суббота, 28 ноября 2020 г.

Дмитро Гусятинський: “Очолити Борщагівську громаду має професіонал, який розвине ОТГ, а не буде використовувати її для бізнес-інтересів чи власного збагачення”

Дмитро Гусятинський: “Очолити Борщагівську громаду має професіонал, який розвине ОТГ, а не буде використовувати її для бізнес-інтересів чи власного збагачення”

Виборча кампанія як по країні загалом, так і Київщині зокрема, вже добігає свого фіналу. Битви програм політиків, активна агітаційна кампанія, подекуди використання брудних технологій – все це ми спостерігаємо щодня. Запекла боротьба за крісло голови ОТГ не оминула й Борщагівську громаду, де за посаду очільника змагаються аж 46 кандидатів. Сьогодні читачам KV один з лідерів виборчих перегонів на посаду голови Борщагівської ОТГ Дмитро Гусятинський розповів, чим він відрізняється від інших кандидатів та як планує впроваджувати успішний досвід керівництва Києво-Святошинським районом на території ОТГ.

KV: Чому люди мають проголосувати саме за Вас, чим Ви можете стати більш корисним громаді, ніж інші кандидати?

Дмитро Гусятинський: По-перше, я маю досить великий досвід роботи в органах державної влади, розумію процеси, як і що має функціонувати, особливо в перехідний період реформи децентралізації, коли змінюється адміністративно-територіальний устрій, і місцеві органи влади, освітні, медичні, заклади культури, які раніше були в підпорядкуванні району, будуть передаватися на місця. Без розуміння специфіки цих процесів та можливостей, які вони дають, новий найнятий громадою менеджер може лише нашкодити її подальшому розвитку. Якщо громаду очолить людина, яка не розуміє цих процесів, життєдіяльність громади (діяльність освітньої, медичної сфер, функціонування інфраструктури) стане на паузу на дуже довгий період, або й викличе повний колапс. Я ж можу перекласти свій досвід успішного керівництва Києво-Святошинським районом на ефективне керівництво Борщагівською ОТГ.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Мій головний принцип – відкритість та доступність для людей. Я з нової генерації управлінців, які не ховаються в кабінетах, чи за високими парканами, насолоджуючись одноосібною владою, як це досить часто наразі відбувається. Очолити громаду має професіонал, який розвине ОТГ, а не буде використовувати її для бізнес-інтересів, чи власного збагачення.

KV: Які позитивні зміни відбулися за час Вашого керівництва Києво-Святошинським районом для простих людей – мешканців населених пунктів, які входять до новоствореної Борщагівської ОТГ?

Дмитро Гусятинський: За бюджетні кошти була побудована нова школа у Петропавлівській Борщагівці, збудовано новий корпус школи в Софіївській Борщагівці. Всі ці школи будувалися за кошти різних бюджетів, але саме районна влада започаткувала цю тенденцію. Хоч сьогодні їх святково відкривають інші люди, але це політика.

З районного бюджету Петропавлісько-Борщагівському та Софіївсько-Борщагівському сільським бюджетам тільки за 2020 рік виділено на ремонти вуличного освітлення, тротуарів, щитових, дощової каналізації та безлічі інших проектів понад 120 млн гривень.

KV: Одна з основних відмінностей Вашої програми від програм інших кандидатів – агломерація з Києвом. Ви відчуваєте на це запит громади?

Дмитро Гусятинський: Власне, проблематика ОТГ така ж, як і у всій тридцяти кілометровій пристоличній зоні, тому й основна тематика виборчих програм усіх кандидатів практично ідентична. Зараз усі кандидати декларують намір будівництва шкіл, садочків, доріг, медичних закладів. Але пообіцяти – це легко. Розуміючи шляхи та механізми реалізації поставлених цілей, виникає запитання, за рахунок чого це має відбуватися.

Для прикладу – побудова так необхідного “малого кільця” від Житомирської  траси до Жилянського мосту, яке розвантажить транспортний потік та дозволить уникнути заторів. Щоб завершити початий процес, має бути збудована розв’язка як з нашого боку, так і з боку Києва. Відповідно, лише завдяки співпраці зі столичною владою цей проект можливо реалізувати. Як і багато інших проектів, так необхідних громаді. 

Хочу наголосити: ми говоримо про можливість користуватися столичними можливостями, але без втрати свого адміністративно-територіального устрою. Переконаний, що київська агломерація є способом забезпечити мешканцям Борщагівської громади рівні права з киянами на користування інфраструктурою столиці, зокрема, школами, садочками, медичними установами, пільгами за “карткою киянина” та рештою плюсів. Я знаю, як це все реалізувати, і я готовий домовлятися про це з будь-яким обраним мером Києва.

KV: Які будуть Ваші перші кроки у якості голови Борщагівської громади?

Дмитро Гусятинський: Першочергове завдання – протягом перших місяців роботи вже нової команди у співпраці з новим депутатським корпусом – створити та запустити механізм функціонування ОТГ в нових реаліях відповідно до змін адміністративно-територіального устрою. Це і передача на баланс ОТГ освітніх, культурних та медичних закладів, інвентаризація землі, перегляд генпланів. 

Необхідно запустити усі процеси, які наразі розкидані між різними ланками державних органів – районною та обласною адміністраціями, радами, управліннями – та об’єднати на базі ОТГ. Роботи багато, але я переконаний, що за підтримки людей та нового депутатського корпусу ми разом створимо процвітаючу та успішну нову Борщагівську громаду, в центрі котрої будуть інтереси кожного мешканця. 

Також я закликаю мешканців Борщагівської громади прийти на вибори 25 жовтня та віддати свій голос за достойних кандидатів як на посаду голови, так і депутатів ради ОТГ. Ми самі творимо майбутнє нашої громади і воно буде достойним, успішним та процвітаючим.

Читайте: Дмитро Гусятинський: Необхідно розробити детальну стратегію розвитку Борщагівської громади як спільне бачення того, яких результатів ми очікуємо від наступного голови ОТГ

Фото: Фейсбук Дмитра Гусятинського

КиевVласть

Спілкувався Георгій Палуєв

Теги: новини київщини, вибори, отг, голова, дмитро гусятинський, Києво-Святошинська райрада, борщагівська отг, кандидати, борщагівська громада, київська агломерація

пятница, 27 ноября 2020 г.
11:21
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
20:45
Субботние ярмарки 28 ноября пройдут во всех десяти районах Киева (адреса)
20:22
В Большой лаврской колокольне 1 декабря откроется Резиденция Святого Николая
20:04
Столичная власть два года через суд пытается выселить жительницу усадьбы Мурашко
19:41
Киевский облсовет возглавил депутат от “Слуги народа” Александр Скляров
19:25
Кличко будет настаивать на работе общественного транспорта в случае введения локдауна
19:04
По факту незаконного вылова рыбы в зоне отчуждения полиция Киевщины открыла уголовное производство (фото)
18:45
Ход работ по возведению ЖК “Оберег-2”
18:22
На первой сессии Яготинского горсовета семь новоизбранных депутатов отказались от мандатов
18:05
С 10 декабря на Киевщине будет запрещен вылов раков
17:42
Под Киевом гонщики установили национальный рекорд по парному дрифту на скорости 212 км в час (фото)
17:23
На Київщині може з’явитись ще вісім госпітальних баз
17:02
Двоих врачей задержали в Киеве на получении взятки за присвоение группы инвалидности
16:45
На Русановских садах протестующие снова блокировали проезд техники на строительство Подольского мостового перехода
16:21
Ключевые параметры госбюджета-2021: проект ко второму чтению
16:04
На Київщині застрахували понад 66% медиків, які працюють з “ковідними” пацієнтами
Календарь событий