неділя, 28 квітня 2024 г.

“Киевпорт” готовится стать международным хабом

“Киевпорт” готовится стать международным хабом

В ближайшее время "Киевский речной порт" может начать принимать международные суда и грузы. Мининфраструктуры уже доложило Кабмину о готовности к проведению комиссии по приемке инфраструктуры международного пункта пропуска. Основное направление обслуживания грузопотока - Белоруссия.

Об этом KV стало известно из поручения первого вице-премьер – министра экономического развития Степана Кубива от 29.04.2016 № 14581/1/1-16 (Документ).

Стартом проекта стали результаты работы украинско-белорусской рабочей группы по вопросам транспорта.  

Госпогранслужба и Налоговая еще в сентябре 2015 года ознакомились с готовностью к эксплуатации помещений "Киевпорта", обеспечивающих работу международного пункта пропуска.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

"Киевпорт" начнет работу как международный хаб сразу после принятия соответствующего распоряжения Кабмина и сможет принимать крупные грузовые суда и парусные яхты, пассажирские лайнеры и баржи.

Средняя суточная нагрузка на пункт пропуска ожидается в размере 20 человек, 5 кораблей и 4 тыс. тонн грузов.

Речным судам, следующим через пункт пропуска, "Киевпорт" планирует предоставлять широкий спектр услуг по обработке грузов, оформлению документов, ремонту и техническому обслуживанию транспортных средств. Также порт готов предоставить полный комплекс портовых и навигационных услуг.

Отметим, что ПАО "Киевпорт" входит в сферу бизнес-интересов Михаила Бродского и Нестора Шуфрича.

Директором "Киевпорта" является Сергей Бойко. Одновременно он руководит киевской региональной организацией "Партии вольных демократов" Михаила Бродского.

Читайте: Киевский Речпорт перестроят экс-директор метрополитена и соратник Андрея Ваврыша

Согласно данным Агентства по развитию инфраструктуры фондового рынка Smida, 24% акций "Киевпорта" принадлежит белизской фирме AEROTRADE SOLUTIONS INC.

Ее представитель Андрей Савчук был финансовым директором Киевского представительства "Торговый дом "Жидачевский бумажный комбинат", а также финансовым директором концерна "Основа", входящих в бизнес-сферу Бродского.

25% акций "Киевпорта" принадлежит ООО "Современное партнерство". Экс-директором ООО "Современное партнерство" был Виктор Сидорук - помощник нардепа Нестора Шуфрича.

ООО “Сан Гален холдинг”, которое владеет еще 25% акций "Киевпорта" также компания, приближенная к Нестору Шуфричу. Фирма имеет общий телефон с Международным благотворительным фондом "Музей истории воздухоплавания и авиации имени Сикорского", соучредителем которого является ныне покойная мать Нестора Шуфрича – Мария Шуфрич.

Справка KV: Европейским соглашением о важнейших внутренних водных путях международного значения, совершенным 19 января 1996 года в Женеве (Швейцария), к которому Украина присоединилась 5 апреля 2010 года, "Киевский речной порт" внесен в Перечень портов внутреннего плавания международного значения (международная нумерация Р 40-05).

Читайте: Бродский, Шуфрич и Ваврыш: один речвокзал на троих

Фото взято из открытых источников

КиевVласть

Александр Евдокимов

Теги: новости киева, кабмин, минифраструктуры, киевречпорт

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.