субота, 23 листопада 2024 г.

Обласний осередок партії “За Майбутнє” назвав екологію одним із пріоритетних напрямків роботи

Обласний осередок партії “За Майбутнє” назвав екологію одним із пріоритетних напрямків роботи

Шлях до подолання екологічної кризи на Київщині партія “За Майбутнє” бачить у закритті протягом п’яти років всіх сміттєзвалищ, одночасно з початком роботи сміттєперероблюваних заводів. Також серед напрямів роботи на екологічній ниві назване посилення адмінвідповідальності за екологічні правопорушення.

Про це KV стало відомо із заяви обласного осередку партії “За Майбутнє”, опублікованої у facebook.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

“Екологія – це те, що ми залишаємо наступним поколінням, це те, без чого не буде майбутнього. Україна грузне у “горах” сміття та займає останнє місце серед європейських країн із управління відходами. Водойми зневоднюються, показники забруднення повітря сягнули найвищих у світі рівнів. Коли зелені зони перетворюються у потворні клоаки, небезпечні для здоров’я та життя людей. Київський обласний осередок партії “ЗА МАЙБУТНЄ” визначив екологію одним із пріоритетних напрямків. Для подолання екологічної кризи на Київщині ми визначили кілька основних напрямків роботи”, – йдеться у повідомленні.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Протягом 5 років, на думку партійців, на Київщині мають бути закриті всі сміттєзвалища та побудовані сучасні заводи з переробки побутових відходів.

“Ми йдемо до влади, щоб запустити цей процес та розробити поетапний план розбудови мережі сміттєпереробних заводів в області. Виступаємо і за підвищення адміністративної відповідальності за екологічні правопорушення, а міра покарання має бути адекватною, вчиненому порушенню, аж до кримінальної відповідальності. При цьому, важливо вдосконалити механізм обрахунку шкоди, який на сьогодні є застарілим та не відображає реальних збитків, нанесених довкіллю, а також затрат, необхідних на його відновлення”, – підкреслили в заяві. 

Ще одна новація, яку пропонє політсила задля збереження Київщини та здоров’я людей – всі кошти, які надходять до державного та місцевих бюджетів, що отримані за рахунок сплати екологічних податків, рентної плати, або як стягнення штрафів за екологічні правопорушення, та за відшкодування шкоди, заподіяної довкіллю, – мають спрямовуватися винятково на природоохоронні заходи.

Нагадаємо, 31 липня київська обласна організація "Політична партія "ЗА Майбутнє" провела загальні збори, на яких більшість обрала головою Ярослава Москаленка (на фото). Під час своєї парламентської діяльності виступав за збереження пільг постраждалих від Чорнобильської катастрофи, за продовження мораторію на продаж землі, проти розвитку кредитної співпраці з МВФ.

Читайте: Партия “За Майбутнє” Киевщины будет сотрудничать с работодателями в сфере здравоохранения

Фото: соцмережі

КиевVласть

Вероника Злацкая

Теги: новости киева, новости киевской области, позиція, За майбутнє, ярослав москаленко, за майбутне, екологія, заява, київщина за майбутнє

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.