п'ятниця, 19 квітня 2024 г.

Митинги под мэрией: “Элита-Центр”, яхт-клуб и стройки Войцеховского

Митинги под мэрией: “Элита-Центр”, яхт-клуб и стройки Войцеховского

Весна активизировала протесты под стенами мэрии. Так, 31 марта, под Киевской горгосадминистрацией (КГГА) прошли сразу несколько митингов активистов – против застроек и в поддержку застроек. Не обошлось без потасовки. Но мэр столицы Виталий Кличко всем всё пообещал.

Прошлый четверг, 31 марта, ознаменовался пиковой активностью митингующих под стенами мэрии на ул. Крещатик, 36. По наблюдениям корреспондента KV, первыми митинговать пришли три группы:

  1. Самая многочисленная – отстаивала свои права на детскую школу олимпийского резерва по парусному спорту “Яхт-клуб “Оболонь”.

  2. Инвесторы долгостроя с ул. Здолбуновской – ЖК “Приозерный”.

  3. Пострадавшие от “Элиты-Центра” инвесторы, которые должны получить квартиры в доме, который планируется возвести на перекрестке ул. Здолбуновской и Тепловозной, на территории т.н. “Утиного озера”.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Facebook    

Отметим, что последний объект, который должен быть построен КП “Житлоинвест-УКБ”, вызвал нешуточный резонанс, расколовший общественное мнение. Митинг пострадавших от “Элиты-Центра” также сопровождал мини-митинг – против строительства. В нем не были замечены представители батальона “Айдар”, партий “Свобода” и РПЛ, которые, при участии нардепа Борислава Березы, развернули протестную активность непосредственно на стройплощадке.

По мнению одного из митингующих, на участке, где расположено “Утиное озеро”, дом на 1276 квартир строить нельзя. Максимум – на 350. С чем связаны такие ограничения – он пояснить не смог, сославшись лишь на мнения неких экспертов и архитекторов.

Представители “Элиты-Центра” акцентировали на том, что вся документация на строительство дома есть, стройка законна, а самое озеро – технический водоем, куда собираются сточные воды. В частности, уполномоченный представитель пострадавших инвесторов “Элита-Центр” Галина Латынина, предъявляла объемный пакет документов всем интересующимся.

В целом, представители “Элита-Центра” вели себя более чем спокойно. На их фоне особо ярко выглядели представители ОО “Наша Відповідь” - с мегафонами и сиренами. Они требовали, чтобы власть достроила дом на Здолбуновской, который почему то передан для завершения компании Анатолия Войцеховского.

Транспаранты развернули и экологические активисты, требовавшие: оставить в покое Быковнянский лес, не трогать сквер на ул. Жилянской и пар им. Малышко, а также не застраивать “Утиное озеро”.

Защитники яхт-клуба “Оболонь” тоже свистели и шумели, требуя мэра Виталия Кличко. И вскоре страсти перехлестнули за край – защитники яхт-клуба “Оболонь” и инвесторы ЖК “Приозерный” ворвались в здание КГГА.

Группу митингующих среди которых были и дети, остановила охрана. Вспыхнула короткая потасовка, когда протестующие пытались пробиться на второй этаж в колонный зал.

Но очень быстро митингующие покинули здание. К счастью, интерьеры мэрии не пострадали.

Инвесторы “Элиты-Центра”, выступающие за завершение строительства дома на месте “Утиного озера”, отнесли свое заявление в общественную приемную мэра и засобирались на общественные слушания по проекту в Дарницкую райгосадминистрацию (РГА).

Вскоре из здания мэрии вышли представители митингующих в защиту яхт-клуба “Оболонь”. Они сообщили, что заместитель Кличко по строительству Александр Спасибко и замдиректора Департамента образования и науки КГГА Алексей Трофимов пообещали решить проблемы в кратчайшие сроки.

После этого на улице остались только представители ЖК “Приозерный”. И им повезло – через пару часов они поймали на боковом выезде из мэрии машину с Виталием Кличко. Градоначальник пообещал, что все уладит – и быстро уехал.

Фото взято отсюда

КиевVласть

Алексей Алтынов

Теги: новости киева, кгга, кличко, мэр, застройка, пострадавшие, долгострой, протесты, элита центр, потасовка, обещания, приозерный, яхт клуб оболонь

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.