среда, 12 августа 2020 г.

Передусім мене цікавить розвиток рідного 94 округу, - кандидат Сергій Дронов

Передусім мене цікавить розвиток рідного 94 округу, - кандидат Сергій Дронов

За місяць до проведення позачергових парламентських виборів про бажання балотуватись по складному 94-му округу (міста Обухів, Васильків, Васильківський та Обухівський райони) заявив молодий амбітний кандидат Сергій Дронов. Оскільки за короткий час він отримує все більше підтримки виборців, KV вирішила розібратись – які плани він має, враховуючи, що жодного дня не був у політиці.

KV: Це ваша перша передвиборча кампанія. Чому Ви вирішили почати саме з виборів до парламенту? Чому не місцева рада або вибори міського голови?

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Сергій Дронов: Так, якби моєю метою була саме влада або політична кар’єра, можливо почати з місцевих виборів було б простіше. Але мене передусім цікавить добробут цього округу. Децентралізація відбувається, але і досі всі ключові рішення, які необхідні для розвитку регіону, приймаються в Києві. Звідти призначаються голови  облдержадміністрацій, звідти “надсилають” нам кандидатів, які намагаються обратися, не маючи до округу жодного стосунку. І саме зараз, коли після президентських виборів стару систему було зламано, ми отримали реальний шанс на зміни. Але без оновлення Верховної Ради все це не матиме жодного сенсу. Рада потребує нових облич, кваліфікованих спеціалістів, яким будуть небайдужі округи, які вони представляють. Я маю для цього і десятирічний досвід роботи юристом, правозахисником. Працював в органах МВС, де займався протидією корупції.  Маю цілий ряд наукових праць, опублікованих у наукових виданнях у галузі права. Працюю над дисертацією. Також маю кваліфікацію економіста, досвід роботи на великому бюджетоутворюючому підприємстві. А головне – щире бажання.

KV: 94-й округ вважають одним із найбільш корумпованих. До того ж, цього року через нього балотується багато кандидатів, які вочевидь мають підтримку із Києва, про яку ви щойно говорили. Чому ви зробили  такий дивний і самовпевнений вибір?

Сергій Дронов: А я, насправді, не мав жодного вибору. Бо це мій рідний округ. Я народився у Василькові, виріс тут, у мікрорайоні “Автопарк”, тут ходив до школи. Щоправда, більшість з моїх сусідів і друзів дитинства вже давно переїхали до Києва. Як кажуть: “Добре там, де нас немає”. Я з такою думкою не згоден. Добре там, де ми є. Тому я завжди знав, що житиму тут, у Василькові. Тут живе моя сім’я. І я впевнений, що Васильківщина та Обухівщина мають всі шанси стати комфортними для життя, багатими районами. У нас є для цього всі ресурси. Подивіться, що відбувається натомість? Обухівщина потерпає від сміттєвого апокаліпсису. Роками ніхто не спромігся навести лад на тому звалищі. При цьому Україна щороку експортує своє сміття до Польщі, де його переробляють і заробляють на цьому кошти. Хіба це не абсурд? Чому б не збудувати потужний сучасний сміттєпереробний завод, який дасть і прибуток і робочі місця місцевим жителям? І це при тому, що робочих місць не вистачає, малий бізнес “душить” корумпована місцева влада. Люди змушені їхати на заробітки до великих міст та закордон, залишати тут свої сім’ї. Молодь взагалі не бачить тут жодних перспектив. І це не дивно, подивіться на Васильків. Катастрофічно не вистачає доступних спортивних секцій, дитячих садків. Деякі школи через відсутність ремонту відвідувати взагалі небезпечно. Про стан нашого ЖКГ взагалі складають анекдоти. Особливо, що стосується водопостачання. Знаєте, що роблять васильківці щодня із сьомої до восьмої ранку? Чекають, поки з крану накапає склянка води. 

А коли справа стосується якості цієї води, взагалі стає не до жартів. Вона просто неприйнятна. І це відбувається за 30 кілометрів від столиці найбільшої країни у Європі. Чому не залучити інвестиції? Чому не збудувати сучасні очисні системи? Те ж саме відбувається з дорогами, швидкою медичною допомогою, якої потрібно чекати годинами… І на моє глибоке переконання причина цього безладу – байдужість та безкарність можновладців.

KV: Але що ви, як активний місцевий житель, який проживає тут вже 32 роки, зробили, аби змінити ситуацію зсередини?

Сергій Дронов: Я багато працював і працюю над цими питаннями як правозахисник. І допомагаю кожному, хто звертається до мене по юридичну допомогу. Бо маю чималий досвід. Але ж можливість відстояти свої права повинен мати кожен громадянин. На жаль, від спілкування з нашими судовими установами часто просто опускаються руки. І тут ми повертаємось до кореню проблеми.

Як юрист, можу вам впевнено сказати – країні необхідна не просто реформа судової системи, а її суттєве оновлення. Шлях до справедливого судочинства – відкрите обрання суддів, а не їх призначення. А це питання, як і багато інших, також вирішується у Верховній Раді. Саме тому я маю бути там. Навіть якщо доведеться перемогти численних конкурентів і пройти крізь всі випробування передвиборчої кампанії.

KV: До речі, про конкурентів. Відомо, що після того, як ви оголосили  про свій намір балотуватися, деякі з кандидатів, які вже місяць “обробляли” цей округ, раптово не донесли своїх заяв до ЦВК. Як ви для себе це пояснюєте?

Сергій Дронов: Я думаю, що це закономірна ситуація. Адже країна змінюється. Люди вже мають досвід виборів. І, на жаль, на собі відчули, що таке невиконані обіцянки. І мали справу з кандидатами, які приїздять до незнайомого округу, а потім зникають назавжди, наступного ж дня після виборів. Саме тому я дуже зрадів, але не здивувався їхній підтримці. Адже я кандидат, якого не доведеться шукати по всій країні. Я їхній сусід, до якого кожен може постукати у двері, звернутися по допомогу. Або прийти із пропозицією. Або, навіть, із критикою. І мені все життя ходити по цих вулицях. І дивитись в очі людям. Я готовий до цієї відповідальності. І впевнений, що разом ми зможемо принести до нашого округу саме ті зміни, яких він потребує найбільше. 

Фото соцсети

КиевVласть

Виктория Билоус

Теги: новости киевской области, новости киевщины, выборы, васильков, обухов, васильковский район, Обуховский район, политическая агитация, округ 94, сергей дронов

среда, 12 августа 2020 г.
12:37
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
20:06
В киевском метро запустили арт-поезд с правилам безопасности безналичных и онлайн-платежей
19:57
Депутат Михайленко просит “Киевтеплоэнерго” обогреть Оболонь
19:43
Глава “Укравтодора” пообещал Борисполю окружную дорогу
19:26
В столичных приютах для животных за время карантина рекордно выросло количество их постояльцев
19:04
Годовая зарплата начальника Службы по делам детей КГГА выросла более чем на 100 тысяч гривен
18:45
Каждый год деньги на строительство дорог рассовываются по карманам – Андрей Пальчевский
18:26
В Киеве ограничат движение транспорта в связи со съемками фильма с участием Ван Дамма (список перекрытий улиц)
18:17
Верещук поддерживает развитие персонального электротранспорта в Киеве
18:08
Эксперт: Притула станет мэром Киева, когда Вакарчук станет президентом Украины
18:02
На домах 26 улиц Киева может пропасть холодная вода
17:44
Первый заместитель бориспольского мэра задержал грузовик, выбросивший львовский мусор возле аэропорта (видео)
17:24
Кабмин на заседании назначил новых заместителей министров
17:22
На Кличко, Крищенко та пов'язану з Комарницьким компанію подали заяву до ДБР (документ)
17:05
Андрей Пальчевский: “Президент находится не в теплой ванне, а в вязком болоте лжи”
16:44
Девелопер KAN отмечен бронзой в рейтинге надежных застройщиков столицы
Календарь событий