середа, 11 грудня 2024 г.

“Громада и закон” выдвинула в президенты Михаила Ильницкого

“Громада и закон” выдвинула в президенты Михаила Ильницкого

Партия “Громада и закон” вчера, 26 января, выдвинула своего лидера Михаила Ильницкого кандидатом в президенты Украины.

Об этом KV  стало известно из сообщения “Укринформа”.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

"IV съезд политической партии "Громада и закон" решил: выдвинуть на очередных выборах президента Украины 31 марта 2019 года кандидатом на пост президента Украины Ильницкого Михаила Степановича, председателя политической партии "Громада и закон", - объявили со сцены киевской гостиницы “Турист”, где проходил съезд.

Партия “Громада и закон” (*) зарегистрирована 26 августа 2015 года. Заместителем главы партии является экс-замглавы СБУ Александр Скипальский. Он также соучредитель ОО “Центра стратегических исследований и анализа” вместе с Игорем Смешко, который объявил о своем походе в президенты.

Читайте: Смешко и Тарута подали документы в ЦИК на участие в выборах президента

Михаил Ильницкий родился 1 июня 1960 года в с. Розточки (Долинский район, Ивано-Франковская обл.). После службы в армии работал токарем на “Карпатнефтемашремонт”, откуда по рекомендации трудового коллектива ушел работать в Калушское ГАИ.

В 1985 году закончил Саратовскую школу милиции. Вернулся в Долинское РОВД на должность инспектора административной практики.

В 1992 году Михаил Ильницкий был назначен начальником Калушского отдела дорожной милиции. 1998-2000 гг - работал в УБЭП Львовской области.

2000-2004 гг - старший оперуполномоченный ГУ УБЭП МВД. С 2004 года - старший оперуполномоченный ОВД Департамента внутренней безопасности МВД. В 2006 году Михаил Кальницкий был назначен заместителем начальника Департамента внутренней безопасности МВД.

СМИ писали, что в 2006 году Михаил Кальницкий на год попал в СИЗО, за что позже получил моральную и материальную компенсацию в размере 250 тыс. гривен. В 2007 году в чине полковника Михаил Кальницкий был восстановлен в рядах милиции, но он тут же уволился.

С 2009 года Михаил Кальницкий преподает в Прикарпатском национальном университете им. В.Стефаника и Киевском международном университете.

В 2014 году Михаила Кальницкого обсуждали как возможного претендента на руководство областным управлением полиции на Прикарпатье.

В октябре 2017 года Михаил Ильницкий попал в скандал - полиция поймала его в Ивано-Франковске пьяным за рулем, а суд на год лишил водительских прав. Впоследствии Ильницкий добился отмены судебного решения.

Напомним, Центральная избирательная комиссия зарегистрировала 20 кандидатов на пост президента Украины: Игоря Шевченко (самовыдвиженец), Андрея Садового (выдвинут ВО “Самопомощь”), Сергея Каплина (выдвинут “Социал-демократической партией”), Валентина Наливайченко (выдвинут партией “Справедливость), Виталия Скоцика (самовыдвиженец), Анатолия Гриценко (выдвинут партией “Гражданская позиция”), Евгения Мураева (выдвинут партией “Наши”), Виталия Куприя (самовыдвиженец), Геннадия Балашова (выдвинут партией “5.10”), Ольгу Богомолец (самовыдвиженец), Романа Насирова (самовыдвиженец), Александра Шевченко (выдвинут партией “Укроп”) и Юрия Бойко (самовыдвиженец), Олега Ляшко (выдвинут партией "Радикальная партия Олега Ляшко"), Аркадия Корнацкого (самовыдвиженец), Александра Вилкула (выдвинут партией “Оппозиционный блок – партия мира и развития”), Юлию Тимошенко (выдвинута партией ВО “Батькивщина”), Дмитрия Добродомова (выдвинут партией "Общественное движение "Народный контроль”), Александра Мороза (выдвинут "Социалистической партией Александра Мороза"), Илью Киву (выдвинут Социалистической партией Украины).

Первый тур выборов президента Украины состоится 31 марта 2019 года. Выборы главы государства обойдутся налогоплательщикам в 2,35 млрд гривен.

Читайте: “Национальный корпус” не будет выдвигать кандидата в президенты и никого не поддерживает

* Політична партія “Громада і закон” (код ЄДРПОУ: 39969328)

Фото: “Укринформ”

KиевVласть

Алексей Алтынов

Теги: новости киева, новости украины, выборы президента украины, михаил кальницкий, громада и закон

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.