субота, 4 травня 2024 г.

Коронавірус на Київщині: кількість лікарняних ліжок для хворих на ковід в регіоні перевищила 3 тисячі

Коронавірус на Київщині: кількість  лікарняних ліжок для хворих на ковід в регіоні перевищила 3 тисячі

В столичному регіоні триває кампанія з вакцинування. У першу чергу щеплення отримують працівники “ковідних” лікарень та мобільних медбригад – щеплення зробили вже 209 таким особам. Тим часом, на дистанційному навчанні перебуває біля 11 тисяч учнів, Білоцерківська громада посилила карантин на два тижні, а обласна влада продовжує розширення мережі ліжок у стаціонарах, хоча їх завантаженість сягає лише третини. 

Про це KV стало відомо за результатами онлайн-брифінгу директорки департаменту охорони здоров’я Київської ОДА Олени Єфіменко. 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Епідеміологічна ситуація

Минулої доби в області діагностували 427 випадків коронавірусної хвороби (COVID-19) – 38 дітей та 389 дорослих. З них 48 хворих госпіталізовані, 379 осіб перебувають на амбулаторному лікуванні (під медичним спостереженням) в умовах самоізоляції.

Найбільші спалахи – у Білоцерківському (122), Обухівському (69) та Бучанському (67) районах, а також у містах Біла Церква (48), Вишгород (22), Бориспіль (17), Вишневе (14), Обухів (14).

Одужали 394 особи, у тому числі 30 дітей. Померло 14. 

Всього за період епідемії в області лабораторно підтверджено 76555 випадків коронавірусної хвороби (COVID-19), із них у 4334 дітей. Одужало більш ніж 69 тис. За період епідемії в Київській області від ускладнень, викликаних COVID-19, померло 1270 хворих із підтвердженим COVID-19. 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Госпітальні бази

Лікування хворим на ковід продовжують надавати 27 закладів охорони здоров’я. Область продовжує збільшувати кількість інфекційних ліжок в стаціонарах – на сьогодні таких 3002. Також йде розширення кисневої мережі госпітальних баз: станом на сьогодні 2664 ліжка забезпечені киснем, або 88,7% від їх загальної кількості. На стаціонарному лікуванні перебуває 971 особа, завантаженість ліжок складає 33,3%, ліжок із киснем – 28,8%. Вільних ліжок із киснем – 1897. 

В області станом на 3 березня проведено понад 333 тис. ПЛР-тестувань, і 2100 – за минулу добу. 

Страхування медпрацівників: наразі кількість застрахованих медичних працівників, які працюють із хворими на ковід, сягає 2229 осіб. Це складає 100% від потреби, зазначає Олена Єфіменко. 

Освітній процес

На дистанційне навчання переведено 8 обласних шкіл: 3 заклади в Рокитнянській громаді, а також по 1 у Березанській, Дівичківській, Вишгородській та Вишневій громадах. На дистанційну форму навчання перевели учнів 5-11 класів закладів середньої освіти у Білоцерківській громаді: 283 класи, понад 11 тис. школярів. 

Читайте: В Белой Церкви усилили противоэпидемические мероприятия

На дистанційному навчанні так само перебувають 3563 учні 142 класів інших громад. Ще у двох школах та одній філії Березанської громади внесені зміни до структури навчального року. У цих закладах розпочалися весняні канікули. 

Минулої доби захворювання на ковід підтвердили у 22 учнів та 14 вчителів. Всього на лікуванні перебувають 221 школяр та 209 педагогів. 

Що ж до закладів дошкільної освіти, в області наразі працює 206 дитсадків, при цьому робота призупинена лише у дитсадочку в Таращанській громаді. 

У закладах профтехосвіти навчання відбувається за різними формами: 15 закладів працює очно, 4 – за змішаною формою, 3 – дистанційно.

Вакцинація

Партія вакцин Oxford/AstraZeneca надійшла до Київської області 24 лютого. Тоді ж стартувала кампанія з вакцинування. Першою у регіоні щеплення зробили завідуючій дорослого інфекційного відділення Броварської багатопрофільної клінічної лікарні Тетяні Шульженко. 2 березня в рамках публічної кампанії щеплення у Кагарлицькій багатопрофільній лікарні отримав головний санітарний лікар України Віктор Ляшко. 

Читайте: Віктор Ляшко вакцинувався від COVID-19 у одній з лікарень Київщини (фото)

На першому етапі, нагадує Єфіменко, вакцинування роблять медикам-працівникам госпітальних баз та мобільним бригадам з імунізації. Першу дозу вакцини отримало 209 осіб, серед них – працівники госпітальних баз у містах Бровари, Бориспіль, Баришівка, Яготин, Переяслав-Хмельницький, Васильків, Кагарлик, Миронівка. Щеплення також отримали медики кілької обласних закладів охорони здоров’я: обласної клінічної лікарні, обласного онкодиспансеру, перинатального центру, кардіологічного диспансеру та центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. 

“Вакцинальна кампанія на Київщині продовжується”, – каже Єфіменко. 

За її словами, також сьогодні заплановане щеплення медпрацівників “ковідних” лікарень Білої Церкви, Ірпеня, Вишгорода, Сквири, Переяслав-Хмельницького та Броварів. 

“Відтепер всі охочі мають змогу записатися на вакцинацію в режимі онлайн за допомогою мобільного застосунку “Дія”. Відповідну послугу розробили фахівці Міністерства цифрової трансформації та Міністерства охорони здоров’я” – додала директорка ДОЗу наприкінці брифінгу. 

Читайте: Записаться в лист ожидания на вакцинацию от COVID-19 можно в приложении “Дия” 

Фото: коллаж KV

КиевVласть

Влад Григор'єв

Теги: новости киевской области, новости киевщины, коронавирус, кога, кога, позиція, мнение, карантин, ирпень, киево-святошинский район, вакцина, макаровский район, тараща, щеплення, ковід, брифинг, лікарі, елена ефименко, олена єфіменко, статистика ковид, мобільні бригади

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.