четвер, 16 січня 2025 г.

У Борщагівській ОТГ на Київщині відбувається масовий підкуп і фальсифікація результатів, - “Європейська Солідарність”

У Борщагівській ОТГ на Київщині відбувається масовий підкуп і фальсифікація результатів, - “Європейська Солідарність”

У Борщагівській ОТГ на Київщині, де за попередніми підрахунками голосів перемагає кандидат від партії “Європейська Солідарність”, відбувається масовий підкуп і фальсифікація результатів.

Про це, як повідомляють у прес-службі партії “Європейська Солідарність”, повідомила народна депутатка Вікторія Сюмар під час включення на телеканалі Прямий. 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Вона зазначила, що у приймальні нинішнього голови Петропавлівської Борщагівки Олексія Кодебського виявила великі суми готівки, списки виборців із підписами, протоколи з мокрими печатками, пачки паспортних даних.

Також народна депутатка повідомила, що коли вона намагалася потрапити на засідання ДВК, на неї скоїли напад заступник Олексія Кодебського та завгосп, який перебуває у стані алкогольного сп’яніння.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Як повідомили журналісти, які перебувають на місці події, п’яний завгосп також покусав одного з кандидатів у депутати ОТГ. 

У будівлі, де відбувалися події, знаходиться Територіальна виборча комісія, яка приймає протоколи із 17 виборчих дільниць Борщагівської ОТГ, там же знаходиться одна з ДВК, і кабінет діючого голови Петропавлівської Борщагівки Олексія Кодебського, який також є кандидатом на посаду голови ОТГ.

Три дільниці, на яких перемогу отримав Кодебський, вже здали протоколи. Інші 14 дільниць, де отримує перемогу кандидат від партії “Європейська Солідарність” Олесь Кудрик, чомусь не приймаються. Протоколи відправляються безкінечно на уточнення, щоб викривити дані – говорить представник “ЄС” Владислав Дзівідзінський. Він зауважив, що за першими протоклами перевага кандидата від партії “Європейська Солідарність” складає 10%-12%.

“Зараз відбуваються слідчі дії. Сьогодні перенесли засідання територіальної виборчої комісії. Я намагалася зайти в кабінет пана Кодебського, щоб попередити його про неприпустимість фальшування. Тут знаходилася його секретарка. Я побачила прямо у неї не столі протоколи з мокрими печатками. Я намагалася це сфотографувати. Туди залетіли двоє людей, вони мене грубо виштовхували і дали навіть по ребрам трохи. Я викликала поліцію. Поліція знайшлася швидко”, – розповідає телефоном Вікторія Сюмар.

“Зараз слідчі дії показали, що в цьому кабінеті була повна чорна бухгалтерія. Тобто тут зараз виявлено і списки виборців, і паспортні дані виборців, і гроші в кульку, і сфальшовані посвідчення членів ТВК, і навіть протоколи, на яких стоять мокрі печатки і які просто заповнювали. Тобто людина в той момент, коли я просто зайшла у приймальню, заповнювала протоколи, фактично фальшувала вибори. І очевидно це викликало таку агресію відносно мене”, – зазначила Сюмар.

“Я хочу подякувати працівникам поліції, які швидко спрацювали. І власне кажучи, слідчі дії, коли виламувати двері в цей кабінет, з якого мене виштовхували і швидко закрили ті люди, – з’ясували і знайшли всі ці фактичні докази фальшування виборів у Борщагівській ОТГ”, – говорить народна депутатка.

“Я написала заяву за фактом перешкоджання діяльності народного депутата. Це кримінальна стаття. Але очевидно, що не лише те, що мене побили, є головним порушенням. Очевидно, що те, що виявили в результаті слідчих дій – цілу чорну бухгалтерію фальсифікації виборів, це є кримінальне правопорушення. Все це фіксується зараз Національною поліцією. Складаються відповідні протоколи з понятими. Все це зараз буде вийматися для того, щоб були проведені слідчі дії. Я розумію, що пану Кодебському зараз напевно неприємно програвати після того, як він просидів 30 років на посаді сільського голови Петропавлівської Борщагівки, але я думаю, що він є під серйозним ризиком кримінальної відповідальності”, – наголосила Вікторія Сюмар.

Нагадаємо також, що інші політсили заявили, що у селі Горохове Кагарлицького району Київської області на кількох дільницях зафіксовані масові порушення, які можуть вплинути на результат голосування.

Читайте: “Європейська Солідарність” може стати центром об’єднання патріотичних і проєвропейських сил, – Георгій Цагареішвілі

Фото: пресслужба “Європейської Солідарності”

КиевVласть

Вероніка Злацька

Теги: новини київщини, новини київської області, позиція, мнение, выборы, європейська солідарність, європейська солідарність, заявление, ото, місцеві вибори, київоблрада, борщаговская ото, сюмар

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.