кошового Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Богуславський Мисайлівка: Лугова, Центральна, Гагаріна, Шевченка Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Богуславський Медвин: Олександра Бочарова Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ставищанський Розкішна: Гагаріна, Франка, Незалежності Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Таращанський Лісовичі: Перемоги, Пасічна, Добровольських, Короленка, Лісова, Берегова, Лугова, Швайчиха, Миру пров., Садова, Рибацька, Польова, Мандибурів пров.

Лук'янівка: Центральна, Набережна, Польова, Річкова, Перемоги, Колгоспна, Лісова, Зарічний пров., Шевченка пров., Шевченка, Садова, Молодіжна, Григорія Сучка, Хатламаджіяна, Ясенова, Миру

Кислівка: Франка, Лесі Українки, Видна, Зарічна, Шевченка

Ківшовата: Свободи, Гагаріна, Гагаріна-1

Тараща: Б.Хмельницького

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Баришівський Бзів: Шевченка, Гагаріна, Сонячна, Автошосе Київський Шлях, Зоряна, Братів Гуріних, Зоряний, Молодіжна, Свято-Миколаївська, Польова, Поліська, Миру

Морозівка: Маяковського пров., 60-річчя Жовтня, Космічний, Садова, Новоселів пров., Гагаріна, Новоселів, Коцюбинського пров., Боженка, Д. Поповича, Стадіонна, Партизанський, Шкільний, Перемоги, Польовий, Щасливий, Грибенників, Жовтневий, Надозерний, 1-го Травня, Жовтнева, Комсомольська, Московська, Московський, Набережний, Озерна, Молодіжний, Привокзальна, Шевченка, Київська, Ленінський, Радянська, Щаслива, Українська, Квіткова, Новотрояндна, СТ

Березань: Білоглинна

Веселинівка: Гагаріна

Чистка траси з 8 по 17 год
Баришівський Баришівка: Київський шлях, Троїцька, Богдана Хмельницького, Охотнічий, Центральна, Військовий Чистка траси з 8 по 17 год
К.-Святошинський Боярка: В.Симоненка, Шкільна, Черешнева, Затишний, В.Петріва, І.Андруха, Толстого, І.Богуна, М.Левицького, Б.Хмельницького, Леніна, Вокзальна, Є.Коновальця Технічне обслуговування з 8 по 17 год
К.-Святошинський Малютянка: Молодіжна, О.Пересвіта, Липовий пров., Одеська Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Броварський Пухівка: Каштановий, Леніна, Молодіжна, Нова, Котовського, Радгоспна, Садова, Липова, Радянська, Лісова, Микала, Миру, Каштанова, Комсомольська, Лугова, П. Мирного, Яблунева, Ялинкова, Лісовий, Журавлина, Шевченка, Гагаріна, Деснянська, Мисливська, Шевченка пров., Пархоменка, Лесі Українки, Дубрівська, Сагайдачного, Космонавтів, Хуторська, Соколина, Рожівська, Червоноармійська, На березі Десни, Набережна, Пасічанська, Озерна, Окружна, Зазимська, Проліскова, Тиха, Рибальська, Першотравнева, Ватутіна, Поштова, Піонерів, Сонячна, Солов'їна, Леніна пров., Вишнева, Польова, Світанкова, Волошкова, Піщана, Комарівська, Берегова, Блакитна, Північна, Старонаводницька

Жердова: Лугова

Рожни: Вербіна, Дружби, Травневий, Кільцева, Левадна, Хуторський, Хуторська, Шевченка, Придеснянська, Дачна, Дубрівська, Свободи, Травнева, Нова, пров. Вербинний, Свободи пров., Старе село, Річна, Стрілецька, На березі Десни, Луговий, Пролетарська, Рибальська, Космонавтів, Партизанська, Пушкіна, Коцюбинського, Франка, Огородня, Франка пров., Партизанський пров., Лісова, пров. Проїздний, Пушкіна пров., Незалежності, Лівобережна, Деснянська, Козацька, Возз'єднання, Щаслива, Сонячна, В. Стуса, Зарічна, Ярослава Стецька

Бровари: Бульвар Незалежності, Київська, Батуринська

Велика Димерка: Шевченка

Погреби: Ватутіна, Мічуріна, Гагаріна, Світанкова, Єдності, Пасіченка, Грушевського, А. Пасіченка

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Згурівський Крупіль: Комарова, Щаслива, Мирна, Незалежності, Перемоги, Зоряна, Гагаріна, Голубівка, Жданова, Шкільна

Войтове: Миру

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Єрківці: Миру, Західна, Мисливська, Польова Чистка траси з 8 по 17 год
Рокитнянський Житні Гори: Висока, Центральна, Першотравнева, Островського, Високий, Польова, Верхній пров., Гайова, Вишнева, Гагаріна

Савинці: Грубого, Вишневий, Садова, Набережна, О.Кобильченко пров., Шкільна, Поповича, Сухецького, 8 Березня, Жовтнева, Українська, Першотравнева, Південна, Київська, Глиняної пров., Жовтневий, Польова

Рокитне: Польова, Вокзальна, Залізнодорожна, Телешівська, Петра Запорожця, Волі

Ольшаниця: Горянська

Першотравневе: Господарство

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Фастівський Дідівщина: 1-го Травня, Ломоносова, Вулиця невизначена Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Миронівський Малі Прицьки: Шевченка, Яблунева

Ємчиха: Миру

Македони: М.Пріцьки, Жовтнева

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Білоцерківський Блощенці: Комора, Білоцерківська, ім. С.І. Мельниченка Реконструкція з 9 по 20 год
Тетіївський Тетіїв: Цвіткова, Шевченка, Нова, Гетьманська, Волі, Будівельна, Чайковського пров., Коцюбинського, Соборна, Злагоди

Погреби: Братів Левчуків

Технічне обслуговування з 9 по 17 год
Вишгородський Лютіж: Ватутіна Реконструкція з 9 по 17 год
К.-Святошинський Крюківщина: Шевченка, Молодіжна, Археологічна, Зелена, Парникова

Святопетрівське: 40 років Перемоги, Лесі Українки, Святоюріївська

Гатне: Київська

Реконструкція з 9 по 17 год
П.-Хмельницький Дівички: Космонавтів, Леніна, Горького, Садова, Гагаріна, Дружби, Миру, Жовтневої Революції, Трубіжська, Перемоги, Молодіжна

Єрківці: Безіменний, Банна, Ферапонтова, Пасічна, Механізаторів пров., Миру, Вербний, Садова, Місячна, Культури, Південна, Широка, Сонячна, Світла, Заводська, Мисливська, Агрономічна, Огородня, Бригадна, Набережна, Уманська, Весняна, Дружби народів, Вишнева, Жовтнева, Польова, Західна, Східна, Топольовий

Переяслав-Хмельницький: Бабачиха, Поліська, Самутіної Ганни

Гайшин: Гайова

Чистка траси з 9 по 16 год
Сквирський Сквира: Б.Хмельницького, Вишнева, Матросова, Hовоселецька, Новоселицький, Кільцевий, Бондаря-Дністрового пров., Бондаря-Дністрового, Новоселицька Реконструкція з 9 по 18 год
П.-Хмельницький Єрківці: Горького, Східна, Березова, Мисливська, Місячна, Ферапонтова, Пасічна Чистка траси з 9 по 17 год
Васильківський Васильків: Тракторна, 7 Тракторний, Володимирська, Спортивна, Спортивний пров., М.Костомарова, Кармелюка, Фестивальна Реконструкція з 9 по 17 год
Фастівський Фастів: Житомирський пров. Реконструкція з 10 по 17 год
Білоцерківський Фурси: Європейська, Червона, Надрічна, Молодіжна, Ювілейна, Лугова Реконструкція з 10 по 15 год
Білоцерківський Фурси: Європейська, Червона, Надрічна, Молодіжна, Ювілейна, Лугова Реконструкція з 10 по 15 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення KV повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 10 лютого 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новини київщини, новини київської області, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, дтек

воскресенье, 16 мая 2021 г.
14:06
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
18:01
В центре Ирпеня автомобиль сбил девушку на пешеходном переходе (видео)
17:03
В Киеве открыли световой фонтан у памятника основателям Киева (фото)
16:05
Полиция Киевщины задержала двух мужчин, воровавших топливо из грузовиков (видео)
15:01
В продажу поступили билеты на железнодорожный маршрут Киев - Вена
14:04
За сутки в Киеве от коронавируса умер 21 человек
13:03
Столичную власть просят возместить убытки от падения дерева жителю дома № 8 по ул. Парково-Сырецкой
12:01
За добу на Київщині виявили 277 носіїв коронавірусу
11:05
В Фастовском районе подросток зарезал отчима
10:06
За сутки в Украине выявили 3 620 новых носителей коронавируса
09:04
Сегодня, 16 мая, на улице Льва Толстого на полтора месяца ограничили движение (схема)
07:15
Планові відключення електроенергії в Київській області 16 травня 2021 року (повний список населених пунктів)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 16 мая 2021 года
суббота, 15 мая 2021 г.
18:03
Сегодня в Киеве заработали фонтаны
17:05
Столичные троллейбусы в ночь на 16 и 17 мая изменят маршруты в связи с капремонтом проспекта Бандеры (схемы)
16:04
В Киеве за минувшие сутки выявили более 500 новых носителей коронавируса
Календарь событий