неділя, 28 квітня 2024 г.

На горе-пастора Кунця чекає виселення з будівель і кримінальна відповідальність

На горе-пастора Кунця чекає виселення з будівель і кримінальна відповідальність

Остаточно встановлено справедливість і  нерухоме майно в судовому порядку повернуто законному власнику – РО “БМТ “Слово життя”. Володимир Кунець (на фото), якого  Всеукраїнський союз церков євангельских християн-баптистів відсторонив від пасторського служіння, в часи, коли був керівником “Слово життя” переписав нерухоме майно релігійної організації на свою родину, але тепер шахрайству Кунця покладено кінець.

Про це KВ стало відомо з відповідних рішень судів і відкритих джерел.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

Тривалий час “БМТ“Слово життя” намагалось відновити своє право власності на нерухомість, яка по праву належить релігійній організації . В період з 2015 по 2020 р. шляхом низки незаконних дій та фіктивних договорів купівлі-продажу Кунець переоформив нерухомість на членів своєї родини: Кунця Олександра – сина, Горіченко Ольга – донька, Рябого Олександра – онука. Важливо, що Кунцем це було зроблено мовчки, тайно, без жодного узгодження з членами церкви

Десятиліття тому пастор Євангельської церкви Кунець під благовидним наміром збирав кошти з парафіян церкви на будівництво молитовного будинку. На ці кошти в Києві за адресою вул. Мічуріна, 64, було побудовано нерухомість, яка по закону повинна належати РО “БМТ “Слово життя”. Таке майно на Печерську нині оцінюється у сотні тисяч доларів США.

Як пізніше зʼясувалося, в Кунця були свої плани на нерухомість релігійної організації, яку він очолював, а саме: привласнити будівлі собі. Релігійна діяльність Кунця виявилась ширмою, за якою стоїть обман та лицемірство. 

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Члени церкви в 2020 році  зʼясували, що нерухомість РО “Слово життя” належить родині Кунця. З цього моменту розпочалась трьохрічна судова епопея: Кунець намагався оскаржити в господарському суді рішення загальних зборів РО, яким його позбавили посади керівника. 

В задоволенні позову суд відмовив: Касаційний господарський суд у складі Верховного суду виніс постанову про те, що рішення про звільнення Кунця з посади президента РО “Слово життя” визнано законним.



А рішенням Печерського районного суду Києва, яке залишено в силі постановою Київського  апеляційним суду, відновлено справедливість, і нерухоме майно законно повернуто у володіння законного власника – релігійної організації.

Інакше кажучи, визнано недійсними всі реєстраційні дії з нерухомістю та договори купівлі-продажу, які фіктивно були підставою для заволодіння Кунцем нерухомості на Печерську. Рішення вступило в законну силу ще в липні 2023 року.






Слід зазначити, що кримінальне провадження стосовно Кунця та членів його родини за фактом незаконного заволодіння майном розпочато та кваліфіковано за ч.4 ст. 190 Кримінального кодексу (шахрайство вчинене у великих розмірах, карається позбавленням волі на строк від трьох до восьми років).

Закінчення судових процесів в Господарському та Печерському судах тепер в рази пришвидшує рух кримінальної справи проти Кунця та його родини. Лава підсудних врешті-решт дочекається на родину Кунця.

Репутація Кунця аж ніяк не кришталева: суспільству відомий трагічний прецедент, коли Кунець ще в 1990-ті роки, ввівши в оману аргентинського місіонера, заволодів його коштами шахрайським чином. Аргентинський місіонер через шоковий стан отримав інфаркт та помер. Крім того, не є таємницею співробітництво Кунця з КДБ ще за часів СРСР.

З 2020 року Кунець та його родина перешкоджали доступ пастви “Слово Життя” до молитовного будинку та продовжували користуватися майном, як власним. Нині чинне керівництво отримало позов про стягнення заборгованості за комунальні послуги, які споживає та відповідно не сплачує родина Кунця.

Станом на сьогодні, після завершення всіх судових процесів, члени “Слово Життя”, реалізовуючи свої законні права, нарешт ,потрапили до свого молитовного будинку за адресою вул. Мічуріна, 64.

Від конструктивної розмови Кунець категорично відмовляється, попираючи обовʼязковість виконання судових рішень. Кунець вважає майно своєю власністю, паплюжачи Божі та світські закони. Але рано чи пізно за всі вчинки приходиться відповідати і перед Богом, і перед законом. Релігійна організація, вигравши суди, поставила крапку на шахрайських діях Кунця та положила кінець шахрайству “пастора”. Наступні кроки за правоохоронними органами.

Важливо зазначити, в офіційних документах за адресою вул. Мічуріна, 64, вказано, що на цій ділянці розташовано будівлі площею 106 кв. м. Але насправді загальна площа всіх обʼєктів складає біля 1000 кв. м: 700 кв.м. – триповерховий будинок, інше – декілька приміщень та комерційний обʼєкт.

Найголовніше, що дані будівлі не мають ЖОДНОЇ дозвільної документації, а сама ділянка не має кадастрового номеру.

Журналістам відомо, що керівник РО “БМТ “Слово Життя” має намір привести будівлі у стан, відповідний офіційним документам – 106 кв. м. Це означає, що інші незаконні приміщення буде знесено.

Іронічним є факт, що зловтішність Кунця було помічено на виїзді мера Києва Віталія Кличка, коли той особисто приїжджав до сусідів по вул. Мічуріна та зʼясовував законність будівель.

Виходить, що зухвале відвідування Кунцем чужих заходів з приводу законності чи незаконності забудов засвідчує, як виявилось, що в Кунця самого “рильце в пушку”.



Наразі нерухоме майно знаходиться під наглядом охорони керівника РО “БМТ“Слова Життя” Ільїна П.А. А Кунець, напевно, чекає примусового виселення та називає охорону Ільїна “тітушками”, яка лише виконує свою роботу, забезпечуючи безпеку та порядок за адресою.

Чим керувався “пастор”, підставляючи своїх родичів під статтю Кримінального кодексу та грабуючи парафіян? Мабуть, на наївну сліпоту пастви, вважаючи, що люди вірять йому. А чого чекає зараз? Уникнення кримінального покарання через похилий вік?

Нагадаємо, з 2020 року та раніше ЗМІ неодноразово висвітлювали особистість недобросовісного пастора Кунця та його шахрайські дії.

В наступних матеріалах журналісти розкриють нові подробиці про Володимира Кунця, його родину та прокльони, якими він осипає керівництво РО “БМТ “Слово життя”.

Фото: з відкритих джерел

КиївВлада

Олексій Алтинов

Теги: новини києва, суд, позиція, рейдерство, верховний суд, церква, апеляційний суд, релігійна громада, печерський райсуд києва, пастор кунець, слово життя, мічуріна 64, судові рішення, баптисти

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.