п'ятниця, 26 квітня 2024 г.

Кандидата от “УДАРа” заподозрили в дерибане Печерского рынка

Кандидата от “УДАРа” заподозрили в дерибане Печерского рынка

В конце прошлого года на Печерске снесли рынок ради высотки Высшего хозсуда. Это был единственный базар в районе. Лидер ОО “Киевляне вместе” Ярослав Диденко инициировал сбор подписей против строительства на Печерской площади. Однако сейчас жители Печерска утверждают, что кандидат в народные депутаты имеет общие бизнес-интересы с руководством рынка.

Нынешний кандидат в народные депутаты от “УДАРа” по одномандатному округу Киева № 221, Ярослав Диденко имеет несколько лотков на еще не полностью реконструированном рынке. Такой якобы была “благодарность” дирекции за “активную гражданскую позицию”.

“Мы собрали вместе с Ярославом Диденко более 10 тысяч подписей жителей Печерска. И в сентябре направили соответствующие обращения к Президенту, Премьер-министру, генпрокурору, главы КГГА и председателя Печерской РГА относительно немедленного прекращения застройки площади, а также сохранение нашего единого рынка, а теперь получается, что для него не общество важно. А собственные интересы”, - отметил один из жильцов недалеко от рынка.

Хотя это не совсем совпадает с официальной позицией самого кандидата, который неоднократно напоминал киевлянам, что именно общество остановила застройку Печерской площади и рынка.

Киевляне уже давно не доверяют политикам и соответственно не удивляются, что многие будущие парламентарии применяют двойные стандарты: с одной стороны - активный борец за права общины, а с другой - вполне успешный бизнесмен.

Шансов попасть в следующий парламент у Ярослава Диденко мало, ведь в центральном округе Киева № 221, кроме него баллотируются также Алла Шлапак, Василий Горбаль, Леонид Емец (сын Ильи Емца), а также лидер “Форума спасения Киева” Виталий Черняховский.

“С начала сентября начато наглую застройку Печерской площади, было заблокировано павильоны Печерского рынка без учета мнения общества. На площадь завозятся железобетонные плиты для строительства, которые опасно кидают на тротуар. Устанавливается строительный забор. Община возмущена и протестует против застройки важной для жизни площади и рынка”, - заявляют организаторы.

17 февраля 2011 г. Киевсовет принял решение о выделении участка Высшем хозсуда для реконструкции с достройкой админздания по ул. Александра Копыленко, 6. Жители опасаются, что на значительной части площади вырастет 18-этажка с паркингом.

В Высшем хозсуде заявляют, что строительство нового административного корпуса на Печерской площади не уничтожит продовольственный рынок.

Источник: “УНН

 

Теги: Аналитика

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.