субота, 14 грудня 2024 г.

Київщина потребує якісної інфраструктури в селах, – перший заступник голови КОДА Олександр Скляров

Київщина потребує якісної інфраструктури в селах, – перший заступник голови КОДА Олександр Скляров

Кандидат у депутати Київської облради від “Слуги Народу”, а нині – перший заступник голови КОДА Олександр Скляров провів виїзну нараду на території Обухівського та Фастівського районів.

Про це KV стало відомо з повідомлення пресслужби Київської обласної організації партії “Слуга Народу”.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

З керівниками громад намагалися знайти шляхи вирішення нагальних проблеми сіл Ходосівка і Хотів (Феодосіївська ОТГ) та Гатне (Гатненська ОТГ), що на Київщині.  Зокрема, вирішували, як забезпечити фінансування ремонту автомобільної дороги між селами Лісники і Ходосівка. Також обговорювалися питання розробки нових автобусних маршрутів та налагодження водопостачання у селі Ходосівка.

“У нас є розроблений проект для села Ходосівка, який передбачає будівництво нових свердловин, які потрібно з’єднати зі старим водогоном. І цю проблему потрібно вирішувати на високому рівні. За експертним звітом вартість робіт – 150 млн грн. Такі кошти непідйомні для нашої громади, адже бюджет села Ходосівка становить 35 млн”, – розповів під час зустрічі кандидат на посаду голови Феодосіївської ОТГ Микола Пянчук.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Крім того, у селі Гатне Фастівського району громада шукає 10 мільйонів гривень  для ремонту даху місцевої школи і ще 100 мільйонів – для дитячого садочка, який уже побудували, однак потрібно провести комунікації та виконати інші роботи. Також вулиці села перевантажені транзитним рухом автомобілів з населених пунктів області до Києва, зокрема вулиці Жулянська та Чабанівська. Тому громада шукає можливості для будівництва нових транзитних магістралей.

“Велика проблема з транспортом, транзитним трафіком, з виїздами з території Гатного на Київ, тому що багато людей так чи інакше працюють у Києві, возять дітей у садочки і школи. Тому необхідно погодити схему руху автомобільного транспорту Гатненської ОТГ і обмежити рух великогабаритних автомобілів, встановлювати дорожні знаки, що транзиту немає. Зрозуміло, що транзит легкових автомобілів нікуди не подіти, але потрібно облаштовувати додаткові шляхи виїзду з території громади. Реалізувати проект дороги з Крюківщини до столичного ринку, яка буде сполучати територію Гатного та дозволить частково зменшити потік із Крюківщини”, – зазначив кандидат на посаду голови Гатненської ОТГ від “Слуги Народу”  Богдан Мацібора.

Перший заступник голови КОДА Олександр Скляров вважає, що розвиток ОТГ потрібно починати з вирішення головних проблем сіл, які де-факто вже стали Києвом, і це насамперед транспортна та соціальна інфраструктура.

“Ми з вами бачимо, які потоки автомобілів йдуть у напрямку Одеської траси, в напрямку Києва, не дотримуються вимоги з вантажопід’ємності цих автомобілів. Потрібно встановлювати спеціальні комплекси, щоб поліція з трансбезпекою контролювала рух цих автомобілів. У Хотові, який знаходиться за 20 км від Києва, відсутня інфраструктура – банків немає, банкоматів також, поштове відділення не відремонтоване. Тому місцева адміністрація має співпрацювати з обласною адміністрацією, щою ефективніше вирішувати ці питання”, – наголосив Олександр Скляров.

На думку кандидата в депутати від “Слуги Народу” до Київоблради Дениса Січевого головна проблема для маленьких містечок і сіл Київської області – нерозвинена інфраструктура. У багатьох ОТГ досі відсутні школи, дитячі садочки, ФАПи, бракує лікарів.

“Для того, щоб вирішити ці питання, необхідно фінансувати розвиток громад на місцевому рівні. Після завершення децентралізації гроші на місцях мають з’явитися, буде надходження податків, сплата акцизів. Але питання в тому, щоб проводились прозорі тендери. Якщо громада буде слідкувати за цим, то я думаю, що побудується ще не одна школа або дитячий садочок. Тобто, гроші є в державі, так, інколи тимчасово відсутнє фінансування, але, коли гроші надають, то треба слідкувати за їх цільовим призначенням”, – зазначив Денис Січевий.

Читайте: З коштами на добудову школи №6 у Василькові допоможуть КОДА та Держфонд регіонального розвитку, – Олександр Дубінський

Фото: пресслужба Київської обласної організації партії “Слуга Народу”

КиевVласть

Олексій Вєтров

Теги: новини київщини, новини київської області, позиція, слуга народу, політична агітація, олександр скляров

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.