понедельник, 17 мая 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 10 лютого 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 10 лютого 2021 року (повний список населених пунктів)

Сьогодні, 10 лютого 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області пройдуть в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівський, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Фастівському, Чорнобильському та Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць Вид планових робіт Час проведення
Баришівський Дубове: Арсеньева, Першотравнева, Дубового, СТ

Григорівка: Миру, Жовтнева, Щаслива, Горького, Вишнева, Молодіжна, Садова

Яблуневе: Ферма №1, Шевченка, Ранкова, Зоряна, Яблунева, Промислова

Баришівка: Центральна

Березань: Шевченків шлях, Березанський шлях

Чистка траси з 8 по 17 год
Баришівський Корніївка: Шевченка, Березанська, Набережна, Бовищанська, Бузкова, Свободи, Українська, Франка Чистка траси з 8 по 17 год
Баришівський Лехнівка: Загайного пров., Вишневий, Стадіонна, Набережний, Торговий, Заболотного пров., Гагаріна, Комарова, Парковий Чистка траси з 8 по 17 год
Білоцерківський Острійки: Гагаріна Чистка траси з 8 по 18 год
Білоцерківський Узин: Поповича, Соборна, Незалежності, Авіаторів, Героїв Космосу Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Білоцерківський Пилипча: Михайла Щербаня, Дружби, Лесі Українки, Соборна, Лісова, Долинська, Шевченка, Недоги, Виноградна, Польова, Миру, Жовтнева Чистка траси з 8 по 18 год
Білоцерківський Блощенці: Комора, Білоцерківська, ім. С.І. Мельниченка Реконструкція з 9 по 20 год
Білоцерківський Фурси: Європейська, Червона, Надрічна, Молодіжна, Ювілейна, Лугова Реконструкція з 10 по 15 год
Білоцерківський Фурси: Європейська, Червона, Надрічна, Молодіжна, Ювілейна, Лугова Реконструкція з 10 по 15 год
Богуславський Шупики: Лісова, Кирилівська, Д.Онопрієнка, Першотравнева, М.Гризун, Лісовий, Шкільна, Стадіонна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бориспільський Старе: Молодіжна, Миру, Польова, Польовий, Будівельників, Молодіжний, Шевченка, Партизанська, Левадна, Заводська

Мартусівка: Молодіжна

Васильки: Садова

Бориспіль: Київський Шлях

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Бориспіль: Тараса Трясила, Європейська, Шевченка, Нова Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Бориспіль: Військове містечко, Київський Шлях, Володимира Момота, Захисників Вітчизни, Соцмістечко Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Вишеньки: Оболонська, Пушкіна, Вербова, Лугова, Петровського, Храмова, Кар'єрна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бориспільський Велика Олександрiвка: Матросова, Миру, Героїв України, Котляревського, Шевченка, Гагаріна, Луговий, Лесі Українки, Чкалова, Маяковського, Б.Хмельницького, Соборна, Європейська, Авдеєва, Київський Шлях, Ватутіна, Бориспільська, Зоряна, Петлицького, Господарська, Озерна, Тополева, Фізкультури, Квіткова, Броварська, Грушевського

Олександрівка: Берегова

Гора: Яблунева, Щаслива, Покровська, Мічуріна, Толстого, Франка, Тиха, Калинова, Жовтнева, Лісова, Лермонтова, Квітнева, Комуністична, Вереснева, Ошитковський, Бориспільська, Грушевського, Аеропортовська, Басюли, Гагаріна, Мирний, Кооперативний, Мостова, Шкільна, Центральна, Інститутська, Шевченка, Західна, Пушкіна, Науки, Проектна, Польова, Степова, Київська, Молодіжна, Сонячна, Східна, Басейна, 8 Березня, Вишнева, Горіхова, Гоголя, Чубинського, Зоряна, Польова II, Л.Українки, Локаторна, 2 Польова, Гірський пров., ІІ Польовий пров., П.Морозова, Лютневий, Прорізний, Лісний, Чубинського пров., Івана Мазепи, Тургенєва, В`ячеслава Чорновола, Верни, Івана Котляревського пров., Європейський, Зелена, Садова

Бориспіль: Маяковського, Лугова, Декабристів

Мала Олександрівка: Лісова, Гагаріна, Окружна

Чубинське: Погребняка, Дачна, Бориспільська, Блізниченка, Київська

Петропавлівське: Горіхова, Малинова, Молодіжна

Мартусівка: Бориспільська, Заводська

Вишеньки: Шевченка

Капітальний ремонт з 9 по 17 год
Бородянський Клавдiєво-Тарасове: Соборності, Генерала Небогатова, Шкільна

Немішаєве: Заводська

Озера: Партизанська

Технічне обслуговування з 8 по 16 год
Бородянський Немішаєве: Біохімічна Технічне обслуговування з 8 по 16 год
Бородянський Волиця: Волиця Чистка траси з 8 по 17 год
Броварський Пухівка: Нова, Садова, Яблунева, Котовського, Ялинкова, Молодіжна, Каштановий, Лісовий, Лісова, Миру, Журавлина Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Васильківський Глеваха: Київська, Садова, Річна, Авіаційна, Вулиця невизначена Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Васильківський Саливонки: Перемоги, Фрунзе, Чапаєва Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Вишгородський Тарасовщина: Шевченка, Федорова, Щорса

Гаврилівка: Леніна

Чистка траси з 8 по 18 год
Вишгородський Гута-Межигірська: Силкіна, Нагірна, Вулиця невизначена, СТ "Лютіж"

Лютіж: Ватутіна, Шевченка

Димер: Революції

Синяк: Зарічна, Леніна, Нова, Набережна, Молодіжна, Київська, Жовтнева, Овчаренка, Депутатська, Шевченка, Садова, Комсомольська, СТ "Полум'я", СТ "Оріон", урочище Шевелівка

Червоне: Пролетарська, Вулиця невизначена, Волошкова, урочище “Калинове”

Раківка: Чайки, Гагаріна, Лугова, СТ "Журавлі", СТ "Дружба-2"

Капітальний ремонт з 9 по 18 год
Вишгородський Лютіж: Ватутіна Реконструкція з 9 по 17 год
Вишгородський Нові Петрівці: Преображенська, Лілейна, Затишна, Богдана Хмельницького, Лісова, Черкаська, Ягідна, Луцька, Масив "Музейний", Драгоманова Михайла, Василя Сухомлинського, Музейна, Довженка, Соборна, Павла Тичини, Львівська, Виноградна, Колоскова

Старі Петрівці: Сагайдачного, Молодіжна, Короткевича, Промислова

Чистка траси з 9 по 17 год
Володарський Ожегівка: Лесі Українки, Шевченка, Луговий, Польовий Чистка траси з 8 по 18 год
Іванківський Жеревпілля: Зелений Гай, Весела

Мокра Корма: Лугова, Польова, Центральна

Обуховичі: Дружби

Рудня-Сидорівська: Розважівська, Сидоровська, Нова

Кропивня: Поліська, Шкільна

Варівськ: Садова, Шкільна, Гагаріна, Ніни Сосніної, Центральна, Власенка, Стрілецька, Леніна, Ювілейна, В.Кібенка

Людвинівка: Щорса

Рахвалівка: Лісова

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Іванківський Горностайпіль: В.Правика, Шевченка, Товаровського, Інтернаціональна, Жовтнева, Молодіжна, Чорнобильська, Миру, Першотравнева, Пролетарська, Гагаріна, Пономарьова, Фокіна, Перемоги

Страхолісся: Мостового, Набережна, Кошового, Цвіткова, Ватутіна, Бикова, Калачова, Булгакова, Франка, Польова, Пушкіна, Кудрявцева, Космонавтів, Рибалко, Миру, Лісова, Першотравнева, Жовтнева, Сніжна, Колгоспна

Медвин: Лісова

Лапутьки: Річкова

Губин: Чорнобильська, Гагаріна, Лісовий

Станішівка: Миру

Зорин: Лугова

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Ірпінський Гостомель: Чернинська, Свято-Покровська, Польова, Кошового, Зарічна, Набережна, Чернинський, Зоряна, Калинова, Набережний, 1-го Травня, Черняхівська

Буча: Польова, Грушевського

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Кагарлицький Бендюгівка: Жовтнева, Першотравнева

Шпендівка: Польова

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Кагарлицький Балико-Щучинка: Героїв Дніпра, Придніпровська, Ватутіна

Кагарлик: Комунарська

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Боярка: Хрещатик, Лісна, Паркова, Лісний, Садова, Парковий, О. Ткаченко пров., Михайла Грушевського, Сєдова, Леніна, Молодіжна, Світлогорська, Житомирський

Лісники: Ватутіна, Козача, Суворова, Кільцева

Тарасівка: Гоголя пров., Боженка, Леніна

Крюківщина: Виноградна, Сагайдачного

Софіївська Борщагівка: Соборна, Весняна, Шевченка, Садова, Волошкова

Любимівка: Київська

Петропавлівська Борщагівка: Шевченка

Чайки: Грушевського

Вишневе: Промислова

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
К.-Святошинський Боярка: Вокзальна, Притвірський, Михайла Грушевського, Криворізький, Кібенка, Вокзальний, Криворізький Тупик, О. Ткаченко пров., Кримський, Січових Стрільців, Самійленка, Пролетарська

Дмитрівка: Молодіжна

Гореничі: Леніна

Хотів: Паширова, Лікарняний

Вишневе: Європейська

Нове: Тарасівська

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
К.-Святошинський Боярка: Білогородська Технічне обслуговування з 8 по 17 год
К.-Святошинський Чабани: Машинобудівників, Новосілківська

Гатне: Інститутська

Святопетрівське: Красний Пахар

Шпитьки: Гагаріна

Реконструкція з 9 по 17 год
К.-Святошинський Лісники: Ватутіна, Вітряна, Центральна, Вітряні Гори, Ігорева, Садова, Кулажина, Поміркова, Південна, Чапаєва, Панська, Урочище Вітряки, Обсерваторна, Лісна, Підлісна, Куцьова, Стежки, Кільцева, Нова, Колгоспна, Кирикова, Козинська

Софіївська Борщагівка: Ярошівська

Гатне: Ягідний

Мила: Шевченка

Хотів: Вітянська, Героїв Чорнобиля, Вишнева, Польова, Кошового, Липовий Яр, Чирки, Франка, Ветеринарний пров., Лісниківська, Гагаріна, Промислова, Мальовнича, Мальовничий, Затишна, Молодіжний, Сонячна, Незалежності, Дружби, Калинова, Юності, Миру, Козацька, Червоноармійська, СТ “Лісова казка”, вул. Мальовнича, СТ “Лісова казка”, вул.Лісова

Реконструкція з 9 по 17 год
К.-Святошинський Боярка: 50 років Жовтня, Злагоди, Чернишевського, Репіна, Пастернака, Коцюбинського, Сади,28 лінія, Незалежності Реконструкція з 9 по 17 год
Макарівський Грузьке: Зарічна, Ватутіна Чистка траси з 8 по 18 год
Макарівський Осиково: Горького, Чапаєва, Київська, Лугова Чистка траси з 8 по 18 год
Макарівський Мостище: Озерна, Леніна, Соснова Реконструкція з 9 по 17 год
Миронівський Македони: Садова, Копилова, Македони Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Миронівський Македони: Авраменка, Центральна, Лісова, Садова, Джерельна, Македони, Донецька, Шахтобудівників, Копилова, Лугова, Горловська, Торезька, Шахтарів

Пії: Південна, Франка

Малі Прицьки: Яблунева

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Миронівський Карапиші: Богуславська, В.Пастушенка, Лугова Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Миронівський Малі Прицьки: Шевченка, Яблунева

Ємчиха: Миру

Македони: М.Пріцьки, Жовтнева

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Стовп'яги: Лесі Українки, Шевченка, Шкільна, Ярова Технічне обслуговування з 8 по 16 год
П.-Хмельницький Дівички: Космонавтів, Леніна, Горького, Садова, Гагаріна, Дружби, Миру, Жовтневої Революції, Трубіжська, Перемоги, Молодіжна

Єрківці: Безіменний, Банна, Ферапонтова, Пасічна, Механізаторів пров., Миру, Вербний, Садова, Місячна, Культури, Південна, Широка, Сонячна, Світла, Заводська, Мисливська, Агрономічна, Огородня, Бригадна, Набережна, Уманська, Весняна, Дружби народів, Вишнева, Жовтнева, Польова, Західна, Східна, Топольовий

Переяслав-Хмельницький: Бабачиха, Поліська, Самутіної Ганни

Гайшин: Гайова

Чистка траси з 9 по 16 год
П.-Хмельницький Ковалин: Центральна, Гірська, Хвойова, Артюхова, 1 Москаленка пров., Польова, Москаленка, Каласовка, 4 Москаленка пров., Хутірська, 5 Москаленка пров., 2 Москаленка пров., 3 Москаленка пров., Садова, Дригуча, Ковалинська, Поліська, Дружби, Солов'їна, Шевченка, Шкільна, Новомирська, Молодіжна

Єрківці: Польова, Жовтнева, Сонячна, Ферапонтова, Пасічна, Зоряна, Набережна, Озерний, Нова, Горького, Східна, Березова, Мисливська, Місячна, Миру, Весняна

Переяслав-Хмельницький: Набережна

Соснова: Новомарківська

Чистка траси з 9 по 16 год
П.-Хмельницький Єрківці: Жовтнева, Сонячна, Ферапонтова, Пасічна, Зоряна Технічне обслуговування з 9 по 17 год
П.-Хмельницький Ковалин: Центральна, Гірська, Хвойова, Артюхова, 1 Москаленка пров., Польова, Москаленка, Каласовка, 4 Москаленка пров., Хутірська, 5 Москаленка пров., 2 Москаленка пров., 3 Москаленка пров., Садова, Дригуча, Ковалинська, Поліська, Дружби, Солов'їна, Шевченка, Шкільна, Новомирська, Молодіжна

Єрківці: Польова, Жовтнева, Сонячна, Ферапонтова, Пасічна, Зоряна, Набережна, Озерний, Нова, Горького, Східна, Березова, Мисливська, Місячна, Миру, Весняна

Переяслав-Хмельницький: Набережна

Соснова: Новомарківська

Чистка траси з 9 по 16 год
Рокитнянський Житні Гори: Висока, Центральна, Першотравнева, Островського, Високий, Польова, Верхній пров., Гайова, Вишнева, Гагаріна

Савинці: Грубого, Вишневий, Садова, Набережна, О.Кобильченко пров., Шкільна, Поповича, Сухецького, 8 Березня, Жовтнева, Українська, Першотравнева, Південна, Київська, Глиняної пров., Жовтневий, Польова

Рокитне: Польова, Вокзальна, Залізнодорожна, Телешівська, Петра Запорожця, Волі

Ольшаниця: Горянська

Першотравневе: Господарство

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Сквирський Сквира: Залізнична, Київська Реконструкція з 8 по 18 год
Сквирський Сквира: Ш. Алейхема, Червона, Соборна, Липовецька, Максима Рильського, Молокова пров.

Токарівка: Жовтнева

Чистка траси з 8 по 18 год
Сквирський Сквира: Б.Хмельницького, Вишнева, Матросова, Hовоселецька, Новоселицький, Кільцевий, Бондаря-Дністрового пров., Бондаря-Дністрового, Новоселицька Реконструкція з 9 по 18 год
Ставищанський Бесідка: Молодіжна, Шевченко, Польова Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Таращанський Калинове: Молодіжна, Таращанська, Озерний, Виногірська Реконструкція з 8 по 18 год
Фастівський Дідівщина: Незалежності, Чкалова, Ломоносова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Борова: Васильківська, Миру пров., Миру, Глібова, Нововокзальна, І. Франка Реконструкція з 10 по 17 год
Чорнобильський Чорнобиль: Радянська Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Яготинський Богданівка: Бондаренка Технічне обслуговування з 9 по 16 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 9 лютого 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новини київщини, новини київської області, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, дтек

воскресенье, 16 мая 2021 г.
14:06
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
18:01
В центре Ирпеня автомобиль сбил девушку на пешеходном переходе (видео)
17:03
В Киеве открыли световой фонтан у памятника основателям Киева (фото)
16:05
Полиция Киевщины задержала двух мужчин, воровавших топливо из грузовиков (видео)
15:01
В продажу поступили билеты на железнодорожный маршрут Киев - Вена
14:04
За сутки в Киеве от коронавируса умер 21 человек
13:03
Столичную власть просят возместить убытки от падения дерева жителю дома № 8 по ул. Парково-Сырецкой
12:01
За добу на Київщині виявили 277 носіїв коронавірусу
11:05
В Фастовском районе подросток зарезал отчима
10:06
За сутки в Украине выявили 3 620 новых носителей коронавируса
09:04
Сегодня, 16 мая, на улице Льва Толстого на полтора месяца ограничили движение (схема)
07:15
Планові відключення електроенергії в Київській області 16 травня 2021 року (повний список населених пунктів)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 16 мая 2021 года
суббота, 15 мая 2021 г.
18:03
Сегодня в Киеве заработали фонтаны
17:05
Столичные троллейбусы в ночь на 16 и 17 мая изменят маршруты в связи с капремонтом проспекта Бандеры (схемы)
16:04
В Киеве за минувшие сутки выявили более 500 новых носителей коронавируса
Календарь событий