п'ятниця, 22 листопада 2024 г.

Руслан Кошулинський: “Ми отримали кастрований закон і недолюстрацію”

Руслан Кошулинський: “Ми отримали кастрований закон і недолюстрацію”

Кандидат на пост Президента від об'єднаних сил націоналістів Руслан Кошулинський вважає, що не відбулася люстрацію в Україні. Причиною цього, на його думку, стало прийняття Верховною Радою усіченого законопроекту про люстрацію після завершення Революції Гідності.

Про це KV стало відомо з інтерв'ю кандидата в президенти України Руслана Кошулинського.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

"Після втечі Януковича у Верховній Раді 7 скликання залишалося максимум 180 осіб з опозиції до його режиму. Для того, щоб провести результативне голосування, необхідно 226 осіб. Коли Майдану не стало і регіонали побачили, що небезпека минула, вони зрозуміли, що без них жодне питання не пройде. Тому почали активно втручатися, торгуватися, грати в брудні ігри.

На превеликий жаль, ті ж сили, які стояли на Майдані, також не мали спільного бачення. Люструвати колишніх керівників обкомів комсомолу або НЕ люструвати? Чи люструвати членів Кабінету Міністрів Азарова? Фракція "Свобода", яка налічувала 37 народних депутатів, не змогла б сама прийняти такого рішення. Таким чином, ми отримали недолюстрацію і недозакону про неї ", - вважає Руслан Кошулинський.

Політик також назвав чинний закон кастрованим.

"Він був компромісом того, що пропонували свободівці. І якби люди не привозили сміттєві контейнери під Раду, то може і такого кастрованого закону не було б ", - вважає він.

Сам Кошулинський у своїй програмі пропонує строгу, але справедливу люстрацію.

"Ми говоримо про відсторонення людей від посад - починаючи від депутатського корпусу, який голосував за" диктаторські закони 16 січня ", які викликали вбивства на Майдані, і закінчуючи агентурою КДБ СРСР і людьми, які будували режим Януковича. Це великий список: керівники районних і обласних адміністрацій, депутати, Кабінет міністрів, судді, які приймали судові рішення проти Майдану. Люстрація передбачає різні форми: усунення від права обрання, позбавлення права балотуватися, права займати посади в органах влади або місцевого самоврядування. Переконаний, люстраційний процес виявить дуже багато цікавого ", - резюмував Кошулинський.

Нагадаємо, 8 лютого 2018 року Кошулинський відвідав селище Володарка, де поспілкувався з медиками та громадою, зустрівся з працівниками Тетіївської районної лікарні та мешканцями Ставища.

Читайте: Руслан Кошулинський провів зустрічі у Володарці, Тетієві та Ставищі

Фото: KV

KиевVласть

Влад Григор'єв

Теги: свобода, президент, політична агітація, програма, Вибори 2019, люстрація, Руслан Кошулинський, деолігархізація, націоналізм, україноцентризм

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.