понеділок, 1 липня 2024 г.

КГГА взялась решать проблемы грузоперевозчиков

КГГА взялась решать проблемы грузоперевозчиков

Новая рабочая группа, которую создали в столичном муниципалитете, призвана решать проблемы транспортной инфраструктуры города, связанные с грузоперевозками. Местные грузоперевозчики в этом реально заинтересованы. 

Киевская горадминистрация создала рабочую группу, призванную упорядочить движение грузовых автомобилей на территории Киева. В эту группу вошло 20 человек, в т.ч. директор транспортного департамента КГГА Евгений Водовозов и директор департамента градостроительства и архитектуры Сергей Целовальник. Главой комиссии назначили зама главы КГГА Михаила Костюка.

Об этом сообщается в распоряжении КГГА №2206 от 06.12.2013.

В документе сказано, что члены рабочей группы будут подготавливать и предоставлять КГГА некие “материалы относительно развития транспортной инфраструктуры города”.

Председатель правления Ассоциации грузовых перевозчиков Киева Александр Марков считает, что проблему загруженности города грузовым автотранспортом реально можно будет решить, только если построить объездную дорогу и мост за чертой Киева. Тем не менее, в усовершенствовании регламентирующих движение грузовиков документов он заинтересован.

“Все мосты находятся в городе, поэтому перевозчики вынуждены пересекать столицу, чтобы добраться до места назначения. Сейчас в Киеве не слишком строго следят за тем, чтобы те, кто везет груз, не заезжали в город в час пик, то есть практически весь день, однако такое правило есть”, - сообщил KV Марков.

Он пояснил, что, двигаясь по городу только ночью, любому грузоперевозчику, чтобы отвезти товар, например, из Обухова в Бровары и вернуться назад, придется потратить два дня. По  его словам, сотрудники ГАИ сейчас по факту не особо штрафуют тех, кто везет скоропортящиеся продукты. Однако столичные власти в своих решениях по установке специального режима движения грузовиков по городу этого не предусмотрели.

Штрафы и установленные Киевсоветом строгие правила сейчас касаются только местных грузоперевозчиков.

“Машины, которые везут товар за границу, должны выполнять свой график, их нельзя задерживать, и в муниципалитете с этим с этим согласились. А у нас проблемы остались”,— говорит Марков.

Пресс-секретарь Ассоциации международных автомобильных перевозчиков Украины (АсМАП) Вячеслав Клименко подтвердил то, что в новой рабочей группе КГГА ассоциация особо не заинтересована. По его словам, временные рамки для перевозки по Киеву грузов, которые направляются за границу, согласно действующему решению горсовета, не ограничены. Они могут передвигаться по столице и днем, и ночью.

Получается, что проблемы есть только у местных грузоперевозчиков.

фото od.vgorode.ua

Валерия Самаркина

Теги: штраф, гаи, фура, груз

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.