середа, 17 квітня 2024 г.

Как КГГА приготовилась спасать киевлян от терактов и войны

Как КГГА приготовилась спасать киевлян от терактов и войны

При возникновении чрезвычайной ситуации, в т.ч. военного характера, киевляне, работающие на “серьезных” предприятиях, будут укрываться от средств поражения в специальных тайных убежищах. А горожанам-домоседам и “офисному планктону” стоит заранее присмотреть себе любой ближайший подвал, паркинг или станцию метро.

Об этом управление по вопросам чрезвычайных ситуаций при департаменте городского благоустройства и защиты природной среды КГГА проинформировало ряд СМИ в ответ на соответствующие запросы.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Facebook 

ОТВЕТ

Собственно, какой-то новой и ценной информации СМИ от КГГА не получили.

Журналистам просто напомнили, что в Киеве существует фонд защитных сооружений для защиты горожан в случае возникновения чрезвычайных ситуаций в т.ч. военного характера. Этот фонд состоит из: 1) убежищ гражданской защиты, 2) простейших укрытий и сооружений двойного назначения (подвальные помещения, метрополитен, подземные паркинги и переходы).

В КГГА пояснили, что укрытия двойного назначения предназначены для краткосрочного пребывания горожан.

Что касается технического состояния всех этих объектов, то оно в большинстве случаев “удовлетворительное”, но какая-то их часть требует капитальных, текущих ремонтов и специальных преобразований. Впрочем, по информации профильных чиновников, ответственность за содержание и использование укрытий двойного назначения лежит полностью на балансодержателях этих объектов.

В КГГА также отметили, что, согласно, законодательству, убежища гражданской защиты в основном предназначены для укрытия в них работающих на соответствующих предприятиях и объектах киевлян, эти работники могут  пребывать там до 48 часов.

“Информация о состоянии и местоположении таких убежищ относится к служебной информации и не подлежит обнародованию”, - заявили в КГГА.

Карта расположения бомбоубежищ Киева

В КГГА также напомнили, что информация о местах укрытия, оповещении и порядке действий населения в случае наступления чрезвычайных ситуаций в т.ч. военного характера, размещена на интернет-портале КГГА и интернет-порталах 10-ти столичных РГА. Там же, дескать, можно прочесть подробные  правила поведения населения и рекомендации, как действовать при возникновении тех или иных ситуаций, несущих угрозы жизни и здоровью. Еще подробнее обо всем этом можно узнать в консультационных пунктах ЖЭКов и прочих КП по обслуживанию жилого фонда, проинформировали журналистов чиновники.

Впрочем, в сам момент возникновения чрезвычайной ситуации в Киеве еще должны быть задействованы радиоточки и уличные громкоговорители, из которых горожане должны узнать, что произошло и что им нужно конкретно делать.

“В случае получения сигнала “Воздушная тревога”, местом укрытия населения является подвальное или цокольное помещение своего дома, станции метрополитена, паркинги или другие  подземные или надземные сооружения, которые могут быть использованы для защиты от средств поражения, и которые расположены ближе всего от места проживания или нахождения”,- резюмировали в КГГА.

КиевVласть

Алексей Руденко

Теги: война, чп, бомбоубежища, убежища, оповещение

п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях зяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
17:47
Колаборант вдавав із себе ченця й освячував ворожі танки, що насувались 2022 року на Київ
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.