Життя на показ – тренд нового покоління
З появою Інтернету, та відповідно соціальних мереж, життя людей стало більш відкритим та доступним. Кожного дня, гортаючи стрічку Інстаграму, можемо бачити як Тіна Кароль готується до виступу та що сьогодні на вечерю в сусідки Анни. Хтось оприлюднює своє життя задля підтримки статусу та популярності, для когось це спосіб самореалізуватися, а дехто таким чином хизується своїми статками.
Цікаво, що думають про новий тренд мешканці Києва.
Сергій (44 р.):
- Якщо це не занадто, то чому бути противником? Є різні випадки: хто що їсть дивитись не цікаво, а от хто де був, наприклад, кудись полетів, це вже інша справа.
Материал подготовлен в рамках Проекта "Юн-Пресс-KV"
Анастасія (19 р.):
- Я не підтримую цю тенденцію, бо люди показують своє життя ідеальним хоча насправді це не так. Коли дивишся на досконалу картинку, наче реальні "фоточки", починаєш комплексувати і стараєшся зобразити своє життя кращим. В Інстаграм-сторіс ти життєрадісна, а насправді нещаслива, і це жахливо. Якщо ми відмовимось від оприлюднення свого життя, емоційний та духовний стан людей покращиться.
Микола (21 р.):
- Я вважаю, це круто. Більш багаті люди діляться своїм життям з менш багатими, які в свою чергу роблять так само і цей ланцюг продовжується. Таким чином, коли ми дивимось на розкішне життя, прагнемо покращити своє становище. Це неймовірна мотивація! Я теж люблю виставити сторіс з відпочинку, але правду кажучи, не з якоюсь соціальною метою, а так, "панти поганяти".
Катерина (17 р.):
- Я не блогер, на мене підписані переважно друзі та знайомі, їх кількість не велика, тому мені байдуже, що публікувати. Зазвичай пощу свої світлини, а в розповідях всіляку дурню: від кицьки до мемів. Загалом, тренд підтримую.
Костянтин (23 р.)
- Знаєте, здебільшого люди діляться своїм життям в соцмережах щоб стати популярним. Роблять це для підписників і заробітку. От, я пощу те, про що не хочу забувати, і те, чим хочу щиро поділитись – фото, зроблені у важливі моменти мого життя. Роблю це не для когось, а для себе. І мені здається, в житті на показ нема нічого поганого, якщо робити це насамперед для душі, а не хайпу.
Богдана (39 р.):
- Спостерігати за життям знаменитостей, однокласників, та навіть якоїсь собачки – не цікаво. Я не зареєстрована в Інстаграмі, Фейсбуці та інших соціальних мережах. Лише полюбляю дивитись відео про природу в Телеграм-каналах.
Лариса (70 р.):
- Про тренд чую вперше, але спостерігати за знайомими в Фейсбуці подобається. Хоч деякі кажуть, що застара для цього, мені байдуже. Все ж таки, бабці теж модною бути хочеться.
Ось такі цікаві та неочікувані думки почули від мешканців Києва. Є як противники, так і ті, хто безпосередньо бере участь у житті на показ. Хоч погляди різняться, варто визнати, тренд набрав чималих обертів і вже не викоріниться з соціальних мереж. Залишається побажати лише одне: робіть те, що вам до вподоби і не зважайте на думки інших.
Материал подготовлен в рамках Проекта "Юн-Пресс-KV"
Фото: https://shkolazhizni.ru/