четверг, 20 сентября 2018 г.

На журналістській кухні – новачки

На журналістській кухні – новачки

В інформаційно-творчому агентстві "ЮН-ПРЕС" Київського Палацу дітей та юнацтва відбулася ювілейна, 20-а посвята в юні журналісти "На журналістській кухні  - новачки".

Материал подготовлен в рамках Проекта "Юн-Пресс-KV"

В залі був аншлаг – жодного вільного місця, стільці довелося зносити з усіх кабінетів. На посвяту завітали  всі педагоги "ЮН-ПРЕСу" разом зі своїми вихованцями, а також батьки та друзі новачків-журналістів. Адже саме тут запалюються зірки сучасної української журналістики.

Юних журналістів привітала керівник і капітан творчого корабля "ЮН-ПРЕС" Надія Олексіївна Іллюк. Вона побажала юним і дорослим журналістам завжди залишатися творчими й креативними, а також подарувала всім  свіжі яблука, зазначивши при цьому, що це повинно біти яблуком пізнання, але не яблуком розбрату.

Після цього до слова запросили гуртківців агентства, які презентували свої гуртки: звучали девізи,  розігрувалися сценки, читалися вірші, показувалися телесюжети, зняті дітьми…..  Юних журналістів привітали Музи Творчості, Натхнення та Пізнання. Адже саме вони –  важливі якості для справжнього журналіста. Творчість рідко буває без сліз радості та розпачу, сліз від поразок та перемог.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

У гості до юних журналістів завітали військовий журналіст, тележурналіст Ірина Сапан, фотокореспондент і репортер журналу "Український тиждень"  Стас Козлюк, тележурналіст, випускниця "ЮН-ПРЕСу" Юлія Костенко та прес-секретар Департаменту освіти й науки КМДА Марія Кравчук. Гості щиросердечно привітали початківців, побажали їм усіляких гараздів, терпіння й наснаги на тернистому шляху журналістики. А також вручили новачкам їх перші посвідчення.

Всі учасники й гості свята написали на паперових осінніх листочках, що для них значить слово або поняття "журналістика". А музи  Творчості, Натхнення та Пізнання "висвячували" їх водою, різочками й вогнем – символічними свічечками таланту й натхнення.

У наших лавах юних журналістів є не лише ті,  хто тільки мріє про журналістику, а  й ті, хто вже професійно нею займається. Адже вихованці "ЮН-ПРЕСУ" вже друкуються у таких виданнях, як "КиївВласть", "Вечірній Київ",  "Хрещатик",  "Міст-М". Затамувавши подих, кожен чекав, коли назвуть саме його прізвище під час вручення посвідчень. І можна офіційно назвати себе журналістом. Також змінюється ваш статус, а отже і ставлення оточуючих до вас. Посвідчення для журналіста просто необхідне, адже воно офіційно захищає право журналіста знімати або записувати на диктофон. Це документ, який має бути при собі у будь-якій ситуації. Так само як і відчуття ліктя друга.

Материал подготовлен в рамках Проекта "Юн-Пресс-KV"

фото: Юн-пресс

Людмила Кухаренко

Теги: новости киева, проект, юн-прес, посвята, кпдю

четверг, 20 сентября 2018 г.
10:00
Заседание Киевсовета 20.09.2018 года: онлайн-трансляция и повестка дня
17:43
КП “Европейский культурный центр “Краков” два года не может начать полноценную работу
17:28
Киев завершает разработку проекта рекультивации первой очереди полигона твердых отходов №5
17:06
ООО “Печерский рынок” затеял строительство на ул. Михаила Бойчука без разрешительных документов
16:46
Киевсовет поддержал один из двух проектов решения о передаче в аренду земли компании Александра Омельченко
16:27
Киевсовет передал в аренду 2,5 га земли в Оболонском районе компании, связанной с экс-директором Департамента земельных ресурсов КГГА
16:01
В Киевсовете опять появилась фракция “Объединение “Самопомощь”
15:43
Кличко указали на нелегальную оптовую базу на Оболони, где торгуют продуктами неизвестного происхождения
15:26
Полиция Киева задержала подозреваемых в разбойном нападении на игорное заведение
15:05
На строительство поликлиники в Дарницком районе не хватает 90 млн гривен, - Мирошниченко (видео)
14:45
Киевляне жалуются на отсутствие дешевого хлеба в “социальных” киосках
14:24
Киевсовет передал землю под детским садом компании с оффшорными корнями
14:04
Родительский комитет музыкальной школы №2 в Белой Церкви отказывается переезжать в не отремонтированное помещение (видео)
13:46
Работа киевского метрополитена сегодня будет изменена из-за футбола
13:27
В Киеве прошел тренинг о домедицинской помощи для журналистов
13:07
За 8 месяцев в местные бюджеты Киевщины перечислено почти 14 млн гривен транспортного налога
Календарь событий
В бегах: Александр Спасибко не хочет рассказывать депутатам об обустройстве ландшафтного парка на Осокорах
20 сентября 2018 г. 09:00
В бегах: Александр Спасибко не хочет рассказывать депутатам об обустройстве  ландшафтного парка на Осокорах
По словам Сергея Гусовского, на сегодняшнем заседании столичного горсовета должен рассматриваться вопрос лишения земли застройщика, упорно желающего возвести масштабный ЖК “Патриотика на озерах” в районе южных Осокорков. На этом месте, согласно поддержанной киевлянами и Киевсоветом петиции, должен быть обустроен Ландшафтный природный парк. За выполнение соответствующей петиции отвечает замглавы КГГА Александр Спасибко (на фото), который постоянно “бегает” от представителей общественности и столичных депутатов, чтобы не отчитываться перед ними о ее выполнении. Как известно, строительные работы на Южных Осокорках, практически на озере, продолжаются. Это, в числе прочего, грозит экологической катастрофой, а в протестующих против этого активистов уже даже начали стрелять.