неділя, 15 грудня 2024 г.

Ганна Іщенко: після того, як ми перезавантажимо місцеву владу, зробимо все, щоб унеможливити роботу “чорних рієлторів” в Києві

Ганна Іщенко: після того, як ми перезавантажимо місцеву владу, зробимо все, щоб унеможливити роботу “чорних рієлторів” в Києві

У Києві загалом та в Печерському районі зокрема фіксуються непоодинокі випадки, коли квартири мешканців потрапляють до рук “чорних ріелторів”. 

Про це KV стало відомо з інформації "Рупора" з посиланням на кандидата у депутати Київради у Печерському районі від партії “Слуга народу” Ганни Іщенко

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Зазначається, що кандидат у депутати до Київради не раз зустрічалась з такими випадками у своїй юридичній практиці: коли люди сьогодні є власниками квартири, а вже завтра вона “переписана” на когось іншого.

Зокрема, під час зустрічі з виборцями до кандидату звернулась жінка, яка через “чорних рієлторів” опинилася у складному становищі: її квартиру по документах намагаються перепродати. І зробити це, звісно, без її участі.

Ганна Іщенко назвала три першиі кроки, які потрібно зробити, якщо людина опинилась в такій ситуціїї:

  • Отримати витяг з реєстру майнових прав.
  • Звернутися до суду, щоб накласти арешт на майно та відновити справедливість
  • Максимально розголошувати ситуацію у ЗМІ. Чим більший резонанс, тим ймовірніше чорні рієлтори поступляться.

Щодо ситуації з громадянкою, яка просить про допомогу, то юридична команда кандидата, яка працює у співвідношенні 80/20, де 20% – це робота Pro bono, готова допомогти жінці вирішити її проблему.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

За словами Ганни Іщенко, у цьому конкретному випадку буде застосований наступний алгоритм дій:

Перше. Отримуємо витяг з державного реєстру майнових прав. Таким чином отримуємо особу-відповідача, дані про реєстратора, що здійснив незаконну перереєстрацію прав власності.

Друге. Оперативно готуємо позов до суду та клопотання про арешт квартири. Це унеможливлює подальший перепродаж квартири іншим “лжевласникам”.

Третє. Подаємо клопотання про надання доступу до майна справжньому власнику. Щоб людина могла спокійно далі жити у своїй квартирі, адже розгляд справи може тривати понад 2,5 роки.

Четверте. Подаємо клопотання про відстрочення сплати судового збору. Це також дуже важливий аспект. Люди дуже часто не звертаються до суду, оскільки бояться його високих ставок. Це клопотання дозволить відкласти сплату зборів та сконцентруватися на боротьбі за своє майно.

“Маю надію, що нам вдасться захистити права людини, а після того, як ми перезавантажимо місцеву владу, зробимо все, щоб унеможливити роботу “чорних рієлторів” не тільки в нашому рідному Печерську, а й по всьому Києву!” – зазначила Ганна Іщенко.

Читайте: Анна Ищенко предлагает комплексную программу по повышению общественной безопасности в Киеве

Фото: Рупор

КиевVласть

Олексій Вєтров

Теги: новини києва, позиція, київрада, слуга народу, вибори, ганна іщенко, рієлори

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.