вторник, 21 ноября 2017 г.

На журналістській кухні – новачки

На журналістській кухні – новачки

В інформаційно-творчому агентстві "ЮН-ПРЕС" Київського Палацу дітей та юнацтва відбулася ювілейна, 20-а посвята в юні журналісти "На журналістській кухні  - новачки".

Материал подготовлен в рамках Проекта "Юн-Пресс-KV"

В залі був аншлаг – жодного вільного місця, стільці довелося зносити з усіх кабінетів. На посвяту завітали  всі педагоги "ЮН-ПРЕСу" разом зі своїми вихованцями, а також батьки та друзі новачків-журналістів. Адже саме тут запалюються зірки сучасної української журналістики.

Юних журналістів привітала керівник і капітан творчого корабля "ЮН-ПРЕС" Надія Олексіївна Іллюк. Вона побажала юним і дорослим журналістам завжди залишатися творчими й креативними, а також подарувала всім  свіжі яблука, зазначивши при цьому, що це повинно біти яблуком пізнання, але не яблуком розбрату.

Після цього до слова запросили гуртківців агентства, які презентували свої гуртки: звучали девізи,  розігрувалися сценки, читалися вірші, показувалися телесюжети, зняті дітьми…..  Юних журналістів привітали Музи Творчості, Натхнення та Пізнання. Адже саме вони –  важливі якості для справжнього журналіста. Творчість рідко буває без сліз радості та розпачу, сліз від поразок та перемог.

Подписывайтесь на новости «КиевVласть»
 

У гості до юних журналістів завітали військовий журналіст, тележурналіст Ірина Сапан, фотокореспондент і репортер журналу "Український тиждень"  Стас Козлюк, тележурналіст, випускниця "ЮН-ПРЕСу" Юлія Костенко та прес-секретар Департаменту освіти й науки КМДА Марія Кравчук. Гості щиросердечно привітали початківців, побажали їм усіляких гараздів, терпіння й наснаги на тернистому шляху журналістики. А також вручили новачкам їх перші посвідчення.

Всі учасники й гості свята написали на паперових осінніх листочках, що для них значить слово або поняття "журналістика". А музи  Творчості, Натхнення та Пізнання "висвячували" їх водою, різочками й вогнем – символічними свічечками таланту й натхнення.

У наших лавах юних журналістів є не лише ті,  хто тільки мріє про журналістику, а  й ті, хто вже професійно нею займається. Адже вихованці "ЮН-ПРЕСУ" вже друкуються у таких виданнях, як "КиївВласть", "Вечірній Київ",  "Хрещатик",  "Міст-М". Затамувавши подих, кожен чекав, коли назвуть саме його прізвище під час вручення посвідчень. І можна офіційно назвати себе журналістом. Також змінюється ваш статус, а отже і ставлення оточуючих до вас. Посвідчення для журналіста просто необхідне, адже воно офіційно захищає право журналіста знімати або записувати на диктофон. Це документ, який має бути при собі у будь-якій ситуації. Так само як і відчуття ліктя друга.

Материал подготовлен в рамках Проекта "Юн-Пресс-KV"

фото: Юн-пресс

Людмила Кухаренко

Теги: новости киева, проект, юн-прес, посвята, кпдю

вторник, 21 ноября 2017 г.
10:01
Заседание Киевсовета 21.11.2017: онлайн-трансляция и повестка дня
14:03
На столичной Оболони открылся сквер имени героя Небесной Сотни
13:45
Киевсовет попросит Верховную Раду пересмотреть размер образовательной субвенции для столицы
13:25
На массиве Отрадный в Киеве прорвало трубу с горячей водой (фото)
13:05
Разработана новая схема движения транспорта по киевскому Подолу
12:44
Система архстройконтроля изменилась и дает толчок развитию строительной отрасли, - глава ГАСИ Кудрявцев
12:26
В Соломенском районе Киева во время пожара спасли мужчину
12:06
Полиция начала уголовное производство факту вчерашнего погрома в Киеве
11:46
В Славутиче Киевской области начала работу самая большая в Украине котельная на биотопливе
11:27
За три квартала 2017 года аэропорт "Борисполь" нарастил пассажиропоток
11:05
Киевский рыбоохранный патруль остановил незаконную продажу 1,8 тонн водных биоресурсов
10:45
В новый корпус киевской больницы Охматдет начали завозить мебель
10:27
Курс валют в Киеве: 21 ноября 2017
09:45
Полиция Киева 21 ноября переходит на усиленный режим охраны общественного порядка
09:30
Цена на топливо в Киеве: 21 ноября 2017
09:02
Ночной погром на Щербакова в Киеве оказался общественной акцией Нацкорпуса против игорного бизнеса (фото, видео)
Календарь событий