пятница, 22 февраля 2019 г.

Олександр Шевченко: “Незалежність держави неможлива без економічної незалежності її громадян”

Олександр Шевченко: “Незалежність держави неможлива без економічної незалежності її громадян”

18 листопада в Києві на президентських праймеріз укропівці столиці, Київщини та Криму віддали більшість голосів народному депутату України Олександру Шевченку. Загалом Олександр Шевченко здобув перемоги в 24 із 26 регіонів, тож представлятиме УКРОП на президентських виборах у березні 2019 року. Однопартійці вірять, що саме Шевченко зможе змінити постмайданівську країну, яка з кожним днем котиться до соціально-економічної прірви.

Кандидат від народу

Партія УКРОП першою серед політичних сил України наважилася організувати публічні президентські праймеріз. Укропівці переконані: обирати кандидата кулуарно серед ставлеників партійної верхівки - недемократично. Його особистість має викристалізовуватися завдяки конкурентній боротьбі в партійному середовищі.

Кандидат має пройти нелегке випробування - низку зустрічей із представниками партії та її прихильниками в усіх областях. Кандидат має переконати їх, що саме він достойний піти на вибори президента, що саме йому під силу змінити постмайданівську країну, вивести її з економічного та соціального піке, до якого вона потрапила через недолуге правління олігархічної влади на чолі з Петром Порошенком.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

За два місяці претенденти - Олександр Шевченко, Ірина Головатенко та Оксана Тунік-Фриз - побували у різних куточках України, об’їздили десятки населених пунктів, зустрілися з десятками тисяч людей. Прямий діалог допоміг виявити больові точки - ті проблеми, які хвилюють населення, фактично обкрадене чинною владою за допомогою різних злочинних схем.

Повернути кошти корупціонерів

Прикро, що наша країна, яка має потужний потенціал, опинилася на порозі прірви - боргової кредитної ями. Адже наступного року доведеться повертати зовнішні запозичення на сумму в понад 145 млрд гривень. Тим паче, в іноземній валюті, яку отримуємо за рахунок реалізації товарів чи інших ресурсів за кордон, і яка так важко повертається в Україну, оскільки осідає на рахунках наших олігархів у офшорних банках.


Олександр Шевченко упевнений, що тих грошей, які накрали українські корупціонери-можновладці, вистачить для того, щоби покрити всі фінансові зобов’язання країни перед Міжнародним валютним фондом. Якщо він стане президентом, то щонайперше сяде за стіл переговорів із керівництвом МВФ. І його вимогою буде повернення коштів корупціонерів, які 27 років грабували Україну, розсовуючи кредити по кишенях. Адже за цей час прості люди краще жити не стали, а олігархи від влади накопичили неймовірні статки.

Шевченко - не Порошенко

“Завдяки зустрічам із людьми в рамках праймеріз я отримав великий досвід: щоби тебе розуміли - треба говорити про прості речі, які турбують практично кожного з нас, не обіцяти те, чого не збираєшся виконувати. І я ним скористаюся, щоб довести народу: Шевченко - це не Порошенко”, - зазначив Олександр Шевченко.

За його словами, він десятки років чесно вибудовував свій бізнес і не має жодного цента в офшорах, він безцільно не накопичує кошти, а віддає перевагу інвестуванню в рідну країну.

Завдяки зусиллям однодумців з’явився чудовий гірськолижний комплекс “Буковель”, за сім років чи не найдепресивніший регіон України перетворився на одне з найбільш відвідуваних у Східній Європі місць відпочинку. Там пройшли лікування та реабілітацію більше тисячі солдатів - учасників російсько-української війни, 3200 дітей з діагнозом ДЦП, аутизм та вадами опорно-рухового апарату, безкоштовно оздоровилися 8 тис. пенсіонерів.

Крім того, команда Олександра Шевченка створила Центр військової підготовки та інформації, а також регулярно підтримує медичні заклади, спортивні та культурні проекти.

Країна гідності й правди

Особливий напрямок програми Олександра Шевченка, що має назву “Країна гідності й правди”, - агресивна та систематична боротьба з корупцією, яка роз’їдає нашу державу. Саме це допоможе Україні завоювати повагу в світі та забезпечити гідні умови життя для всіх українців.

Ще одне ключове завдання програми - створення сильної держави, яка зможе уникнути “великої” війни, однак поверне анексований Крим і окуповані ворогом території на сході країни.

Третій із важливих кроків - подолання бюрократії на всіх рівнях і побудова “простої” країни, де люди сумлінно сплачуватимуть податки. Необхідно налаштувати розвиток економіки, завдяки чому людина сплачуватиме консолідовано за всі види комунальних послуг - тепло, газ, електроенергію, воду - не більше 30% від її доходів.


Нам необхідно відновлювати довіру до держави. У людини має бути впевненість у майбутньому. А її дають гідна заробітна плата, пенсія, належне соціальне забезпечення, можливість дбати про своє здоров’я, спроможність дати освіту власним дітям. На жаль, реформи, які наразі нібито впроваджуються в Україні, виглядають звичайною імітацією.

Адже ми на власні очі бачимо, що у нас реально відбувається. Низькі прибутки та тиск чиновників спонукають українців згортати власний малий та середній бізнес, кидати тут роботу та шукати щастя в інших країнах.

Псевдореформи розвалюють економіку, медицину, освіту, правоохоронну систему. Чергове підвищення вартості газу болісно вдарить по кишенях наших співвітчизників. Час змінювати країну, щоби остаточної її не втратити.

Закон один для всіх

Олександр Шевченко переконаний, що Петро Порошенко та його оточення не зацікавленні у швидкому закінченні війни, яка точиться на сході. Адже на крові робиться злочинний бізнес, відмиваються шалені кошти, а також випрошуються кредитні запозичення. Лише за формулою “Роттердам+” в українців вкрали 35 млрд гривень. Завдяки блокуванню патріоти перекрили надходження цього вугілля з ОРДЛО.

“Якщо отримаю президентські повноваження, то видам розпорядження, аби нікого зі злочинців або ж підозрюваних у злочинній діяльності не випускали за межі України. Закон має бути один для всіх. Зроблю усе можливе, щоби налагодити чітку роботу правоохоронної системи. Необхідно вжити заходів, щоби світова спільнота нам повірила. Зокрема й щодо стосунків із Росією. З одного боку, накладаються санкції, а з іншого - ми торгуємо з цією країною. У першу чергу варто розірвати дипломатичні та будь-які інші стосунки з агресором”, - переконаний Олександр Шевченко.

Побудувати привабливу Україну

Олександр Шевченко наголосив, що перед нами стоїть непросте завдання - побудувати привабливу в економічному та соціальному плані Україну, до якої не лише приєднаються наші втрачені території, а й матимуть інтерес європейські країни.

Український народ мусить об’єднатися, незалежно від віросповідання, відмінності поглядів та переконань, заради цієї спільної мети. Слід збудувати країну, звідки люди не виїжджатимуть, а в яку інвестуватимуть. Країну, де вони почуватимуться справжніми господарями, а не рабами, на яких нас перетворила злочинна влада.

У справедливому суспільстві за 3-5 років Україна обернеться на справжнього європейського лідера в різних галузях, адже для цього є належний потенціал. Головне - не залишатися байдужими, власними зусиллями змінювати рідну країну на краще. А насамперед — треба зробити правильний вибір, від якого залежить наше майбутнє процвітання.

Читайте: Укроповцы столицы, Киевщины и Крыма поддержали Александра Шевченко на президентских праймериз партии

Фото: надано прес-службою УКРОПу

KиевVласть

Алексей Ветров

Теги: новости киева, новости киевской области, новости киевщины, выборы, президент, голосование, программа, народный депутат, укроп, александр шевченко, президентские праймериз, украинское объединение патриотов

четверг, 21 февраля 2019 г.
20:45
В пятницу, 22 февраля, ярмарки пройдут в девяти районах Киева (адреса)
20:25
В Киеве мусоровоз три часа ждал, пока эвакуируют автомобиль от подземных мусорных контейнеров (фото)
20:04
Капремонт ДК в Фастове подорожал на два миллиона гривен (видео)
19:44
При взрыве неизвестного предмета на полигоне в Киевской области ранения получили два солдата-срочника
19:23
Щенкам из “Сириуса” нужен любящий хозяин и теплый дом
19:04
В аэропорту “Борисполь” задержан один из экс-руководителей “Укрзализныци”, находящийся в розыске
18:51
Европейский лоукостер с октября 2019 года запускает новый рейс из Киева в Мадрид (расписание)
18:36
Около 70 домов в Шевченковском районе столицы подключены к коммуникациям по временным схемам
18:20
В Киево-Святошинском районе Киевщины спасатели откачивали воду с подтопленных дворов (фото)
18:08
Тендер на разработку ТЭО строительства метро на Троещину отменили
17:45
Из пожара в киевском жилом доме спасли 6 и эвакуировали 15 людей (фото)
17:25
КП “Информатика” отдало без конкурса 300 млн гривен за систему управления внешним освещением Киева
17:04
Продажа социального хлеба в Киеве может быть возобновлена в марте 2019 года (видео)
16:45
Глава Департамента соцполитики КГГА Крикунов к Новому году получил под 600% премии
16:26
Прокуратура Киева разоблачила лже-представителей компании Tesla (фото)
16:07
Кличко просят принять меры по долгострою на ул. Семьи Кульженко, 22
Календарь событий