субота, 27 липня 2024 г.

АМКУ лобіює подвійне зменшення відшкодувань, які монополісти та олігархи мають сплачувати потерпілим українцям

АМКУ лобіює подвійне зменшення відшкодувань, які монополісти та олігархи мають сплачувати потерпілим українцям

Черговий законопроєкт “Слуг народу” №5431, нібито спрямований на вдосконалення роботи Антимонопольного комітету України (АМКУ), серед іншого, зменшує вдвічі розмір відшкодування, який мають сплачувати монополісти та олігархи громадян України, які зазнали втрат через дії цих монополістів і олігархів. Це виглядає як знущання з боку АМКУ, бо його очолює Ольга Піщанська (на фото), яку щільно асоціюють з сім’єю Президента Володимира Зеленськогощо кидає тінь на репутацію Президента Володимира Зеленського.

Про це KВ стало відомо з допису на Facebook-сторінці державної уповноваженої АМКУ (2015-2019 рр) Агії Загребельської.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

“АМКУ прямо зараз просуває законопроект №5431, який зменшує розмір шкоди, яку олігархи та монополісти мають відшкодовувати потерпілим українцям, вдвічі.  В США потрійний розмір шкоди. В ЄС – одинарний + адвокатські послуги + пеня + втрачена вигода. В Україні АМКУ турбується, що ми з вами доведемо олігархів до банкрутства, тому пропонує зменшити наші апетити”, – написала Агія Загребельська.

За її словами, АМКУ обгрунтовує такі вимоги дивним аргументом: “... західні виборці вміють користуватися правами добросовісно, а українці – ні. Тому їм можна відшкодовувати багато, а ми не заслужили”.

Водночас, повідомляє Загребельська, АМКУ звітує в НАТО про виконання РНП (річна національна програма під егідою Комісії Україна-НАТО, – КВ) в частині антимонопольної роботи кількістю наданих рекомендацій. “Не жартую. Прямо так і пишуть: ми надали стільки-то рекомендацій, тому вважаємо, що в антимонопольній частині план вступу до НАТО виконали”, – написала ексуповноважена АМКУ.

Вона додала, що голосування за №5431 в другому читанні планувалось сьогоді. Втім, в порядку денному цього законопроєкту не було. Але 16 листопада парламентарі проголосували за скорочену процедуру розгляду в другому читанні законопроєкту №5431.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Агія Загребельська також додала: “Чому ми не в НАТО? Чому на нашу адресу нарікають за корупцію та монополії? Зеленському варто запитати у своєї подружки Піщанської. Саме таке прізвище у голови АМКУ, яке невідомо 90% українців. І саме на її сестру була записана вілла Зеленських в Італії. Це щоб ніхто не сумнівався, який вплив має Президент на цей орган”.

Нагадаємо, ще в 2020 році голова АМКУ Ольга Піщанська намагалась спростувати свої старовинні й тісні стосунки з родиною Зеленських.

Співавторами законопроєкту №5431 є нардепи від “Слуги народу”:

Читайте: Після наради в ОП законопроєкт №5655 знято з порядку денного ВР

Фото: АМКУ

КиївВлада

Олексій Алтинов

Теги: новини україни, Верховна Рада, амку, нато, олена шуляк, давид арахамія, олена зеленська, олександр корнієнко, лобізм, президент володимир зеленський, віталій безгін, антимонопольний комітет україни, андрій мотовиловець, леся забуранна, ольга піщанська, олігархи, роксолана підласа, олексій мовчан, дмитро наталуха, законопроєкт №5431, агія загребельська, юрій кісєль, ганна лічман, монополісти

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.