вівторок, 5 листопада 2024 г.

Збалансування руху “на Київ” вбереже Вишгород від транспортного колапсу - Віталій Денисенко

Збалансування руху “на Київ” вбереже Вишгород від транспортного колапсу - Віталій Денисенко

Треба збалансувати напрями руху “Вишгород-Київ-Вишгород” через Оболонь, Мінський масив та Виноградар. На думку кандидата в депутати Київської обласної ради від партії “Європейська солідарність” Віталія Денисенко, лише ці заходи вбережуть Вишгород від транспортного колапсу. 

Про це KV стало відомо з інформації сайту “Рупор”.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Кандидат зазначив, що Вишгород та Вишгородщина на грані транспортного колапсу, особливо в літні періоди. Проте зарадити цьому могли б негайні ініціативи в транспортній та інфраструктурний сферах району та Вишгороду.

“Транспортне питання – надважливий чинник успішності для розвитку Вишгородської ОТГ. Місто зростає, кількість транспорту теж, щільність трафіку на київському напрямку так само. Ми місто-супутник столиці, але ж не обов’язково при цьому бути звичайним “спальником”. До цього ж за новим проектом великої окружної дороги навколо столиці магістральний шлях оминає Вишгород. Тобто інтереси нашої громади не враховані, але вихід є”, – заявив Денисенко.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

На його думку, ситуація потребує оперативного проведення із громадськістю Вишгороду обговорення доцільності розвитку мережі громадського транспортного сполучення з майбутніми станціями метро на жилмасив Виноградар у Києві. 

“Якщо вже наступного року вжити заходів, зокрема, зменшити кількість світлофорів на в’їзді на Виноградар, то через 1,5 року у нас буде гідна альтернатива напрямку на Оболонь”, – зазначив кандидат.

З іншого боку, відмітив Денисенко,  потрібно розвантажити існуючий оболонський напрямок. 

“Необхідно розширити Мінський проспект та оптимізувати на ньому наявні розв’язки. Тоді туди піде значний трафік з Вишгороду та всього району”, – підкреслив кандидат.

На думку віталія Денисенко, розвиток транспортних сполучень на Оболонь та Виноградар та збалансування руху на два потужні напрямки в інтересах мешканців Вишгороду, селищних громад району та киян-оболонців.

Нагадаємо, на виборах до Київської обласної ради партія “Європейська Солідарність” висуне 84 кандидати на дев’яти територіальних виборчих округах Київщини. 

Читайте: Вибори до Київоблради 2020: список “Європейської Солідарності”

Фото: Рупор

КиевVласть

Олексій Вєтров

Теги: новости киевщины, новини київщини, новини київської області, позиція, транспорт, кандидат, європейська солідарність, місцеві вибори, вишгород, облрада, віталій денисенко, оболонь виноградар

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.