воскресенье, 29 ноября 2020 г.

Семенова підписала угоду та два меморандуми про співпрацю Київської обласної ради з університетами, - ЄС

Семенова підписала угоду та два меморандуми про співпрацю Київської обласної ради з університетами, - ЄС

Два меморандуми та угоду про співпрацю днями підписала перший заступник голови Київської обласної ради, депутат від “Європейської Солідарності” Тетяна Семенова з ректором ДВНЗ “Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди” Віктором Коцуром та проректором Національного транспортного університету Олександром Грищуком.

Про це KV стало відомо з повідомлення пресслужби Київської обласної ради.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Підписанти зазначили, що в умовах реформи децентралізації така співпраця є надзвичайно важливою і необхідною. Адже в органах місцевого самоврядування повинні працювати люди з якісними знаннями, які зможуть успішно та ефективно управляти. Це стосується і депутатів різних рівнів, і голів ОТГ та рад. І це не якась забаганка, а вимога часу.

Перший заступник голови Київської обласної ради Тетяна Семенова неодноразово наголошувала на тому, що в нашій державі необхідно законодавчо закріпити кваліфікаційні вимоги до майбутніх депутатів та керівників органів місцевого самоврядування. 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

“Це має бути хоча б на рівні кількамісячних курсів. Щоб людина знала, що таке бюджет, що таке бюджетні відносини, що таке соціально-економічний розвиток, що таке стратегії, які вони мають бути. Сьогодні на цих виборах знову ідуть люди, які на жаль, не всі мають потрібні знання і навички”, – каже Тетяна Семенова.

Меморандуми з обома вищими навчальними закладами передбачають популяризацію наукових знань, обмін досвідом, підвищення кваліфікації науковців, викладачів та працівників Ради, забезпечення доступу студентів, аспірантів, викладачів, наукових співробітників до нових здобутків у сфері публічного управління та адміністрування, створення творчих колективів для розробки актуальних наукових проблем, об’єднання зусиль Сторін для здійснення спільних проєктів в сфері публічного управління та адміністрування, у тому числі із залученням третіх сторін, для забезпечення координації кооперації діяльності між університетами та Радою.

Угода ж з Переяслав-Хмельницьким державним педагогічним університетом імені Григорія Сковороди передбачає організацію навчальних, виробничих та переддипломних практик на базі Київської обласної ради. Простими словами – студенти, які опановують знання політології і публічного управління та адміністрування, проходитимуть практику в раді.

“Університетські знання дають потужну теорію і наукову базу. Практика ж завжди багатовимірна, багатоаспектна. Тому поєднання теорії з практикою дасть надзвичайно позитивний ефект для управлінської, депутатської роботи, для кваліфікаційного багатогранного  росту кожного спеціаліста”, – зазначив Віктор Коцур.

“Ми передаватимемо студентам весь свій досвід в області діловодства, документознавства, проведення та організації сесій, механізми прийняття рішень, всі ці та інші практичні навички студенти Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди зможуть отримати у практичній площині”, – наголосила перший заступник голови Київської обласної ради Тетяна Семенова.

Читайте: Команда “Європейської Солідарності” Київщини закликала не допустити фальсифікацій на виборах

Фото: пресслужба Київської обради

КиевVласть

Вероніка Злацька

Теги: новини київщини, новини київської області, позиція, меморандум, місцеві вибори, європейська солідарність, європейська солідарність, освіта, тетяна семенова

воскресенье, 29 ноября 2020 г.
15:43
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
18:05
Станцию “Сырец” столичного метрополитена обустроили для незрячих людей (фото)
17:03
Экс-сотрудницу банка “Хрещатик” подозревают в хищении 10 млн гривен
16:05
В Буче Киевской области установили светофор на аварийно опасном перекрестке
15:03
Посетителей столичного ночного клуба оштрафовали за отсутствие масок (видео)
14:03
За минувшие сутки от коронавируса скончалось 11 киевлян
13:03
Столичные полицейские устанавливают обстоятельства взрыва у здания приемной лидера “Нацкорпуса” в Оболонском районе
12:02
На Київщині 783 нові випадки коронавірусу за добу
11:03
ГП “Пресса” получило землю в Киеве
10:05
В Украине за сутки выявлено около 13 тысяч новых носителей коронавируса
09:04
В Киеве водитель такси заснул за рулем, - пассажирка погибла (фото)
07:15
Планові відключення електроенергії в Київській області 29 листопада 2020 року (повний список населених пунктів)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 29 ноября 2020
суббота, 28 ноября 2020 г.
18:01
Воскресные ярмарки 29 ноября пройдут в пяти районах Киева (адреса)
17:03
В Киеве высадили 100 тысяч тюльпанов, подаренных Нидерландами (фото)
16:33
Главы фракций Рады обсудили вопросы введения локдауна, поддержку бизнеса и принятие госбюджета
Календарь событий